Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, takie pytanko, średnica rury montażowej do koncowki ozdobnej wydechu w 1.8tq to 55mm?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam, takie pytanko, średnica rury montażowej do koncowki ozdobnej wydechu w 1.8tq to 55mm?

u mnie tyle bylo jak kupowalem ultery

Opublikowano
:siema: wstawac rezacze :decayed:
Opublikowano
:siema: wstawac rezacze :decayed:

:siema:wstalem prosze pana:decayed:

Opublikowano

Wstałem i.....padłem:thumbup:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Panowie cala klapa z avanta wejdzie mi do bagaznika do avanta jakos pod skosem czy co?

Opublikowano

:siema:

:hi:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Panowie cala klapa z avanta wejdzie mi do bagaznika do avanta jakos pod skosem czy co?

a co będzie US?? :naughty:

Opublikowano

Czy ktoś demontował lędźwia od fotela....pękł mi ten drut co je trzyma i muszę coś z tym zrobić ewentualnie jak ten drut wytargać bo jest na jakieś blaszki zaciskowe:whistling:

Opublikowano

Nie zwykla musze wpakowac do mojej a4 i zastanawiam sie czy sie zmiesc? :D

Opublikowano

PYTANIE:

Czy naklejka do dokładki zderzaka s-line występuje osobno?? Jak tak to jaki ma nr?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Czy ktoś demontował lędźwia od fotela....pękł mi ten drut co je trzyma i muszę coś z tym zrobić ewentualnie jak ten drut wytargać bo jest na jakieś blaszki zaciskowe:whistling:

te blaszki zaciskowe sa ołowiane , srubokret i poodginaj a potem na nowy drut pozaciskasz spowrotem:wink:

Opublikowano

Sedan

8E5807800 1.6 2.0

8E5807800A 1.8T V6

8E5807800B 1.9TDI

Do avanta tak samo tylko inny początek

8E9807800*

Ok. 100zł

Jak chcesz mam do mojego i raczej jej nie nakleję. Może podpasuje.

Opublikowano
Czy ktoś demontował lędźwia od fotela....pękł mi ten drut co je trzyma i muszę coś z tym zrobić ewentualnie jak ten drut wytargać bo jest na jakieś blaszki zaciskowe:whistling:

te blaszki zaciskowe sa ołowiane , srubokret i poodginaj a potem na nowy drut pozaciskasz spowrotem:wink:

Dzięki wujek...o jakich naklejkach Wy mówicie:whistling:
Opublikowano
Czy ktoś demontował lędźwia od fotela....pękł mi ten drut co je trzyma i muszę coś z tym zrobić ewentualnie jak ten drut wytargać bo jest na jakieś blaszki zaciskowe:whistling:

te blaszki zaciskowe sa ołowiane , srubokret i poodginaj a potem na nowy drut pozaciskasz spowrotem:wink:

Dzięki wujek...o jakich naklejkach Wy mówicie:whistling:

na dokłake tylnia s-line:decayed:

Opublikowano

Ten czarny pasek? Nie wiedziałem że to naklejka:decayed:

Opublikowano
Sedan

8E5807800 1.6 2.0

8E5807800A 1.8T V6

8E5807800B 1.9TDI

Do avanta tak samo tylko inny początek

8E9807800*

Ok. 100zł

Jak chcesz mam do mojego i raczej jej nie nakleję. Może podpasuje.

pewnie, że chce Kuba to trzymaj ją dla mnie i cyknij PW ile to

Opublikowano

Tak jak zawsze, tylko leży i się kurzy.

Opublikowano
Czy ktoś demontował lędźwia od fotela....pękł mi ten drut co je trzyma i muszę coś z tym zrobić ewentualnie jak ten drut wytargać bo jest na jakieś blaszki zaciskowe:whistling:

Drut w oryginale jest na takie blachy ktorych już po rozebraniu nie założsz. Ja skręciłem go z mechnizmem na zwykłe opaski skręcane metalowe:wink:

Opublikowano

Drut w oryginale jest na takie blachy ktorych już po rozebraniu nie założsz. Ja skręciłem go z mechnizmem na zwykłe opaski skręcane metalowe:wink:

Endriu nie oszukuj:decayed: toc to ołowiane gówno które sie zacismie drugi raz:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.