Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ucho.77 ja mam taką dokładkę jak za te pieniądze to bardzo dobra jakość dobrze wykonana i dobrze pasuje do błotników tylko na stronce trochę drogo bo ja dałem u mnie na wsi w sklepie 280zł

Przód s-line? W polcarze aż się półki uginają po 250zl::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W polcarze wszystko znajdziesz :decayed: Tylko nie koniecznie do swojego auta:facepalm: Kiedyś próbowałem kupić lusterko do scudo, czarne, grzane, składane i dostałem trzy razy lusterko z kangoo podstawowe do malowania:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano warjaty a Ty Fanta mi tu spokojnie bo....http://img.tapatalk.com/d/14/04/23/uta3u8e4.jpg:thumbup:

Eee a Ty Wladi co tak gangstere tym P83 uprawiasz mi Tu? Ja Walterka P99 mam i nie chwale sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie koncowki wydechu dac pod dyfuzor z b7 na 2 strony zwykly nie s-line. Cos nie za duzego, lekko scietego i nie wystajacego za duzo poza obrys zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanka dwa jak zmieniam na 2 din to panle klimy tez musze zmieniac czy sama kratke? Drugie pytanie brzmi jak mam kiere bez wielofunkcji a chce zalozyc nowsza z wielofunkcja to co musze zmieniac w elektryce mam wogole tam jakas kostke zeby to dzialalo czy wszystko trzeba kombinowac?pomocyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde i nie dales postrzelac:kwasny:

A jakbyś sobie kuśkę odstrzelił?? :polew:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

pytanka dwa jak zmieniam na 2 din to panle klimy tez musze zmieniac czy sama kratke? Drugie pytanie brzmi jak mam kiere bez wielofunkcji a chce zalozyc nowsza z wielofunkcja to co musze zmieniac w elektryce mam wogole tam jakas kostke zeby to dzialalo czy wszystko trzeba kombinowac?pomocyyy

1. Tunel panel klimy, kosz,

2. Moduł kolumny+taśmę+kierownica poduszka i taam jeszcze lacznik 4 pin. W dziale zrób to sam diy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanka dwa jak zmieniam na 2 din to panle klimy tez musze zmieniac czy sama kratke? Drugie pytanie brzmi jak mam kiere bez wielofunkcji a chce zalozyc nowsza z wielofunkcja to co musze zmieniac w elektryce mam wogole tam jakas kostke zeby to dzialalo czy wszystko trzeba kombinowac?pomocyyy

zmieniasz kosz, tunel (możesz przyciąć) ,sam panel klimy ,popielniczka (1din też pasuje ale jest dziura) no i radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuske to ty masz albo nie siusiaka:grin:

A ty co już podcięty?? :polew:

Dobra spadam do domu- dniowka odwalona.

Pozdr M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polcarze wszystko znajdziesz :decayed: Tylko nie koniecznie do swojego auta:facepalm: Kiedyś próbowałem kupić lusterko do scudo, czarne, grzane, składane i dostałem trzy razy lusterko z kangoo podstawowe do malowania:kwasny:

Dokladki s-line tylko oni mają:wink: Wiesz mam uraz do IC:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jeszcze 2godz i do domu. Rano do lekarza z żoną, moze bede juz znal plec dziecka, a potem jeszcze do banku podpisac kredyt MDM na chatke...Tomek moglbym dac postrzelac ale nie z Walterka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...