Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa znowu sobota i trza pic:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja trzeźwy jak świnia:kwasny: jeszcze w trasę lecę:whistling:

Opublikowano
A ja trzeźwy jak świnia:kwasny: jeszcze w trasę lecę:whistling:

jadziesz do mnie:decayed: skrzydełka sie pieką:decayed::naughty:

Opublikowano

No jadę jadę chłodź bimbera:decayed:

Opublikowano
No jadę jadę chłodź bimbera:decayed:

bimberos sie chłodzi juz dawno :kox:

Opublikowano

eeee to ja tez jade!!

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Panowie toczył ktoś falgi w ceu zwiekszenia et tzn. żeby przejsc z ET30 na 35 np.

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/03/22/qedegaha.jpg

Wina plytki? Czy czegos innego? Wpisuje ulice w RNSe i takie cos mi wyskakuje

Płytę chociaż wyjąłeś? Czy od razu fota i forum? Czasem na płycie zrobi się osad kurzu i nie trybi...

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/03/22/qedegaha.jpg

Wina plytki? Czy czegos innego? Wpisuje ulice w RNSe i takie cos mi wyskakuje

Płytę chociaż wyjąłeś? Czy od razu fota i forum? Czasem na płycie zrobi się osad kurzu i nie trybi...

wyciągnąłem i czyściłem nawet :decayed:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/03/22/qedegaha.jpg

Wina plytki? Czy czegos innego? Wpisuje ulice w RNSe i takie cos mi wyskakuje

Płytę chociaż wyjąłeś? Czy od razu fota i forum? Czasem na płycie zrobi się osad kurzu i nie trybi...

wyciągnąłem i czyściłem nawet :decayed:

I nic? To laser spróbuj przeczyscic.

Opublikowano

to samo, nie znam się musiał bym wyciągnąć i rozkręcić RNSe tak ?

Opublikowano
to samo, nie znam się musiał bym wyciągnąć i rozkręcić RNSe tak ?

tak odkrecisz 4 sruby i do przodu laser jest na wierzchu :decayed:

Opublikowano

Tylko nie acetonem lub zmywaczem do paznokci bo jak soczewka juz plastyk to uwalisz na amen.

Opublikowano

Izopropanolem :wink:

Opublikowano

sam się na to nie dam, chyba że z Arturem w BT razem z Whisky i 2 Monikami:decayed:

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 23:48 ----------

nuta na dziś :naughty::banan:

Opublikowano

kurde mając B6 z 2001r moge spokojnie podmienić panele z przyciskami sterowania szyb strona kierowcy i włożyć panel od B7? czy one nie różnią się gniazdkami do wtyczek? nie chciałbym potem ciąć wiązki

Opublikowano

od strony kierowcy powinna kostka być ok u mnie od strony pasażera jak wymieniałem przycisk szyb była kostka po 2002 roku a u mnie stara, rozebrałem kostkę i podłączyłem same piny pod przycisk szyby

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:siemanko

Opublikowano
:hi::wink: witam
Opublikowano
kurde mając B6 z 2001r moge spokojnie podmienić panele z przyciskami sterowania szyb strona kierowcy i włożyć panel od B7? czy one nie różnią się gniazdkami do wtyczek? nie chciałbym potem ciąć wiązki
od strony kierowcy powinna kostka być ok u mnie od strony pasażera jak wymieniałem przycisk szyb była kostka po 2002 roku a u mnie stara, rozebrałem kostkę i podłączyłem same piny pod przycisk szyby

Potwierdzam

Strona kierowcy pasuje, przyciski od pasażerów różnią sie kostkam .:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.