Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale przynajmniej dostal bys od gosci sporo oleju:decayed::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

swoim ALT nie chcesz jechac:naughty:

no co Ty, żeby młodej cało suknie upierdoloł od oleju? :nose:

Opublikowano
ale przynajmniej dostal bys od gosci sporo oleju:decayed::grin:

Ale w nagraniu chociaż byłoby coś słychać a nie kle kle kle:przebiegly: Znowu zaczynacie:decayed:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

swoim ALT nie chcesz jechac:naughty:

no co Ty, żeby młodej cało suknie upierdoloł od oleju? :nose:

Wiedziałem że mnie upokorzy znowu:bag:

Opublikowano

Wiedziałem że mnie upokorzy znowu:bag:

poczkej, wódka sie poleje, to inaczej będziem szczekać :punish::decayed:

Opublikowano
ale przynajmniej dostal bys od gosci sporo oleju:decayed::grin:

Ale w nagraniu chociaż byłoby coś słychać a nie kle kle kle:przebiegly: Znowu zaczynacie:decayed:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

swoim ALT nie chcesz jechac:naughty:

no co Ty, żeby młodej cało suknie upierdoloł od oleju? :nose:

Wiedziałem że mnie upokorzy znowu:bag:

:sarcastic::sarcastic:

Opublikowano

Wiedziałem że mnie upokorzy znowu:bag:

poczkej, wódka sie poleje, to inaczej będziem szczekać :punish::decayed:

Na OEM`ie musimy się wspierać bo reszta ma bezawaryjne i nie biorące oleju silniki:decayed:

Odpalaj zapisy lejem hajs bo jeszcze wydam na głupoty:naughty:

Opublikowano

musimy ekipe zebrać i przyjechać na poltra :decayed:

Opublikowano
musimy ekipe zebrać i przyjechać na poltra :decayed:

Zapraszam:naughty: Chyba bym się popłakał jakby ekipa wpadła B6D:friends:

Opublikowano

Wandej, ja swój wycinałem dremelem i wszedł bez problemu.

Do do ALT to do ślubu się nie nadaje bo między kosciołem a salą trzeba by trzy razy stawać uzupełnić oleum :grin: z drugiej strony nie trzeba by było się wysilać ze stawianiem bram :polew::decayed:

Opublikowano

Wiedziałem że mnie upokorzy znowu:bag:

poczkej, wódka sie poleje, to inaczej będziem szczekać :punish::decayed:

Na OEM`ie musimy się wspierać bo reszta ma bezawaryjne i nie biorące oleju silniki:decayed:

Odpalaj zapisy lejem hajs bo jeszcze wydam na głupoty:naughty:

bądź czujny misiaczku - za kilkadziesiąt godzin :guma:

musimy ekipe zebrać i przyjechać na poltra :decayed:

Zapraszam:naughty: Chyba bym się popłakał jakby ekipa wpadła B6D:friends:

także tego :kox:

Opublikowano

domin - jak sprawdzić czy czujniki sprzęgła lub stopu walnięte w 1.8t? bo nie dokończyłeś :kox:

Opublikowano

A może ktoś zorganizuje zlot gdzie w okolicy w tym czasie:whistling: Domin:whistling:

Opublikowano
Wandej, ja swój wycinałem dremelem i wszedł bez problemu.

Do do ALT to do ślubu się nie nadaje bo między kosciołem a salą trzeba by trzy razy stawać uzupełnić oleum :grin: z drugiej strony nie trzeba by było się wysilać ze stawianiem bram :polew::decayed:

ta,nie pierwszej bramce by się okazało że w bagaju zamiast wódy oliwa :bag:
Opublikowano
Wandej, ja swój wycinałem dremelem i wszedł bez problemu.

Do do ALT to do ślubu się nie nadaje bo między kosciołem a salą trzeba by trzy razy stawać uzupełnić oleum :grin: z drugiej strony nie trzeba by było się wysilać ze stawianiem bram :polew::decayed:

ta,nie pierwszej bramce by się okazało że w bagaju zamiast wódy oliwa :bag:

Bydlak:przebiegly:

Opublikowano
Będą chyba robili raczej za wentylki:decayed:

A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling:

swoim ALT nie chcesz jechac:naughty:

no co Ty, żeby młodej cało suknie upierdoloł od oleju? :nose:

:polew::polew::polew:
Opublikowano
ta,nie pierwszej bramce by się okazało że w bagaju zamiast wódy oliwa :bag:

umarłem :nabijasie:

Opublikowano
ta,nie pierwszej bramce by się okazało że w bagaju zamiast wódy oliwa :bag:

umarłem :nabijasie:

Po secie Valvo VR1 i mozna chlać całą noc:decayed: A Ty się nie śmiej bo 300km to i tak dwaipół by nie dojechało. Chyba ze połowa na lawecie:decayed:

Opublikowano
ta,nie pierwszej bramce by się okazało że w bagaju zamiast wódy oliwa :bag:

umarłem :nabijasie:

Po secie Valvo VR1 i mozna chlać całą noc:decayed: A Ty się nie śmiej bo 300km to i tak dwaipół by nie dojechało. Chyba ze połowa na lawecie:decayed:

nawet nie wspomniała o żodnej lawecie w święta przy 1kkm+ :decayed: a Twój ALT ile na takim odcinku ma wymian (czyt dolewek) oleju na świeży? :naughty:

Opublikowano
ta,nie pierwszej bramce by się okazało że w bagaju zamiast wódy oliwa :bag:

umarłem :nabijasie:

Po secie Valvo VR1 i mozna chlać całą noc:decayed: A Ty się nie śmiej bo 300km to i tak dwaipół by nie dojechało. Chyba ze połowa na lawecie:decayed:

nawet nie wspomniała o żodnej lawecie w święta przy 1kkm+ :decayed: a Twój ALT ile na takim odcinku ma wymian (czyt dolewek) oleju na świeży? :naughty:

Od dzisiaj do powrotu z Ostrowa nie doleje:przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.