Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka ;)

:shock3::shock3:

Ty się tak nie dziw, tylko chłodnice idź mi pakuj :decayed: wezmę ją chyba :decayed:

Zamawiać?:whistling:

Marcin z nowości to kupiłem zderzak S-line za 400zl:banan::decayed: W dodatku na forum:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Przod czy tyl ;)?

Tył na 2 wydechy:decayed: Siemian nie miał gdzie spać bo mu zawalał no i pchnął zderzak w promocji:decayed:

Opublikowano
No to elegancko. Kurde sporo czasu mnje nie bylo ale spoko ogarne sie i wykukam co sie dzieje ;)

A i od jozka nic nie zamawiaj bo trafił do działu nieuczcciwych sprzedawców. Ewidentnie gościa oszukał:bag::decayed:

Opublikowano
Przod czy tyl ;)?

Tył na 2 wydechy:decayed: Siemian nie miał gdzie spać bo mu zawalał no i pchnął zderzak w promocji:decayed:

Siemian i promocja....nie wierzę:grin:
Opublikowano

Dobrze że Marcino nie wie co było pisane o nim :decayed: od tamtej pory nawalili tyle spamu że nie będzie chciało mu się czytać :grin::decayed:

Opublikowano
:cicho:
Opublikowano
No to elegancko. Kurde sporo czasu mnje nie bylo ale spoko ogarne sie i wykukam co sie dzieje ;)

A i od jozka nic nie zamawiaj bo trafił do działu nieuczcciwych sprzedawców. Ewidentnie gościa oszukał:bag::decayed:

Wiem slyszalem jozek juz nie jest moim kolega ;)

O Ty kutwo :bicz::bicz2:

Wandej zamawiaj :wink:

Opublikowano

Wladi a ty gdzie pytasz o wymiane klockow? W aukcjach allegro ebay? :D

Opublikowano

Pojebało mnie się:doh::grin::grin: to ponawiam pytanie: wymienię sam klocki z przodu? Tam chyba tylko jarzma się zrzuca i jest dojście co?

Opublikowano
Dobrze że Marcino nie wie co było pisane o nim :decayed: od tamtej pory nawalili tyle spamu że nie będzie chciało mu się czytać :grin::decayed:

To o kumplach z nigerii?:bag:

Opublikowano

Cytryn ty żyjesz:shock3::decayed:

Opublikowano

czemu z dońkiem nie przyjechałeś:grin::whistling:

Opublikowano
czemu z dońkiem nie przyjechałeś:grin::whistling:

Zapytaj o to jego. Caly czas mu to wypominał nic mi nawet nie powiedzial ?!?!

następnym razem nie daj się:decayed::naughty: odwiedzisz stare rewiry:grin:

to mogłeś chociaż zajechać jak byliśmy u niego:whistling:

Opublikowano
ale mi banie ryje ten kawałek

józek jest w cipke :banan::kox:

chociaż ktoś się zna :decayed::drinks:

:decayed:

Opublikowano
A wez nie komentuje. Chyba zakochany i chce byc z Toba sam na sam ;)

:shock3: myślisz :eusathink:

tyle, że tam byli moi rodzice i chłopaki to nie wiem co miał z tego sam na sam:grin:

Opublikowano
Pojebało mnie się:doh::grin::grin: to ponawiam pytanie: wymienię sam klocki z przodu? Tam chyba tylko jarzma się zrzuca i jest dojście co?

spokojnie dasz sam radę, odkręcasz Jarzmo i robisz :)

Opublikowano
ale mi banie ryje ten kawałek

józek jest w cipke :banan::kox:

chociaż ktoś się zna :decayed::drinks:

:decayed:

:grin:

Opublikowano
Dobrze że Marcino nie wie co było pisane o nim :decayed: od tamtej pory nawalili tyle spamu że nie będzie chciało mu się czytać :grin::decayed:

To o kumplach z nigerii?:bag:

:grin::grin:

Trzeba go spytać czy jest tak przyjazny jak Siedlce :grin:

Opublikowano
Dobrze że Marcino nie wie co było pisane o nim :decayed: od tamtej pory nawalili tyle spamu że nie będzie chciało mu się czytać :grin::decayed:

To o kumplach z nigerii?:bag:

:grin::grin:

Trzeba go spytać czy jest tak przyjazny jak Siedlce :grin:

:polew::polew:

Opublikowano

Marcino, jak to skomentujesz? Bo chłopaki mówią że to stoi u ciebie na ogródku :whistling::bag:

u7usyjuv.jpg

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.