Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nooo w sumie niedaleko mam...........500km:polew:

Ty masz wszędzie 500km:decayed:

Ty, nawet do mnie ma 500 :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja do kazdego bede mial 0,5km jak znajde wujka szejka z arabii saudyjskiej i bedzie mi benze hurtem prezentowal bez limitow ;P

Opublikowano
Trzeba dosyć dużo od wewnątrz ciąć bo kratka jest dosyć gruba...a tak ogólnie to dobrze leży ja mam akurat na trytki ale można na wkręty dać:wink:

wladi pamietaj DETALE:whistling: a nie jakies trytki siusiaku:decayed:

Jeden lepszy od drugiego :grin:

o jest i ten:decayed: hammer spoko dekielek zakupiony(nowy):jezyk:

Opublikowano
Trzeba dosyć dużo od wewnątrz ciąć bo kratka jest dosyć gruba...a tak ogólnie to dobrze leży ja mam akurat na trytki ale można na wkręty dać:wink:

wladi pamietaj DETALE:whistling: a nie jakies trytki siusiaku:decayed:

Jeden lepszy od drugiego :grin:

Odezwał się ten co ma wajhe od trabanta:polew:
Opublikowano

A co Ty masz do trabanta? Na poczatku lat 90tych swietnie "palilo sie" gumy w fabrycznie nowym trabanciku cioteczki hehe leciutki byl i mial MOooc :P

Opublikowano
Trzeba dosyć dużo od wewnątrz ciąć bo kratka jest dosyć gruba...a tak ogólnie to dobrze leży ja mam akurat na trytki ale można na wkręty dać:wink:

wladi pamietaj DETALE:whistling: a nie jakies trytki siusiaku:decayed:

Jeden lepszy od drugiego :grin:

Odezwał się ten co ma wajhe od trabanta:polew:

:polew:Dobrym tekstem Ci Wladi przyje.al:kox:

Opublikowano

Oj tam oj tam ja tylko pociągnął:grin::grin::wink:

Opublikowano
Trzeba dosyć dużo od wewnątrz ciąć bo kratka jest dosyć gruba...a tak ogólnie to dobrze leży ja mam akurat na trytki ale można na wkręty dać:wink:

wladi pamietaj DETALE:whistling: a nie jakies trytki siusiaku:decayed:

Jeden lepszy od drugiego :grin:

Odezwał się ten co ma wajhe od trabanta:polew:

:polew:Dobrym tekstem Ci Wladi przyje.al:kox:

Ten kukurydziano-trytykowy cwaniak na węgiel ze śląska niema już co liczyć, jak za miesiąc wpadnę na pomorze :decayed:

Opublikowano

Ale na co niby miałbym liczyć że te koła śmietnikowate zobaczę:grin::wink:

Opublikowano
Ale na co niby miałbym liczyć że te koła śmietnikowate zobaczę:grin::wink:

Wpadam na zimówkach żeby stać tak wysoko jak Ty :decayed:

Opublikowano
Ale na co niby miałbym liczyć że te koła śmietnikowate zobaczę:grin::wink:

Wpadam na zimówkach żeby stać tak wysoko jak Ty :decayed:

W końcu męska decyzja:grin: bo jak na tych walcach byś przyjechał to Karwia by Cię ładnie przywitała i co 100m byś musiał deski podkładać żeby przejechać:polew::polew::polew:
Opublikowano

Kuźwa Ty wiesz co robisz:shock3: przecież Ci yebną te kółka w Wejherowie, to miasto sexu, buraków i wiejskiego tuningu:grin::grin::grin:

Opublikowano
Kuźwa Ty wiesz co robisz:shock3: przecież Ci yebną te kółka w Wejherowie, to miasto sexu, buraków i wiejskiego tuningu:grin::grin::grin:

Nie wiem, będę u Ciebie w stodole parkować :grin:

Opublikowano
Kuźwa Ty wiesz co robisz:shock3: przecież Ci yebną te kółka w Wejherowie, to miasto sexu, buraków i wiejskiego tuningu:grin::grin::grin:

Nie wiem, będę u Ciebie w stodole parkować :grin:

Chyba w namiocie

d8a9860a3212.jpg:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Kuźwa Ty wiesz co robisz:shock3: przecież Ci yebną te kółka w Wejherowie, to miasto sexu, buraków i wiejskiego tuningu:grin::grin::grin:

Nie wiem, będę u Ciebie w stodole parkować :grin:

Na jednostce niech Cie zakwateruje:przebiegly:

Opublikowano

uważaj Tomek w Wejherowie na światła:grin::facepalm:

Opublikowano
uważaj Tomek w Wejherowie na światła:grin::facepalm:
Bo tam rozdziewiczają:polew::polew::polew:
Opublikowano
uważaj Tomek w Wejherowie na światła:grin::facepalm:
Bo tam rozdziewiczają:polew::polew::polew:

niech robią co chcą:grin: nie wnikam w to:przebiegly:

Opublikowano
uważaj Tomek w Wejherowie na światła:grin::facepalm:
Bo tam rozdziewiczają:polew::polew::polew:

niech robią co chcą:grin: nie wnikam w to:przebiegly:

Edytka już nie ściemniaj przecież Ty mi o tym powiedziałaś:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.