Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy kapsel ręcznego ten chromowy można wymienić ? czy cały ręczny trzeba ?

Turzol kombinował z tym:wink: i z tego co pamiętam kapsel występuje osobno w B7 u nas nie:facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to lipa, muszę wymienić całość, pytałem już o to ale ta skleroza :facepalm::grin::decayed:

Opublikowano

MARCIN607 a ty co próbowałeś bankomat okraść w Kielcach :-D. Pokazywali w teleekspresie, że ktoś bankomat wysadzij i uciekał b6 ...

Opublikowano
MARCIN607 a ty co próbowałeś bankomat okraść w Kielcach :-D. Pokazywali w teleekspresie, że ktoś bankomat wysadzij i uciekał b6 ...

on chyba teraz w płaszczu chodzi? :decayed:

Opublikowano
MARCIN607 a ty co próbowałeś bankomat okraść w Kielcach :-D. Pokazywali w teleekspresie, że ktoś bankomat wysadzij i uciekał b6 ...

on chyba teraz w płaszczu chodzi? :decayed:

Po parku nocą :polew:

Pany jak ktoś szuka recsro to Nosb ma za 3.6k te z niebieskim środkiem boczkami z roletsmi chyba z sedana :decayed:.

Opublikowano
MARCIN607 a ty co próbowałeś bankomat okraść w Kielcach :-D. Pokazywali w teleekspresie, że ktoś bankomat wysadzij i uciekał b6 ...

on chyba teraz w płaszczu chodzi? :decayed:

Po parku nocą :polew:

Pany jak ktoś szuka recsro to Nosb ma za 3.6k te z niebieskim środkiem boczkami z roletsmi chyba z sedana :decayed:.

No jak, przecie kupiłeś skode, nie? :decayed: to powinieneś znać odpowiedź na to pytanie: Stoi i rozmawia ze sobą trzech facetów w płaszczach. Po którym można poznać, że jeździ skodą? :decayed:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

No dobra... Po tym, że ma płaszcz wpuszczony w spodnie :grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
MARCIN607 a ty co próbowałeś bankomat okraść w Kielcach :-D. Pokazywali w teleekspresie, że ktoś bankomat wysadzij i uciekał b6 ...

on chyba teraz w płaszczu chodzi? :decayed:

Po parku nocą :polew:

Pany jak ktoś szuka recsro to Nosb ma za 3.6k te z niebieskim środkiem boczkami z roletsmi chyba z sedana :decayed:.

No jak, przecie kupiłeś skode, nie? :decayed: to powinieneś znać odpowiedź na to pytanie: Stoi i rozmawia ze sobą trzech facetów w płaszczach. Po którym można poznać, że jeździ skodą? :decayed:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

No dobra... Po tym, że ma płaszcz wpuszczony w spodnie :grin:

:grin::grin:

Opublikowano
pany jakiej firmy najlepiej plyn hamulcowy kupic ?

ATE typ 200

:hi:

Opublikowano

Kaju Ty Fuju :polew:

Opublikowano

ATE Super Blue Racing Brake Fluid DOT 4 - 1 Litre | eBay

co oznacza to dot 4 ?

ten 200 typ co piszecie u mnie na ebay nie widze

ten z linka bedzie ok ?

Opublikowano
MARCIN607 a ty co próbowałeś bankomat okraść w Kielcach :-D. Pokazywali w teleekspresie, że ktoś bankomat wysadzij i uciekał b6 ...

on chyba teraz w płaszczu chodzi? :decayed:

Po parku nocą :polew:

Pany jak ktoś szuka recsro to Nosb ma za 3.6k te z niebieskim środkiem boczkami z roletsmi chyba z sedana :decayed:.

No jak, przecie kupiłeś skode, nie? :decayed: to powinieneś znać odpowiedź na to pytanie: Stoi i rozmawia ze sobą trzech facetów w płaszczach. Po którym można poznać, że jeździ skodą? :decayed:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

No dobra... Po tym, że ma płaszcz wpuszczony w spodnie :grin:

:polew::polew: padłem

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

MARCIN607 a ty co próbowałeś bankomat okraść w Kielcach :-D. Pokazywali w teleekspresie, że ktoś bankomat wysadzij i uciekał b6 ...

on chyba teraz w płaszczu chodzi? :decayed:

Po parku nocą :polew:

Pany jak ktoś szuka recsro to Nosb ma za 3.6k te z niebieskim środkiem boczkami z roletsmi chyba z sedana :decayed:.

No jak, przecie kupiłeś skode, nie? :decayed: to powinieneś znać odpowiedź na to pytanie: Stoi i rozmawia ze sobą trzech facetów w płaszczach. Po którym można poznać, że jeździ skodą? :decayed:

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

No dobra... Po tym, że ma płaszcz wpuszczony w spodnie :grin:

:polew::polew: padłem

Mówił że mu dołu brakuje w b6 i po to kupił skodę żeby targnac bankomat i sprzęgła nie spalić:polew:

Opublikowano

Wandej mistrz - cytował sam siebie i to w tym samym poście :grin:

Opublikowano
Wandej mistrz - cytował sam siebie i to w tym samym poście :grin:

Taptalk:bag:

Opublikowano
ATE Super Blue Racing Brake Fluid DOT 4 - 1 Litre | eBay

co oznacza to dot 4 ?

ten 200 typ co piszecie u mnie na ebay nie widze

ten z linka bedzie ok ?

szukajka nie tenteges? :decayed:

DOT 4 - Wikipedia, the free encyclopedia

Opublikowano

Właśnie skończyłem na dzisiaj....jutro Stage 2:naughty::kox::kox::kox:

Opublikowano
Właśnie skończyłem na dzisiaj....jutro Stage 2:naughty::kox::kox::kox:

w momencie składania i rozkładania widać jak opierdalasz sobie pento :grin:

Opublikowano

Miodzio.

Opublikowano

Wladi teraz z pilota zrób i będzie malyna! :banan:

Opublikowano

Kaju.......:facepalm: chyba się pogniewamy......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.