Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli będzie to srebrny :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

On sobie pomaluje :decayed:

Opublikowano

No dobra panie i panowie, na 99% będzie cała eSa na klamoty :banan: w poniedziałek będzie wiadomo na ten ostatni procent :kox:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

tzn nie cała, dostała w ryja :grin:

Opublikowano
No dobra panie i panowie, na 99% będzie cała eSa na klamoty :banan: w poniedziałek będzie wiadomo na ten ostatni procent :kox:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

tzn nie cała, dostała w ryja :grin:

eu czy uk :decayed:

Opublikowano

Z przodu to tylko halogeniksy i kratki ładną kasę są warte. Zderzak brzydki w uj jest:kwasny:

Opublikowano

:hi:

dziewczęta macie fotkę B6 z układem mycia lamp bez zderzaka przedniego? Coś mi chyba brakuje na łączeniu zderzaka z wężem

Opublikowano
No dobra panie i panowie, na 99% będzie cała eSa na klamoty :banan: w poniedziałek będzie wiadomo na ten ostatni procent :kox:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

tzn nie cała, dostała w ryja :grin:

eu czy uk :decayed:

uk

Opublikowano
No dobra panie i panowie, na 99% będzie cała eSa na klamoty :banan: w poniedziałek będzie wiadomo na ten ostatni procent :kox:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

tzn nie cała, dostała w ryja :grin:

eu czy uk :decayed:

uk

ja ty tyłem jestem zainteresowany:decayed:

a fotele w jakim kolorze w środku??

Opublikowano
Jak by było do sedana to już dawno byś miał na PW :wink: ale u Ciebie ten s-line :shock3::slina::slina::slina::slina:

no s-line w tym kolorze robi robote ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby przyłożyć s4 i ie zdecydowac :decayed:

U Ciebie ladnie S line wyglada:wink:

Najgorzej s line wyglada w czarnym kolorze bo go po prostu nie widac:kwasny::kwasny:

A zderzaki od eSy do sedana nawet dwie sztuki mi sie w garazu walaja:decayed:

Opublikowano
Jak by było do sedana to już dawno byś miał na PW :wink: ale u Ciebie ten s-line :shock3::slina::slina::slina::slina:

no s-line w tym kolorze robi robote ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby przyłożyć s4 i ie zdecydowac :decayed:

U Ciebie ladnie S line wyglada:wink:

Najgorzej s line wyglada w czarnym kolorze bo go wogole nie widac:kwasny::kwasny:

A zderzaki od eSy do sedana nawet dwie sztuki mi sie w garazu walaja:decayed:

ale masz jakiś s4 na tył do sedna z PDC??

Opublikowano

skóra czarna, ale mam tylko jedną fotke, gdzie widać siedzisko lewego fotela (ładne :decayed: ) i to tyle, włącznik AUTO, rns-d, pdc p+t, tyle widać z fotek, zobaczymy co dalej jak to do PL zjedzie.

Opublikowano
Jak by było do sedana to już dawno byś miał na PW :wink: ale u Ciebie ten s-line :shock3::slina::slina::slina::slina:

no s-line w tym kolorze robi robote ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby przyłożyć s4 i ie zdecydowac :decayed:

U Ciebie ladnie S line wyglada:wink:

Najgorzej s line wyglada w czarnym kolorze bo go wogole nie widac:kwasny::kwasny:

A zderzaki od eSy do sedana nawet dwie sztuki mi sie w garazu walaja:decayed:

ale masz jakiś s4 na tył do sedna z PDC??

niestety nie

Opublikowano
Jak by było do sedana to już dawno byś miał na PW :wink: ale u Ciebie ten s-line :shock3::slina::slina::slina::slina:

no s-line w tym kolorze robi robote ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby przyłożyć s4 i ie zdecydowac :decayed:

U Ciebie ladnie S line wyglada:wink:

Najgorzej s line wyglada w czarnym kolorze bo go po prostu nie widac:kwasny::kwasny:

A zderzaki od eSy do sedana nawet dwie sztuki mi sie w garazu walaja:decayed:

To prawda mialem i nic nie bylo widac ;)

Opublikowano

Panowie od jkiego auta pasuje tylna blenda z kamera cofania od jakieś Q :eusathink:

Opublikowano

Od A6 :wink:

Opublikowano
Od A6 :wink:

czyli a6 q7

Opublikowano

Dziewczęta, 19/9J/ET30 opona 225/35 będzie git bez darcia jak zglebie? :whistling:

Opublikowano
Dziewczęta, 19/9J/ET30 opona 225/35 będzie git bez darcia jak zglebie? :whistling:

Bedzie problem chyba ;)

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

Od A6 :wink:

czyli a6 q7

Dokladnie z Q7 tez pasi

Opublikowano
Dziewczęta, 19/9J/ET30 opona 225/35 będzie git bez darcia jak zglebie? :whistling:

mi się wydaje ze jeszcze dystansik podejdzie

Opublikowano

dystansu ju nie chce, a 235 upcham bez darcia? gleba na pewno będzie, a to też musi skręcać jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.