Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wladi patrz na przód:

1658615_10202302551617690_1041220044_o.jpg

moja dokladka z cupry lezy i zastanawiam sie czy zakladac czy nie..

na powyzszym to tak srednio chyba..

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Załóż S-line i olej dokładke:wink:

Opublikowano

Wandziu myślę nad zdeśkami s4 :wink: więc do tego czasu, przejsciowo myslalem o cuprze, skoro leży i kurzy sie

Opublikowano
Wandziu myślę nad zdeśkami s4 :wink: więc do tego czasu, przejsciowo myslalem o cuprze, skoro leży i kurzy sie

IMO nie ładny jest front S4. Wymaita sklejony s-line:kox:

Opublikowano
Wandziu myślę nad zdeśkami s4 :wink: więc do tego czasu, przejsciowo myslalem o cuprze, skoro leży i kurzy sie

IMO nie ładny jest front S4. Wymaita sklejony s-line:kox:

sline tylko w avancie.. w sedanie z lekka kiszka :wink:

Opublikowano
Wandziu myślę nad zdeśkami s4 :wink: więc do tego czasu, przejsciowo myslalem o cuprze, skoro leży i kurzy sie

IMO nie ładny jest front S4. Wymaita sklejony s-line:kox:

sline tylko w avancie.. w sedanie z lekka kiszka :wink:

Front? przecie to bez różnicy:decayed:

Opublikowano
Będzie to pasować do sedana?

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Dariusz/Moje%20dokumenty/Downloads/Zdj%C4%99cie0250.jpg

Nie mamy dostępu na Twój dysk :whistling:

Opublikowano

Sline jest pikny ino i basta! a3y8agyr.jpg

Opublikowano

Fanta olej ta dokładkę lipa do zwykłego zdesia a co do S4 noo może być hehe w sumie teraz to bym się zastanawiał bo w sreberku S4 robi robote:thumbup: ale i tak mój mi się za***iście podoba....

Opublikowano
Fanta olej ta dokładkę lipa do zwykłego zdesia a co do S4 noo może być hehe w sumie teraz to bym się zastanawiał bo w sreberku S4 robi robote:thumbup: ale i tak mój mi się za***iście podoba....

Aj tam ty to w ogóle jesteś gość:decayed:

Opublikowano

Pany czy ktoś pamięta czy ten gumowy wąż ze zbiorniczka sprysków lamp jest zakończony króćcem? Na końcu łączy się on z przewodem sprysków reflektorów w zderzaku

LLe2zGr.jpg

Opublikowano

Nie wiem czemu ale ta dokladka z Cupry pasuje mi do zdesiow sline i s4 ale w cirmnym lakierze, do sreberka juz tak nie bardzo :/ chyba ze chromy z przodu zapodac w czarny kolor

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Tak ten przewod laczysz z krotkim przewodem ktory idzie do trojnika :)

Opublikowano

Czy takie coś podejdzie do sedana i jak będzie wygladać? zawieszenie teraz 1BE. Chce wstawić takie sprezyny

Zdjcie0250.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Oznaczenia: H&R 29368 HA ®; H&R 29368-1 VA (F)

Opublikowano

No właśnie wydaje mi się że to ten przewód i powinien mieć na końcu biały króciec, u mnie nie ma

ISGHR9d.png

Opublikowano

Ten bialy kruciec kosztuje grosze w aso Skody kupywalem rok temu ale juz nie pamietam ile mnie wyniosl. Rada dobra to jak chce sie zdejmowac przewody ze spryskow i innego tego typu koncowek to wziac suszarke do wlosow i nagrzac przewod gumowy (bo jest wzmocniony) i wtedy Pieknie schodzi przewod z krucca jak i wchodzi , bez obaw ze polamiesz i w przewodzie zostanie ulamany kawalek krućca.

Opublikowano

Wandej ja to uj ale Ty to jesteś elegancki gość masz u siebie taką glebę że ja jebie:thumbup:

Opublikowano
Ten bialy kruciec kosztuje grosze w aso Skody kupywalem rok temu ale juz nie pamietam ile mnie wyniosl. Rada dobra to jak chce sie zdejmowac przewody ze spryskow i innego tego typu koncowek to wziac suszarke do wlosow i nagrzac przewod gumowy (bo jest wzmocniony) i wtedy Pieknie schodzi przewod z krucca jak i wchodzi , bez obaw ze polamiesz i w przewodzie zostanie ulamany kawalek krućca.

no tak tylko czy to na pewno ten sam wymiar krućca . nr 15 na rys

Opublikowano
Czy takie coś podejdzie do sedana i jak będzie wygladać? zawieszenie teraz 1BE. Chce wstawić takie sprezyny

Zdjcie0250.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Oznaczenia: H&R 29368 HA ®; H&R 29368-1 VA (F)

Nie ma znaczenia czy sedan czy avant. Ważne są klasy wagowe auta i sprężyn.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.