Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema,

dzisiaj znalazłem ogłoszenie moich byłych alu:decayed:, gość sprzedaje, mogę śmiało polecić

Felgi + opony audi a4 b5 17" cali 5x112 Gdańsk Siedlce

tak wyglądały u mnie na aucie

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/197/7tu.JPG

To jakiś zestaw do dragracing'u?

są to felgi torowe, również do dragu, fajne lekkie alu:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czy brzeczek w liczniku podchodzi z czegos innego (tanszego) :)? Nie dziala mi ten glosniczek i pasowaloby go wymienic na jakis sprawny... ew. czy wiecie czy ktos sprzedaje liczniki na czesci?

BRZĘCZEK GLOŚNICZEK GLOSNIK LICZNIKA AUDI A4 B6 B7 (4092071154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Dzieki za namiar.

Domin, Ty tu jestes GURU w elektronice... wczoraj zauwazylem ze nie domykaja mi sie szyby z pilota (ani nie otwieraja)... myslalem ze po odpieciu aku modul komfortu sie rozkodowal albo cos takiego... podlaczylem VAG'a, pozniej VCDS'a i zaczalem sie bawic w kodowanie - kodowanie przyjmuje a szyby nadal sie nie otwieraja / zamykaja. Ani z pilota ani z kluczyka. Inne funkcje dzialaja poprawnie po zakodowaniu (selektywny zamek, ryglowanie zamkow po przekroczeniu 15km/h itp itd).

Spotkales sie z czyms takim? Bledow zadnych w module komfortu (46) nie ma.

Opublikowano
Dzieki za namiar.

Domin, Ty tu jestes GURU w elektronice... wczoraj zauwazylem ze nie domykaja mi sie szyby z pilota (ani nie otwieraja)... myslalem ze po odpieciu aku modul komfortu sie rozkodowal albo cos takiego... podlaczylem VAG'a, pozniej VCDS'a i zaczalem sie bawic w kodowanie - kodowanie przyjmuje a szyby nadal sie nie otwieraja / zamykaja. Ani z pilota ani z kluczyka. Inne funkcje dzialaja poprawnie po zakodowaniu (selektywny zamek, ryglowanie zamkow po przekroczeniu 15km/h itp itd).

Spotkales sie z czyms takim? Bledow zadnych w module komfortu (46) nie ma.

Musisz kluczyk przyuczyć...

Opublikowano
Dzieki za namiar.

Domin, Ty tu jestes GURU w elektronice... wczoraj zauwazylem ze nie domykaja mi sie szyby z pilota (ani nie otwieraja)... myslalem ze po odpieciu aku modul komfortu sie rozkodowal albo cos takiego... podlaczylem VAG'a, pozniej VCDS'a i zaczalem sie bawic w kodowanie - kodowanie przyjmuje a szyby nadal sie nie otwieraja / zamykaja. Ani z pilota ani z kluczyka. Inne funkcje dzialaja poprawnie po zakodowaniu (selektywny zamek, ryglowanie zamkow po przekroczeniu 15km/h itp itd).

Spotkales sie z czyms takim? Bledow zadnych w module komfortu (46) nie ma.

opusc je maksymalnie na dol i przytrzymaj troche przycisk i to samo u gory

powinno zadzialac wtedy juz

Opublikowano

opusc je maksymalnie na dol i przytrzymaj troche przycisk i to samo u gory

powinno zadzialac wtedy juz

:thumbup1:

Opublikowano
Dzieki za namiar.

Domin, Ty tu jestes GURU w elektronice... wczoraj zauwazylem ze nie domykaja mi sie szyby z pilota (ani nie otwieraja)... myslalem ze po odpieciu aku modul komfortu sie rozkodowal albo cos takiego... podlaczylem VAG'a, pozniej VCDS'a i zaczalem sie bawic w kodowanie - kodowanie przyjmuje a szyby nadal sie nie otwieraja / zamykaja. Ani z pilota ani z kluczyka. Inne funkcje dzialaja poprawnie po zakodowaniu (selektywny zamek, ryglowanie zamkow po przekroczeniu 15km/h itp itd).

Spotkales sie z czyms takim? Bledow zadnych w module komfortu (46) nie ma.

Musisz kluczyk przyuczyć...

Mimo tego ze normalnie otwiera i zamyka drzwi z pilota? Po odpieciu aku wlasnie nie otwieral mi pilotem drzwi - wlozylem w stacyjke przekrecilem zaplon i zaczal otwierac i zamykac auto normalnie ale wtedy nie zwrocilem uwagi na szyby.

Opublikowano
Dzieki za namiar.

Domin, Ty tu jestes GURU w elektronice... wczoraj zauwazylem ze nie domykaja mi sie szyby z pilota (ani nie otwieraja)... myslalem ze po odpieciu aku modul komfortu sie rozkodowal albo cos takiego... podlaczylem VAG'a, pozniej VCDS'a i zaczalem sie bawic w kodowanie - kodowanie przyjmuje a szyby nadal sie nie otwieraja / zamykaja. Ani z pilota ani z kluczyka. Inne funkcje dzialaja poprawnie po zakodowaniu (selektywny zamek, ryglowanie zamkow po przekroczeniu 15km/h itp itd).

Spotkales sie z czyms takim? Bledow zadnych w module komfortu (46) nie ma.

Musisz kluczyk przyuczyć...

Mimo tego ze normalnie otwiera i zamyka drzwi z pilota? Po odpieciu aku wlasnie nie otwieral mi pilotem drzwi - wlozylem w stacyjke przekrecilem zaplon i zaczal otwierac i zamykac auto normalnie ale wtedy nie zwrocilem uwagi na szyby.

Tak samo szyby, opuść szybę max w dół i przytrzymaj przycisk, to samo w górę. Wtedy jak lekko pociągniesz przycisk to szyba sama poleci do końca.

Opublikowano

KANAL przecie napisalem wyzej co i jak i beda smigac

Opublikowano
KANAL przecie napisalem wyzej co i jak i beda smigac

Dzieki wielkie. Dziala :) A juz sie balem ze jakas awaria :)

Opublikowano
Siema :) powoli bede szukał modulu F.... niestety zachcialo sie fotochromu i moze CLH :/

U mnie sie taki przewala:whistling:

Opublikowano

Jak przewala sie to dawaj na pw moze cos ugada sie :D

Opublikowano

panowie mam problem - nie ma dźwięku jak wyskakuje błąd, rezerwa itp..

Głośniczek licznika do wymiany ?

Opublikowano
panowie mam problem - nie ma dźwięku jak wyskakuje błąd, rezerwa itp..

Głośniczek licznika do wymiany ?

Tak

Opublikowano
panowie mam problem - nie ma dźwięku jak wyskakuje błąd, rezerwa itp..

Głośniczek licznika do wymiany ?

Tak

BRZĘCZEK GLOŚNICZEK GLOSNIK LICZNIKA AUDI A4 B6 B7 (4099652012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

taki ?

wylutować trzeba czy na jakiejś taśmie jest ?

Opublikowano

Dokladnie taki. Trzeba wylutowac. Lutowany jest w 4 miejscach

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Która lepsza wersja ?:) Bo kolega sie nie może zdecydować .

Opublikowano

z czarnym dodatkiem nawet spoko.te bez juz oklepane

Opublikowano
z czarnym dodatkiem nawet spoko.te bez juz oklepane

dokładnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.