Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogą jedynie wyprosić na czas przygotowania do cesarki;) ja byłem przy cesarce , z tym jak już pisałem wprowadzili mnie jak już byli gotowi;) ps: było to w Irlandi ale chyba w Polsce też tak robią;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Edytko w 18" gra slabiej bo alusek ma duza srednice i tuba w kolo ma pusta przestrzen a nie powinna, czyli najlepiej jak jest na styk przytulona do scianek kola ;)

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Tomek ja to i przy cesarce moglbym byc, takie widoki to mi nie straszne ani nie smaczne, moge jesc przy tym sniadanie :D

ale ja dobrze o tym wiem

swoja droga panowie pytanie - dalej wywala mi abs i esp, wszystko sprawdone i dziala jak powinno, doniek sprawdził jak ostatnio byl, mozliwe, ze slabe aku ma na to wplyw?

Opublikowano
Mogą jedynie wyprosić na czas przygotowania do cesarki;) ja byłem przy cesarce , z tym jak już pisałem wprowadzili mnie jak już byli gotowi;) ps: było to w Irlandi ale chyba w Polsce też tak robią;)

a w Norwegii tak nie robia

Opublikowano

ale mi banie ryje ten kawałek

Opublikowano
Edytko w 18" gra slabiej bo alusek ma duza srednice i tuba w kolo ma pusta przestrzen a nie powinna, czyli najlepiej jak jest na styk przytulona do scianek kola ;)

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Tomek ja to i przy cesarce moglbym byc, takie widoki to mi nie straszne ani nie smaczne, moge jesc przy tym sniadanie :D

ale ja dobrze o tym wiem

swoja droga panowie pytanie - dalej wywala mi abs i esp, wszystko sprawdone i dziala jak powinno, doniek sprawdził jak ostatnio byl, mozliwe, ze slabe aku ma na to wplyw?

zniknęłoby po przejechaniu kilku metrów, bynajmniej u mnie tak było.

Opublikowano

zniknęłoby po przejechaniu kilku metrów, bynajmniej u mnie tak było.

not tru kaju , to nie chodzi o chwilowy bład esp , tu idzie cala choinka :kwasny:

wujek, to bym napisał, że zniknie, napisałem, "zniknęłoby" :wink: wiem, że choinka, bo mi truskawek mówiła

Opublikowano

Lejdis od strony kierowcy jest klakson ?? wysoko czy nisko..

jaki ma number :D

Opublikowano

jak zdejmowałem niedawno zdesia to widziałem tego ala klaskona po stronie kierowcy, ale byłem po kilku mocniejszych browcach więc mogłem pomylić lewą z prawą :grin:

Opublikowano

Ja mam po obu stronach zderzaka:naughty:

Opublikowano

no patrz ja żartowałem pisząc lejdis a tuuu :decayed:

są dwa niskotonowy i wysoko tonowy jeden z jednej strony drugi z drugiej :wink:

mi nawala ten od strony kierowcy (czasem mam taki nijaki mierny mono dzwięk) tylko nie pamietam jaki to i tym bardziej nei wiem jaki ma numer :whistling:

Opublikowano

uwielbiam ludzi z takim poczuciem humoru

:polew:
Opublikowano

co myślicie o czymś takim na zimówki??

684efe245a027832med.jpg

Opublikowano

Artur powiedz mi Łukasz dojechał z fotelami?:wink:

wladi kochanie:decayed: stówka, zdrówka i wszystkiego naj , nie kończącej się kasy na mody:buziak::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Opublikowano

Licznik zamkniety:kox::kox::kox:a idzie dalej:kox:

Opublikowano
Artur powiedz mi Łukasz dojechał z fotelami?:wink:

wladi kochanie:decayed: stówka, zdrówka i wszystkiego naj , nie kończącej się kasy na mody:buziak::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Dzięki Edytka dupeczko:wink:
Opublikowano

Osbz40el.jpg

:naughty:

Opublikowano

:hi:

Wladi Skarbie Najlepszego!!! :buziak:

Opublikowano
:hi:

Wladi Skarbie Najlepszego!!! :buziak:

Ty chyba coś kombinujesz.....grabarzu:grin::grin::grin: dzięki Juzek:decayed:
Opublikowano

Waldi naj naj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.