Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Frosty gdzieś Ty był jak Cie nie było ? :decayed:

co ty się józek o niego pytasz to zaraz go nie ma:grin:

dziękować za spotkanie:hi: co ty małemu powiedziałeś, że kilka godzin mi spał później:polew::naughty:

również dzięki :wink:

powiedziałem mu że jego staruszki chcą mieć chwile dla siebie i ma im dać trochę spokoju :decayed::wink:

taki mały a taki kumaty już :naughty::kox:

:grin::polew:

to ja się boję co mu na letnim zaczną opowiadać:shock3::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jak mechanik ustawiał Ci pompki to przekręcał wałek, tak aby ustawić go w położeniu maksymalnym? Mi wydaję się, że może skok był źle ustawiony

Nie walkiem nie krecil :kwasny:

no to może chce się wykręcić zmęczeniem materiału ,dobrze byłoby żeby ktoś inny sprawdził czy jest prawidłowo wyregulowane ,zanim wszystko rozbierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosty gdzieś Ty był jak Cie nie było ? :decayed:

co ty się józek o niego pytasz to zaraz go nie ma:grin:

dziękować za spotkanie:hi: co ty małemu powiedziałeś, że kilka godzin mi spał później:polew::naughty:

również dzięki :wink:

powiedziałem mu że jego staruszki chcą mieć chwile dla siebie i ma im dać trochę spokoju :decayed::wink:

taki mały a taki kumaty już :naughty::kox:

:grin::polew:

to ja się boję co mu na letnim zaczną opowiadać:shock3::polew:

strach się bać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mechanik ustawiał Ci pompki to przekręcał wałek, tak aby ustawić go w położeniu maksymalnym? Mi wydaję się, że może skok był źle ustawiony

Nie walkiem nie krecil :kwasny:

no to może chce się wykręcić zmęczeniem materiału ,dobrze byłoby żeby ktoś inny sprawdził czy jest prawidłowo wyregulowane ,zanim wszystko rozbierzesz

Tak tylko wlasnie z tym jest problem aby znalesc kogos kto moglby to poprawnie ustawic dlatego az jezdze do tego mechanika na wymiane pompek az 160 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak mechanik montował pompki to obracał wałkiem, tak aby ustawić krzywki w maksymalnym wychyleniu, potem dokręcał do oporu i cofał o 225stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki wygładzonego zderzaka przedniego w B6? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak mechanik montował pompki to obracał wałkiem, tak aby ustawić krzywki w maksymalnym wychyleniu, potem dokręcał do oporu i cofał o 225stopni.

Dzieki za podpowiedz :wink: teraz wlasnie czytam jakies podobne instrukcje regulacji i wlasnie wszedzie jest napisane , ze powinno sie obracac walem korbowym aby odpowiednio ustawic walek rozrzadu lub jak kolega z forum Musashi opisal w jego DIY wrzucic 4 bieg , zblokowac prawe kolo i obracac lewym kolem i wtedy tez mozna wlasnie odpowiednio ustawic walek rozrzadu aby poprawnie wyregulowac luz na pompkach. Musze tylko zakupic czujnik zegarowy i jak odbiore czesci to bede dzialal.

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Panowie jeszcze jedna sprawa a mianowicie po tym urwaniu sie tej dzwigienki wyjolem kilka kawalkow metalu z glowicy , bede musial jeszcze dobrze wyczyscic glowice z opilkow ale napewno nie wyjolem wszystkich kawalkow , czy jak sie to stalo to kawalki metalu i inne opilki splynely z olejem kanalami do miski olejowej czy jednak istnieje szansa , ze mogly sie dostac do cylindra ? :eusathink:

Przed poskladaniem wszystkiego do kupy planuje odkrecic korek w misce , spuscic caly olej a po tem od gory lac swierzy olej do glowicy po wszystkich czesciach aby ja wyplukac i aby caly syf splynol do miski olejowej i wylecial na zwnatrz , czy to dobry pomysl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki wygładzonego zderzaka przedniego w B6? :naughty:

Audi_A4_B6_S_Line_04_1.jpg

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

12991_477097142351562_1266052742_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki wygładzonego zderzaka przedniego w B6? :naughty:

http://s7.postimg.org/ro8a8f2hz/Audi_A4_B6_S_Line_04_1.jpg

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

http://s22.postimg.org/d6dx7pnsd/12991_477097142351562_1266052742_n.jpg

Czyli będzie gładko :) Zderzak i tak mam do malowania. Zespawać z angielską rejestracją, no nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::kawa:

---------- Post dopisany at 05:42 ---------- Poprzedni post napisany at 05:41 ----------

Ma ktoś fotki wygładzonego zderzaka przedniego w B6? :naughty:

Wladi terrorysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki wygładzonego zderzaka przedniego w B6? :naughty:

http://s7.postimg.org/ro8a8f2hz/Audi_A4_B6_S_Line_04_1.jpg

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

http://s22.postimg.org/d6dx7pnsd/12991_477097142351562_1266052742_n.jpg

Czyli będzie gładko :) Zderzak i tak mam do malowania. Zespawać z angielską rejestracją, no nie? :wink:

ja u siebie ciąłem drugi i tak już rozdupcony zderzak (wyciąłem wnęke rejki) i zapodałem na klej do szyb do swojego zderzaka w miarę równo z resztą, nie wyszło idealnie ale resztę już załatwi cztery kilo szpachli i lakier :wink: wyszło coś takiego:

mymy2apa.jpg

a tym czasem u mnie bixy onboard :whistling:

hyvedary.jpg

:decayed:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

a dlatego na klej, bo mogłem

sobie grubością kleju w miarę dystans zrobić na równo, bo jakbym miał zalewać materiałem, tak jak chciałem, to by nie było równo, a tak jest git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Pany.

Kac jak ....uj :thumbdown:

Siema

A Ty znów Liptonem się skułeś :kwasny::thumbdown: ?

Odstaw tą herbatę na bok w końcu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...