Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

to samo, nie znam się musiał bym wyciągnąć i rozkręcić RNSe tak ?

tak odkrecisz 4 sruby i do przodu laser jest na wierzchu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko nie acetonem lub zmywaczem do paznokci bo jak soczewka juz plastyk to uwalisz na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się na to nie dam, chyba że z Arturem w BT razem z Whisky i 2 Monikami:decayed:

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 23:48 ----------

nuta na dziś :naughty::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mając B6 z 2001r moge spokojnie podmienić panele z przyciskami sterowania szyb strona kierowcy i włożyć panel od B7? czy one nie różnią się gniazdkami do wtyczek? nie chciałbym potem ciąć wiązki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony kierowcy powinna kostka być ok u mnie od strony pasażera jak wymieniałem przycisk szyb była kostka po 2002 roku a u mnie stara, rozebrałem kostkę i podłączyłem same piny pod przycisk szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mając B6 z 2001r moge spokojnie podmienić panele z przyciskami sterowania szyb strona kierowcy i włożyć panel od B7? czy one nie różnią się gniazdkami do wtyczek? nie chciałbym potem ciąć wiązki
od strony kierowcy powinna kostka być ok u mnie od strony pasażera jak wymieniałem przycisk szyb była kostka po 2002 roku a u mnie stara, rozebrałem kostkę i podłączyłem same piny pod przycisk szyby

Potwierdzam

Strona kierowcy pasuje, przyciski od pasażerów różnią sie kostkam .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki dzieki za potwierdzenie moich przypuszczen. Okazuje sie, ze musze dalej szukac do swojej B6 tylnych boczkow pod elektryke, czarny soul, bo chwycilem na allegro po 35zl w idealnym stanie kompletne boczki bez wiazki ale to chyba jeden z 4 Swing' ów i odstapilem od finalizacji transakcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

sam się na to nie dam, chyba że z Arturem w BT razem z Whisky i 2 Monikami:decayed:

nie ma problemu jakis perfum bedzie a reszta jest zawsze (czyli cos do krecenia) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plyn wspomagania do sevotronica, jaka specka? :) mam na minimum i musze dolac, bo czuje wspomaganie oslablo (wyciek z przewodu). Mam zwykly mineralny Febi, moge dolac?

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebował bym numerki tych spinek drzwi, białych i czarnych, ma ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...