Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ze niby to mieszkanie w przeliczeniu wynosi 1milion 362tys zł? To gdzie ty robisz w tej Norwegii i banki dają tam takie piękne kredyty? Ile lat juz tam siedzisz?

oho, skarbówka :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tu jest tak ze musisz miec 15% wkladu wlasnego na kupno mieszkania a jezeli nie masz to mozna zlozyc podanie do miasta o kredyt niskoprocentowy dla mlodych na start...no i wlasnie ja tak zrobilem:wink:

Opublikowano

Fakowa z ta skarbowka, a moze jestem police a może zwiadowca rudego badając emigrację polskich młodych people

Opublikowano
Fakowa z ta skarbowka, a moze jestem police a może zwiadowca rudego badając emigrację polskich młodych people

luzuj bokserki :decayed:

Opublikowano

A ty stringi :D

Opublikowano
A ty stringi :D

ja mam wyluzowane :) to Ty się spiąłeś niepotrzebnie :):drinks:

Opublikowano

spokojnie panowie:wink:

Opublikowano

Kurde Tomek z Toba to chyba muszę gadać tylko na PW i przy grillu jak juz zawitasz z powrotem na nasze Mazury :)

Opublikowano
spokojnie panowie:wink:

ja przecie spokojny :decayed: tylko ten KAJU jak zawsze musi namieszać :banan::polew:

Opublikowano
Kurde Tomek z Toba to chyba muszę gadać tylko na PW i przy grillu jak juz zawitasz z powrotem na nasze Mazury :)

Daniel nie ma problemu....w kwietniu wybieram sie w nasze strony to mozemy sie spyknac:wink:

Opublikowano

myślę, że nie powinno być z tym problemu dobrze zrobi mi wyjazd za miasto. I jeżeli pogoda dalej będzie postępować jak do tej pory to w kwietniu będzie jak maj/czerwiec, no i będzie więcej czasu na obczajenie Twojej zmodowanej Adi, na aluskach i heblach i tak zawiesilem sie przed weselem :P

Opublikowano

od tamtej pory troszke pomodzilem wiecej a i jeszcze pare modow przybedzie:decayed:

Opublikowano
spokojnie panowie:wink:

ja przecie spokojny :decayed: tylko ten KAJU jak zawsze musi namieszać :banan::polew:

ja to kuźwa wszędzie bajzlu narobie :grin:

Opublikowano
spokojnie panowie:wink:

ja przecie spokojny :decayed: tylko ten KAJU jak zawsze musi namieszać :banan::polew:

ja to kuźwa wszędzie bajzlu narobie :grin:

nie ładnie :whip2: i tak bedzie kolejna zwrotka :grin:

Opublikowano

czekam :nose:

Opublikowano

jest paka z W. :dancing::dancing::dancing:

Opublikowano

wy mocie to jo tez mom a co calem cale 20 zł lol

6f9a4d5929ca44e8m.jpg

Opublikowano

pany ma ktoś nr ori ledów do podświetlania tablicy?? p&p do b6

Opublikowano
pany ma ktoś nr ori ledów do podświetlania tablicy?? p&p do b6
Ja mam coś takiego

Lampki LED - lewa i prawa, numery OE:

4H0 943 021 - 50zł

4H0 943 022 - 50zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.