Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nic mi się nie pojebało:decayed:

Toż ja na alt nawet nie pacze chyba że mi się oliwa,kończy :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
j**ana sucz odpaliła rano:facepalm: Skopie ją jak wróce chyba:whistling:

Się naprawiła sAma-wredna,jak,każda Baba. Pewnie,jej przeszloe jak,nową,kiece na,dupe zobaczyła :decayed:

:polew:

Ja jej tu dogadzam a ona zagrywa:przebiegly: Powiedziałem babie że od wczoraj jest na pierwszy miejscu przed audi:decayed:

uwierzyła? :wink::decayed:

No co Ty nie jest głupia:przebiegly:

Opublikowano
j**ana sucz odpaliła rano:facepalm: Skopie ją jak wróce chyba:whistling:

Się naprawiła sAma-wredna,jak,każda Baba. Pewnie,jej przeszloe jak,nową,kiece na,dupe zobaczyła :decayed:

:polew:

Ja jej tu dogadzam a ona zagrywa:przebiegly: Powiedziałem babie że od wczoraj jest na pierwszy miejscu przed audi:decayed:

uwierzyła? :wink::decayed:

No co Ty nie jest głupia:przebiegly:

:polew::wink:

Opublikowano
j**ana sucz odpaliła rano:facepalm: Skopie ją jak wróce chyba:whistling:

Się naprawiła sAma-wredna,jak,każda Baba. Pewnie,jej przeszloe jak,nową,kiece na,dupe zobaczyła :decayed:

:polew:

Ja jej tu dogadzam a ona zagrywa:przebiegly: Powiedziałem babie że od wczoraj jest na pierwszy miejscu przed audi:decayed:

uwierzyła? :wink::decayed:

No co Ty nie jest głupia:przebiegly:

Mialem o to samo pytać :kox: .

Opublikowano

Moja też w to nie wierz, chociaż zawsze mówię że jest przed audi :przebiegly:

Opublikowano

A ja mojej mówię że kiedyś ją zostawię:polew::polew::polew:

Opublikowano
A ja mojej mówię że kiedyś ją zostawię:polew::polew::polew:

Ostro grasz ...

A ja mojemu mowie co jeszcze musimy zrobić ;-) :-D

Opublikowano
Moja też w to nie wierz, chociaż zawsze mówię że jest przed audi :przebiegly:

Kit trzeba cisnac dobry:decayed:

Opublikowano

Mądre głowy czy wiecie jaki kod lakieru miały ori listwy od s4?

Opublikowano

Po 11 latach kobieta powinna mieć swoją godność i sama odejść:polew::polew::polew:

Opublikowano

Przekaże mojej, że zostało jej półtora roku :banan2:

Opublikowano
Przekaże mojej, że zostało jej półtora roku :banan2:

:polew::polew:

Opublikowano
Przekaże mojej, że zostało jej półtora roku :banan2:
+1 :decayed:
Opublikowano

A ja musiałem od swojej po 8 latach odejść jak tesciowi naje.... a to jego chata.

W sumie to od 2 lat jestem bezdomny ale Audi mam. ;-)

A dzieci z tesciem siedzieć nie chcą i całymi dniami u mnie oby mogły.

Nawet żona się obudziła i teraz chce próbować ratować wszystko ale na stancji bez ojca. ;-) Wystarczyło ze sama z nim pomieszkala. ;-)

Opublikowano

bo z teściami nie mieszka się, a nawet ze swoimi rodzicami, masz kobiete żonę i z nią rodzinę, niestety zwijasz się jak najprędzej na "swoje" bądź stancję, bo inaczej związek stanie się "toxic", ja od listopada idę w końcu na swoje M4, amen :whistling:

Opublikowano

Jaka chłodnica wody przychodzi do mojego klamota ?:whistling: Może ktoś coś gdzieś :whistling::kwasny:

Opublikowano

:hi:

Panowie od kiedy ITD nie wysyła fotek z radaru:facepalm:bo przyszło za 134km/h na 70

są dwie opcję 10p i 500 albo samo 500 jak nie wiem kto jechał:naughty:

Opublikowano
Mądre głowy czy wiecie jaki kod lakieru miały ori listwy od s4?

1RR platinum gray

Opublikowano
:hi:

Panowie od kiedy ITD nie wysyła fotek z radaru:facepalm:bo przyszło za 134km/h na 70

są dwie opcję 10p i 500 albo samo 500 jak nie wiem kto jechał:naughty:

Jak jesteś pewien że fotka od tyłu to nic Ci nie udowodnią...
Opublikowano
:hi:

Panowie od kiedy ITD nie wysyła fotek z radaru:facepalm:bo przyszło za 134km/h na 70

są dwie opcję 10p i 500 albo samo 500 jak nie wiem kto jechał:naughty:

Jak jesteś pewien że fotka od tyłu to nic Ci nie udowodnią...

od przodu:facepalm: ale jak cykła to na 80% powinny być dwa auta na niej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.