Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja żałuje że zjadłem.....teraz musze sprzątać, następny raz jak tu zajrzę zastanowię się 2 razy

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O u....j ale pojechaliscie :wink:

Opublikowano
Tomek pocieszę cię trochę , bo w sumie to nie było za bardzo na co patrzeć

to było coś w tym stylu

http://2.bp.blogspot.com/_Pn6VAGlMjVg/S-_I7gDWWRI/AAAAAAAAJ6E/TGugabK1wmE/s1600/funny-fat-gigantic14.jpg

:slina::slina::slina::shock3::shock3::shock3::shock3::jerk:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

:polew::polew::polew:

tja.... najpierw masa... potem rzeźnia :grin:

Opublikowano

ufff wykasiłem:decayed::grin:

Opublikowano

O f*ck sorry nie o takie mi chodziło ?

Opublikowano

miki niepij juz dzis:grin: , daj jakas aukcje z yebaya:naughty:

Opublikowano

Marcino87 :drunk:

Opublikowano

ale se doj**ałem sygnaturę :) jak ją zmienić by by ła mała :decayed:

Opublikowano

Dobra jest

Opublikowano
Marcino87 :drunk:

Cieszy sie morda z komapsu :decayed:

Opublikowano
Marcino87 :drunk:

przy najbliższej okazji za ten kompas się upijemy :)

jak ktoś chce lustra z kompasem zapraszam :)

3o4j.jpg

Opublikowano
ale se doj**ałem sygnaturę :) jak ją zmienić by by ła mała :decayed:

no Ci powiem, że fajne masz fotki :naughty: np ta:

minicz7.jpg

dawaj namiar :naughty:

Opublikowano
ale se doj**ałem sygnaturę :) jak ją zmienić by by ła mała :decayed:

no Ci powiem, że fajne masz fotki :naughty: np ta:

https://imagizer.imageshack.us/v2/270x372q90/825/minicz7.jpg

dawaj namiar :naughty:

moja koleżanka z wakacji na PW Ci mogę dać Monika :decayed:

Opublikowano
Marcino87 :drunk:

Cieszy sie morda z komapsu :decayed:

no ba :naughty::naughty:

Marcino87 :drunk:

przy najbliższej okazji za ten kompas się upijemy :)

jak ktoś chce lustra z kompasem zapraszam :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/7/3o4j.jpg

rxta.jpg

:kox::kox:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

ale se doj**ałem sygnaturę :) jak ją zmienić by by ła mała :decayed:

no Ci powiem, że fajne masz fotki :naughty: np ta:

https://imagizer.imageshack.us/v2/270x372q90/825/minicz7.jpg

dawaj namiar :naughty:

moja koleżanka z wakacji na PW Ci mogę dać Monika :decayed:

to ja tez poprosze :decayed:

Opublikowano

teraz to się jaram że dostałem oddzielnie silnik ktoy mi nie poasował do moich foteli

http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-awx-czarnyyy-s-line-virus-avus-iii-30-plan-full-;-memo-trakcie-185895/index57.html#post4070602

:jerk:

będzie memo :decayed:

Opublikowano
Marcino87 :drunk:

Cieszy sie morda z komapsu :decayed:

Marcino87 :drunk:

przy najbliższej okazji za ten kompas się upijemy :)

jak ktoś chce lustra z kompasem zapraszam :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/7/3o4j.jpg

teraz to się jaram że dostałem oddzielnie silnik ktoy mi nie poasował do moich foteli

http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-awx-czarnyyy-s-line-virus-avus-iii-30-plan-full-;-memo-trakcie-185895/index57.html#post4070602

:jerk:

będzie memo :decayed:

ladnie lecisz z modami :wink:

Opublikowano
ale se doj**ałem sygnaturę :) jak ją zmienić by by ła mała :decayed:

no Ci powiem, że fajne masz fotki :naughty: np ta:

https://imagizer.imageshack.us/v2/270x372q90/825/minicz7.jpg

dawaj namiar :naughty:

moja koleżanka z wakacji na PW Ci mogę dać Monika :decayed:

jak się rucha to dawaj :jerk:

Opublikowano

Siemaneczko,

Chciałbym was zapytać o dokładkę zderzaka s-line do B6.

Czy podpasuje do zwykłego zderzaka B6.

Znalazłem ją taniej niż zderzak s-line, nawet dokupując kratki całość wyszła by taniej.

13e4192ef100eabb.jpg

a38c2436db95bf9c.jpg

Opublikowano
Siemaneczko,

Chciałbym was zapytać o dokładkę zderzaka s-line do B6.

Czy podpasuje do zwykłego zderzaka B6.

Znalazłem ją taniej niż zderzak s-line, nawet dokupując kratki całość wyszła by taniej.

http://images65.fotosik.pl/637/13e4192ef100eabb.jpg

http://images64.fotosik.pl/637/a38c2436db95bf9c.jpg

Podpasuje ale jest dużo rzeźby no i nie będzie wyglądał jak ori:kwasny:
Opublikowano
Siemaneczko,

Chciałbym was zapytać o dokładkę zderzaka s-line do B6.

Czy podpasuje do zwykłego zderzaka B6.

Znalazłem ją taniej niż zderzak s-line, nawet dokupując kratki całość wyszła by taniej.

http://images65.fotosik.pl/637/13e4192ef100eabb.jpg

http://images64.fotosik.pl/637/a38c2436db95bf9c.jpg

Podpasuje ale jest dużo rzeźby no i nie będzie wyglądał jak ori:kwasny:

hehe da rade zrobic lepiej niz ori :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.