Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jozek za to ze masz fajny kolor to masz klime do d*py:grin:

klima, nabita, odgrzybiona, nowy dławik, osuszać i poszła mi dysza jak na złość a tak fajnie dmuchało :decayed:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

józek mi też nie działa logo

ha to nie jestem sam

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze ci tak:whistling::decayed:

Opublikowano

Mnie też nie śmiga. Oszukista coś nabroił napewno :grin:

Opublikowano

dziś zrobiłem z 30 km jakaś porażka :facepalm: jak to człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja :grin:

Opublikowano
kurde wiesz jak się jeździ bez klimy w tych upałach ? OMG :facepalm::grin:

to nie wiem czemu mi nie trybi :decayed:

U mnie też klima nie lata od ostatnich wakacji , coś sie skończyło na autobani w Niemczech

Co trzeba wymienić podczas serwisu klimy przed nabiciem ? Mam sprężarke na osobnym pasku czyli tą przed 2003 , zna może ktoś jej numerek jak by trzeba było wymienić ?

Jest na forum może jakiś link na ten temat

Opublikowano
jozek za to ze masz fajny kolor to masz klime do d*py:grin:

klima, nabita, odgrzybiona, nowy dławik, osuszać i poszła mi dysza jak na złość a tak fajnie dmuchało :decayed:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

józek mi też nie działa logo

ha to nie jestem sam

Nowy dławik i osuszacz dają sami czy trzeba się upomnieć? Muszę nabić klime i chciałbym żeby zrobili to dobrze

Opublikowano

Dławik i osuszacz sam wymieniałem, chyba że masz serwis który się tym zajmuje i im powiesz to Ci wymienią.

mikaszi taki serwis to dławik, osuszacz, wymienienie czynnika + odgrzybienie. Można też wymienić łożysko sprężarki , u mnie trochę piszczało i wymieniłem przy okazji + gumki amortyzujące co siedzą w sprężarce.

Opublikowano

Józek jakie koszta dławika i osuszacza?

Opublikowano
Józek jakie koszta dławika i osuszacza?

Dławik śmieszne 6 czy 8 zł a osuszacz koło 80-90 teraz tak dokładnie nie pamiętam, za komplet z wysyłką płaciłem 112zł :wink:

Opublikowano

Oo to taki serwis by mi się też przydał. Napisz wiecej :wink:

Opublikowano

ale na prawdę polecam bo jest odczuwalna różnica :wink:

Opublikowano
Józek jakie koszta dławika i osuszacza?

Dławik śmieszne 6 czy 8 zł a osuszacz koło 80-90 teraz tak dokładnie nie pamiętam, za komplet z wysyłką płaciłem 112zł :wink:

A ten dławik i osuszacz to jakieś ori części z numerami czy jakiś uniwersalny zestaw

Opublikowano

brałem Hella to prawie jak oryginał, bo w sumie oryginały szyły helli, a dławik to nawet nie wiem :wink:

Opublikowano

Znajdę gdzieś w PL w normalnych pieniądzach obudowy alu na lusterka? :wink:

Opublikowano

znajdź ang nazwę dławika i osuszacza :slina:

Opublikowano
Znajdę gdzieś w PL w normalnych pieniądzach obudowy alu na lusterka? :wink:

a jak u siemiana:decayed::grin:

Opublikowano
Znajdę gdzieś w PL w normalnych pieniądzach obudowy alu na lusterka? :wink:

a jak u siemiana:decayed::grin:

Ma takie na sprzedaż czy ma takie na aucie? Ewentualnie, gdzie parkuje auto, a dalej sobie poradzę :decayed:

Opublikowano

problem z airbagiem w którym dziale szukać??

Opublikowano
brałem Hella to prawie jak oryginał, bo w sumie oryginały szyły helli, a dławik to nawet nie wiem :wink:

Gdzie te dwie rzeczy zamówimy? Jak już robić to konkretnie :-) odgrzbiać na szczęście nie muszę bo zrobiłem to sobie sam sposobem Deva rok temu i jest spokój :-)

Opublikowano

pytaj się go:

http://a4-klub.pl/members/wandej-8478/

a jak ten cieć nie będzie miał to napisz PW to Ci podrzucę inne namiary :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.