Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wladi pewnie się nawet dzisiaj ogoli:kox:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

tylko oby ten dzień nie skończył się tak

http://i.imgur.com/EdQ7maz.jpg

:polew::polew::polew:

za jakies 2h bede sie z nim widzial :decayed: to wam powiem czy sie ogolil :decayed:

Mowisz sprawdzisz czy jajeczka wygolonr bys loniakow nie nałykał sie ;)

nie bede ci wtajemniczal w nasze sprawy lozkowe :decayed:

Nie musisz wszystko wiem :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma ktos temat wymiany wlacznika swiatel z normalnego na auto. bo mi gdzies zagnial

Opublikowano

Kto to chcial moje avusy bo nie pamietam niech na PW napisze ;)

Opublikowano

Ile chcesz za avusy?? Jaki stan??

Opublikowano

:siema:

s9inzbT.jpg

Opublikowano

siema

panowie jak sie sprawuje skrzynia multitronic w 1.9tdi fwd

Opublikowano
siema

panowie jak sie sprawuje skrzynia multitronic w 1.9tdi fwd

Zagadaj do Bart-s'a. Pewnie będzie trochę przynudzal ale dowiesz się wszystkiego:decayed:

Opublikowano

napisalem mu na fb bo za chwile nie bedzie mnie w domu juz wiec moze cos odpisze

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

ma ktos temat wymiany wlacznika swiatel z normalnego na auto. bo mi gdzies zagnial

tam jest tylko 11 stron wiec nie powinno byc zle ze znalezieniem

moze tu gdzies ktos cos wpomina o tym temacie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wlacznik-swiatel-rozbiorka-naprawa-podswietlenia-32677/

Opublikowano

Czelencz akcepted:naughty:

o to to

Opublikowano

20140308-153141.jpg

Panowie ma ktoś poratować tym elementem do lusterka wstecznego foto z przyciskiem do b6? ten element akurat jest od cabrio wiec jest krótszy ;./

Opublikowano
http://imgup.pl/dt/O80F/20140308-153141.jpg

Panowie ma ktoś poratować tym elementem do lusterka wstecznego foto z przyciskiem do b6? ten element akurat jest od cabrio wiec jest krótszy ;./

Nie zapniesz normalnej osłonki na to?

Opublikowano

chłopaki jaki jest koszt min/max (warsztat/ jezeli aso mam tylko Skode) za samą robocizne wymiany rozrządu silnika 1.8T w B6? nie chciałbym przepłacić a nie orientuje sie w realnych kosztach.

Opublikowano
chłopaki jaki jest koszt min/max (warsztat/ jezeli aso mam tylko Skode) za samą robocizne wymiany rozrządu silnika 1.8T w B6? nie chciałbym przepłacić a nie orientuje sie w realnych kosztach.

:wink:http://a4-klub.pl/slaskie-91/wymien-rozrzad-aso-318264/ za całość

Opublikowano
chłopaki jaki jest koszt min/max (warsztat/ jezeli aso mam tylko Skode) za samą robocizne wymiany rozrządu silnika 1.8T w B6? nie chciałbym przepłacić a nie orientuje sie w realnych kosztach.

Około 300zl:wink:

Opublikowano

No to zobaczy sie czy nie beda chcieli zedrzec 500 albo i wiecej. Dzieki za info. Czesci chyba biore od Hammera. ciekawe czy nie podmienia mi nic grrr nie mam swojego zaprzyjaznionego mechaniora niestety shiit. Aha przy tym silniku 1.8T chyba nie trzeba zdejmowac przedniego zderzaka/ pasa?

Opublikowano
No to zobaczy sie czy nie beda chcieli zedrzec 500 albo i wiecej. Dzieki za info. Czesci biore od Hammera ciekawe czy nie podmienia mi nic grrr nie mam swojego zaprzyjaznionego mechaniora niestety shiit. Aha przy tym silniku 1.8T chyba nie trzeba zdejmowac przedniego zderzaka/ pasa?

Jak to nie trzeba? Trzeba bo nikt się po omacku nie będzie pier.olil z tym. Na pewno będziesz miał oferty za około 500zl:wink:

Opublikowano

Grzegorz fajną macie akcję z ASO w Katowicach (skorzystałbym jednakże jestem z Mazur wiec daleko i jest to nie opłacalne dla mnie :kwasny: pozostaje mi albo serwis ASO Skody albo jakis dobry warsztat.

Andrzej cyzli jak mi wyskoczy warsztat z kwotą za robociznę 500zł to mam targować się conajmniej o 100zł tak? robocizne cenic ok 350zł max 400zł? :naughty: dzidzia w sierpniu bedzie rozgladac sie za chatą(w kredycie) wiec kase trzeba co do złotówy wyliczać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.