Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tomek zakładasz:grin:

Nie stać mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Hahah dobre dobre:grin:

Myślę nad czarnym albo kanarkowym. :doh:

Zrób w kolor auta :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hammer jedziesz na Manie:naughty:

Opublikowano

Błękitne? :eusathink:hmm

Opublikowano
Hammer jedziesz na Manie:naughty:

Nie :decayed: ale w przyszły piątek jestem w Karwii

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Błękitne? :eusathink:hmm

Albo pomarańcz :wink:

Opublikowano
:hi:

Panowie jak wyglada naprawa w Aceef niema zadnych problemow musze wysłac z mojego krawata licznik

http://www.aceef.pl/

egon a co padło??

uderz do multisa może da radę pomóc :whistling:

cos takiego nic nie widac na fisie :kwasny:

1przed.png

Opublikowano

13524.jpg

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

4847148518_36c9a67521.jpg4847142266_0108112c76.jpg4846526095_a4e65a3124.jpg4847141698_28b7471c54.jpg

Opublikowano

Ooo to teraz jest opcja pomarańcz albo kanarek :decayed:

Opublikowano

krawaciarze widzieliśta jaki kowi odkutasił wzór na koszulke? zaiwaniać do battalionu albo czekać aż sam wklei. mnie sie widzi

Opublikowano
krawaciarze widzieliśta jaki kowi odkutasił wzór na koszulke? zaiwaniać do battalionu albo czekać aż sam wklei. mnie sie widzi

poka

Opublikowano
Jaka chłodnica wody przychodzi do mojego klamota ?:whistling: Może ktoś coś gdzieś :whistling::kwasny:

Chlodnice chcesz??:whistling:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

BTW: Sucz smiga:banan:

Opublikowano

Panowie, jakie powinny być obroty silnika na jałowym rozgrzanym w AVFie. Mi pokazuje 882, zastanawiam się, czy nie są zbyt wysokie. Kolega w paski B5 ma dużo mniejsze.

Czy podwyższone obroty mogą wpływać na zwiększone spalanie na jałowym?

Synchro mam sprawdzone, cała reszta też.

Opublikowano
Jaka chłodnica wody przychodzi do mojego klamota ?:whistling: Może ktoś coś gdzieś :whistling::kwasny:

Chlodnice chcesz??:whistling:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

BTW: Sucz smiga:banan:

A masz ? Nową pewnie ? Walni co masz i cene na PW

Opublikowano
Jaka chłodnica wody przychodzi do mojego klamota ?:whistling: Może ktoś coś gdzieś :whistling::kwasny:

Chlodnice chcesz??:whistling:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

BTW: Sucz smiga:banan:

A masz ? Nową pewnie ? Walni co masz i cene na PW

Jak zawine dzisiaj do chaty to Ci podrzuce prajs. W dobrych cenach ostatnio idzie nissens:good:

Opublikowano

a dobre to to nissensa ?

Opublikowano
Panowie, jakie powinny być obroty silnika na jałowym rozgrzanym w AVFie. Mi pokazuje 882, zastanawiam się, czy nie są zbyt wysokie. Kolega w paski B5 ma dużo mniejsze.

Czy podwyższone obroty mogą wpływać na zwiększone spalanie na jałowym?

Synchro mam sprawdzone, cała reszta też.

to niesa duze obroty , Grzes cos mi sie wydaje za albo ktos spierdzielił zakładanie pompek przy robocie z wałkiem albo same pompki maja juz dosc , ja tez mialem ta sama sytuacje , wyciagalismy pompki zeby uszczelniacze wymienic , załozylismy spowrotem i była juz d*pa spalanie dwa razy wieksze :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

a dobre to to nissensa ?

bedziesz mial chłodnice z nissana :grin:

Domin ale z GTR'a:decayed: nissens i Hella to oryginały:good: Chyba kitu bym Ci nie wciskal(po za tymi chińskimi tarczami:bag)

Opublikowano

Hella też masz ?:whistling:

Opublikowano
Hella też masz ?:whistling:

Też:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.