Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chopaki jaki numer maja blendy maskownice BOSE przód pasażer i kierownik :decayed:

bo zamówiłem ale w asso nie sa w stanie na 100% potwierdzić czy bedzie napis bose :facepalm:

Opublikowano
Piatek piąteczek, piątunio :banan:

+50000

Jeszcze 5:30 i do domu :dancing:

:hi: Zboczki.

Siema pepik:decayed:

A Ty co Kaju jesteś?? :polew:

Amaradaar pw masz pełne.

Opublikowano

Marcin sam jestes z du.. Wiesz o co kaman:decayed:

Opublikowano

:polew:

Ty tak,masz? :polew: pokaż

Opublikowano
:polew:

Ty tak,masz? :polew: pokaż

:ssij: A ty juz tylko Skode masz:decayed:

Opublikowano
Piatek piąteczek, piątunio :banan:

+50000

Jeszcze 5:30 i do domu :dancing:

:hi: Zboczki.

Siema pepik:decayed:

A Ty co Kaju jesteś?? :polew:

Amaradaar pw masz pełne.

Już nieee :decayed:

Opublikowano
:polew:

Ty tak,masz? :polew: pokaż

:ssij: A ty juz tylko Skode masz:decayed:

Co Ty OOOO w,domu musi być :kox:. A2 jest i mAsa gratów z b6.

Szkodnik jest mega fff pytkę. Czysta elegancja i prestiż :grin:

Pokaż tą swoją mordę z tym szmelcem a nie mnie się dliżansa czepiasz :-)

Opublikowano

Spadowa:decayed:

Opublikowano
:polew:

Ty tak,masz? :polew: pokaż

:ssij: A ty juz tylko Skode masz:decayed:

Co Ty OOOO w,domu musi być :kox:. A2 jest i mAsa gratów z b6.

Szkodnik jest mega fff pytkę. Czysta elegancja i prestiż :grin:

Pokaż tą swoją mordę z tym szmelcem a nie mnie się dliżansa czepiasz :-)

Ten artykuł zamyka Twoją polemikę:przebiegly:

Bujne życie seksualne? Kierowcy tych aut zdradzają najczęściej! - Motoryzacja w INTERIA.PL

Opublikowano

Ja tam wierny jestem Cycuchu. Zdradzicielstwo tylko do ślubu.

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

Spadowa:decayed:

Madefakerskiego homemade zdesia(przejsciowki oczywiście)Domina,i tak nic nie przebije więc śmiało :-).

Opublikowano

Nie masz dla mnie jakiś fantów do B6 w garażu w grande promocji?:decayed:

Opublikowano
Nie masz dla mnie jakiś fantów do B6 w garażu w grande promocji?:decayed:

Mam kpl pod mf i drl a reszta czeka co się trafi za jakiś czas. Już wiem że szkodnik bedzie Mojej Pani a ja wracam do czegoś w q.

Opublikowano

kamerka na stacje w Worthersee,zlotu nie trzeba chyba przedstawiac ;)

WebCam

Opublikowano
Nie masz dla mnie jakiś fantów do B6 w garażu w grande promocji?:decayed:

Mam kpl pod mf i drl a reszta czeka co się trafi za jakiś czas. Już wiem że szkodnik bedzie Mojej Pani a ja wracam do czegoś w q.

A listw od esy za pińcet nie masz?:decayed: I co będzie B8 3.0TDI?:whistling:

Opublikowano
:polew:

Ty tak,masz? :polew: pokaż

:ssij: A ty juz tylko Skode masz:decayed:

Co Ty OOOO w,domu musi być :kox:. A2 jest i mAsa gratów z b6.

Szkodnik jest mega fff pytkę. Czysta elegancja i prestiż :grin:

Pokaż tą swoją mordę z tym szmelcem a nie mnie się dliżansa czepiasz :-)

Ty tak nie skacz bo przypomne zagadke z płaszczem :grin:

Opublikowano
:polew:

Ty tak,masz? :polew: pokaż

:ssij: A ty juz tylko Skode masz:decayed:

Co Ty OOOO w,domu musi być :kox:. A2 jest i mAsa gratów z b6.

Szkodnik jest mega fff pytkę. Czysta elegancja i prestiż :grin:

Pokaż tą swoją mordę z tym szmelcem a nie mnie się dliżansa czepiasz :-)

Ty tak nie skacz bo przypomne zagadke z płaszczem :grin:

:bag:

:polew:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Nie masz dla mnie jakiś fantów do B6 w garażu w grande promocji?:decayed:

Mam kpl pod mf i drl a reszta czeka co się trafi za jakiś czas. Już wiem że szkodnik bedzie Mojej Pani a ja wracam do czegoś w q.

A listw od esy za pińcet nie masz?:decayed: I co będzie B8 3.0TDI?:whistling:

Albo b6 1.9 albo potluke skode trochę dłużej i albo c6 albo a5 sportback. ale to plan dlugoterminowy a,już mnie skręca :bag:

Opublikowano

Marcin a gdzie ten moj obiecany tunel ja sie pytam :whistling:

Opublikowano
:polew:

Ty tak,masz? :polew: pokaż

:ssij: A ty juz tylko Skode masz:decayed:

Co Ty OOOO w,domu musi być :kox:. A2 jest i mAsa gratów z b6.

Szkodnik jest mega fff pytkę. Czysta elegancja i prestiż :grin:

Pokaż tą swoją mordę z tym szmelcem a nie mnie się dliżansa czepiasz :-)

Ty tak nie skacz bo przypomne zagadke z płaszczem :grin:

:bag:

:polew:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Nie masz dla mnie jakiś fantów do B6 w garażu w grande promocji?:decayed:

Mam kpl pod mf i drl a reszta czeka co się trafi za jakiś czas. Już wiem że szkodnik bedzie Mojej Pani a ja wracam do czegoś w q.

A listw od esy za pińcet nie masz?:decayed: I co będzie B8 3.0TDI?:whistling:

Albo b6 1.9 albo potluke skode trochę dłużej i albo c6 albo a5 sportback. ale to plan dlugoterminowy a,już mnie skręca :bag:

A5 sportback:facepalm::facepalm::facepalm: Jak dla mnie najbrzydszy kundel koncernu ostatnich lat. Nie pisałem tego Mironowi w wątku co by znowu nie sprzedał:decayed:

Opublikowano

Tomek juz mnie Kuba meczy :decayed:

A5 w obu wersjach jest piękna. Mega choruje na nią.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.