Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Moje mleczki sa cale :)

Opublikowano

Józek masz gdzieś nr dyszy rozpreznej która wsadziles w klime?

Opublikowano
Ja bralem 55 i siadlo ok moze i 50 by weszlo

jesli bedziesz mial spawane wez 55 jak i umnie, siadlo elegancko:hi:

---------- Post dopisany at 02:36 ---------- Poprzedni post napisany at 02:36 ----------

3 niebieskie brytole na 1 stronie :decayed:

---------- Post dopisany at 02:38 ---------- Poprzedni post napisany at 02:36 ----------

Jak masz sline wez 90 jak s4 to 100

:hi:

Opublikowano
:hi:

moja wątroba Cie pozdrawia :naughty:

Opublikowano

Czee Pany macie kto do sprzedania prawy blotnik? Czywiscie w dobrym stanie?

Opublikowano
:hi:

moja wątroba Cie pozdrawia :naughty:

Jak mnie tego grilla nie zamówił, to moja noga pozdrowi twój tyłek :decayed:

Opublikowano
:banan:
Opublikowano
:banan:

paczta jak się cieszy z nowego nicku :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:banan:

paczta jak się cieszy z nowego nicku :naughty:

bo miszka jest tylko jeden :kox:

Opublikowano

6e5edypu.jpg

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

uvu3ymaj.jpg

esubyraq.jpg

u3ere6y8.jpg

Opublikowano

Jak to do mnie to to czujnik ciśnienia a nie dysza rozprezna. ;-)

Nr tego bym chciał.

http://www.laser-sinex.pl/wp-content/uploads/2011/11/dysze-d%C5%82awi%C4%85ce-do-uk%C5%82ad%C3%B3w-klimatyzacji-300x253.jpg

Opublikowano
Jak to do mnie to to czujnik ciśnienia a nie dysza rozprezna. ;-)

Nr tego bym chciał.

http://www.laser-sinex.pl/wp-content/uploads/2011/11/dysze-d%C5%82awi%C4%85ce-do-uk%C5%82ad%C3%B3w-klimatyzacji-300x253.jpg

no też tak właśnie patrzę na Józka zdjęcia i się trochę zdziwiłem :whistling:

Opublikowano

cvJY28u.jpg

ten grill górny to s-line ?

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Jak to do mnie to to czujnik ciśnienia a nie dysza rozprezna. ;-)

Nr tego bym chciał.

http://www.laser-sinex.pl/wp-content/uploads/2011/11/dysze-d%C5%82awi%C4%85ce-do-uk%C5%82ad%C3%B3w-klimatyzacji-300x253.jpg

no też tak właśnie patrzę na Józka zdjęcia i się trochę zdziwiłem :whistling:

Nie nie to nie są zdjęcia tej dyszy, to dla Wandeja było :wink:

ja numerku nie znam :kwasny:

Opublikowano

Józek nie ma górnego sline

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

Zwykły czarny ze znaczkiem

Opublikowano

a to dziękuje, a ile za zwykły grill można wołać ? ze srebrną ramką ? 150-200 ?

Opublikowano
a to dziękuje, a ile za zwykły grill można wołać ? ze srebrną ramką ? 150-200 ?

tak jak pisała truskawa nie ma różnicy czy s-line czy zwykły to jest to samo :wink:

jeżeli chodzi o price to na yebayu nówke można wyrwać za 20-30f:wink:

Opublikowano

to pewnie 100zł bym dostał, hyyyyyy :decayed: będę kombinował :grin:

Opublikowano

ktos chetny na wiazke od lustra wew do clh mce....:naughty: mam 5 sztuk zrobionych

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.