Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale ujnia:facepalm: mam nadzieję że swojego wentla nie masz takiego:polew::polew::polew:

Kurfa wiedziałem że coś o tym zagaisz:polew: Jak się wpier.ole pod zimną wodę to może być i tak:kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ale ujnia:facepalm: mam nadzieję że swojego wentla nie masz takiego:polew::polew::polew:

ale doj**ał :whistling::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Dobre:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Potrzebny będzie dystans ok 15-17mm na stronę

a jesli nie bedzie dystansów bedzie cierało cos?

Ja mam ET 47 8J guma 235 i jest na styk,przy gumie 245 tyl ocieral

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

:thumbup1:
Opublikowano

co za felga siedzi u maxsterra ?

Opublikowano

Coś nowego na ten sezon :wink:

1557142_738520556178559_1732214452_o.jpg

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

co za felga siedzi u maxsterra ?

Jakiś tam model z BMW X5

Opublikowano

H4mm3r kosa ;)

choruje na wklęsłe

Opublikowano

Ja mam przejsciowkenpod rnse jak chcesz

Opublikowano

Plus wysoka cena przesyłki nie wiem skąd oni sobie je biorą to wychodzi. Pod rns mi nie potrzebne zastanawiam sie nad zwykłym radiem narazie bo nie chce mi się płyt już nagrywać leży tego już stos.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Do tego ich czas przesyłki. Śmieszni. :facepalm:

Opublikowano
Plus wysoka cena przesyłki nie wiem skąd oni sobie je biorą to wychodzi. Pod rns mi nie potrzebne zastanawiam sie nad zwykłym radiem narazie bo nie chce mi się płyt już nagrywać leży tego już stos.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Do tego ich czas przesyłki. Śmieszni. :facepalm:

Chyba kolego dawno na Poczcie Polskiej nie byłeś, że uważasz, że ceny zawyżone :wink:

Opublikowano

No nie powiesz mi że cena paczki do 1 kg priorytetowa kosztuje 19 zł. proszę cennik: Cennik - Paczka pocztowa | cennik.poczta-polska.pl

Ja wszystko pocztą wysyłam a nie kurierami więc wiem ile kosztuje taka przesyłka. A zawsze sobie wcześniej sprawdzam żeby nie naciągać ludzi na przesyłce potem jak coś sprzedaje.

Opublikowano

Wstawac zwiedzac mody modzic :)

Opublikowano

Ja tam nIe spie cala noc

:decayed:

Opublikowano

Bryndybry ja modze w drodze do pracy hehe

Opublikowano

bry:hi:

Opublikowano
Coś nowego na ten sezon :wink:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31.0-8/1557142_738520556178559_1732214452_o.jpg

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

co za felga siedzi u maxsterra ?

Jakiś tam model z BMW X5

Uwielbiam wklesle fegli:kox:

Co to za model?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Wyglada jak fela od BMW? No ten chwalacy sie niech napisze co to za alusy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.