Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kaju.......:facepalm: chyba się pogniewamy......

:buziak: ja Ciebie też geju z wampa :drunk:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wladi teraz z pilota zrób i będzie malyna! :banan:
Rozmawialiśmy z Dominem na ten temat i raczej odpuszczam ten mod ponieważ byle pójście do auta po duperele to będą lustra latały czy to takie fajne będzie:whistling:
Opublikowano
Wladi teraz z pilota zrób i będzie malyna! :banan:
Rozmawialiśmy z Dominem na ten temat i raczej odpuszczam ten mod ponieważ byle pójście do auta po duperele to będą lustra latały czy to takie fajne będzie:whistling:

Zawsze możesz zrobić jak flaszka, że otwierają się dopiero po włączeniu zapłonu :whistling:

Opublikowano
Wladi teraz z pilota zrób i będzie malyna! :banan:
Rozmawialiśmy z Dominem na ten temat i raczej odpuszczam ten mod ponieważ byle pójście do auta po duperele to będą lustra latały czy to takie fajne będzie:whistling:

Ja mam zrobione tak ze skladaja sie po zamknieciu auta a rozkladaja dopiero po przekreceniu kluczyka na zaplon

Opublikowano
:hi: Kaju wtyczki nie doszly wyslales poleconym prior?
Opublikowano
:hi: Kaju wtyczki nie doszly wyslales poleconym prior?

:shock3: no jasne, że tak. Zaraz żona mi prześle numer przesyłki.

Opublikowano

Kaju a moja przesyłka:naughty:

Opublikowano
Kaju a moja przesyłka:naughty:

zaraz Ci pizgne w ten poniemiecki łeb :grin:

Opublikowano
Kaju a moja przesyłka:naughty:

zaraz Ci pizgne w ten poniemiecki łeb :grin:

:grin::tongue4:
Opublikowano

No paczaj jak mi do 30kwietnia nie dojda bede angry, majowe mam wolna wiec zamierzam puscic wiazke pod podlaga i zrobic elektryke z tylu :D

Opublikowano
No paczaj jak mi do 30kwietnia nie dojda bede angry, majowe mam wolna wiec zamierzam puscic wiazke pod podlaga i zrobic elektryke z tylu :D

na PW masz wszystko, można śledzić :wink:

Opublikowano

Pany nie ma ktory 1szt bose z koncowka B na handel?

Opublikowano

Uj nie konkurencja...ja mam hurtownie:grin::grin::grin:

Opublikowano
Kaju a moja przesyłka:naughty:

I moja:whistling:

Opublikowano
Kaju a moja przesyłka:naughty:

I moja:whistling:

Pochwal się kopertą jak dostaniesz :grin:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

[/color]

Uj nie konkurencja...ja mam hurtownie:grin::grin::grin:

Skąd wiesz że ja nie mam:grin:

Opublikowano

kaju gdzie moja paczka do diabła :whistling:

Opublikowano

Panowie, wtrącę się na chwilę, mam problem dotyczący śruby która trzyma 2 górne wahacze z przodu oczywiście, chodzi mi o jej dokładne wymiary itp, dzisiaj urwałem i jutro muszę kupić, z góry dzięki za odpowiedź. Wiem że gatunek to 8.8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.