Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
miszka, serfin macie browara w ostrowcu jak jedziecie :D:hi:( tylko się przypomnijcie bo ja mam pamięć dobrą ale krótką)

gdzie?! :decayed:

u mnie?? A zApraszam zapraszam :banan:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostrowiec Św. Zapewne mial na mysli ;) Bielun szybciej Ty do mnie na Mazury zawitasz hehe

Opublikowano

mój błąd Ostrowie Wlkp. :hi:.. jak jestem w pl to Serfin kto wie... bo trzeba przepalic rure:kox:

Opublikowano

no spox tylko w powiecie Ełckim uwaga na 3 radiowozy : 2 nieoznakowane czarne Skody superB o nr rej. poczatk. NO oraz 1 Lancia oznakowana wszystkie maja wideorejestratory i kasują zwłaszcza przejezdnych, że ho ho :grin:

Opublikowano

A takie pytanko jeszcze mam.. jak mam lusterko fotochrom z clh to musze mieć ten panel do regulacji wysokości swiatłem z clh żeby światła podłączyć? czy nie koniecznie...

Opublikowano

dawno nie miałem mandatu wiec jakiś jak się przypałęta to przezyje:wink:

Opublikowano

zainwestuj 100zł w przełącznik pod reg swiatel i CLH, po tyle spokojnie idzie kupic stan idealny ;) ja taki puscilem nie dawno za 95zl :whistling:

Opublikowano

widziałem jeden na aledrogo ale kolesia trochę poniosło i za 160 wystawił:doh:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

trzeba poszukać może cos się znajdzie

Opublikowano

Nowe w aso po 100 chodza takie pod drl/clh :wink:

Opublikowano

Cwiara nie kazdy ma ASO "pod nosem" czy też zniżki, do tego doliczyc przesyłka kurierska i zbliza się do tych 160zł :whistling: sam kupilem na naszym forum taki przycisk za 100zl i puscilem po kosztach stan idealny wiec jak nowy był:wink:

Opublikowano

No rzecz jasna ze jak z wysylkami to koszty rosna. Ja mam ASO obok pracy :decayed:

Opublikowano

farciarz z Ciebie :kox:

Opublikowano
farciarz z Ciebie :kox:

A tak wogole to dzieki za raczke. Doszla w zeszlym tyg ale nie mialem czasu zalozyc.

Opublikowano
farciarz z Ciebie :kox:

A tak wogole to dzieki za raczke. Doszla w zeszlym tyg ale nie mialem czasu zalozyc.

dałbyś mi na gg jakiegoś linka do DRLa do mnie? :whistling:

Opublikowano
:shock3::shock3:
Opublikowano

cwiara polecam sie na przyszłość, Kaju jakiego szukasz przycisku golego DRL czy z CLH?

Opublikowano

ja niby tez do aso mam 25 km to pewnie kupie

---------- Post dopisany 10-06-2014 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 23:54 ----------

20140515_130513.jpg | Fotosik.pl , 20140515_130536.jpg | Fotosik.pl jakieś pytania?:slina::slina::slina::slina::banan3:

Opublikowano

Srebrne pasy psują wszystko :facepalm:

Opublikowano

Truskawka dobrze prawi :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.