Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kurfa 20 lubianek truskawek zabrałem dzisiaj i plecy spalone:kox:

to przy truskawkach da się kogoś w c**ja zrobić???? :kox:

Swoje bydlaku zbieram:decayed: Ty za groszem tak daleko jezdzisz a wystarczy na mazowsze wpasc. 1.5zl za lubianke Ci dam niech strace:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kurfa 20 lubianek truskawek zabrałem dzisiaj i plecy spalone:kox:

ja się spaliłem, ale nad jeziorem :grin:

Opublikowano
Kurfa 20 lubianek truskawek zabrałem dzisiaj i plecy spalone:kox:

to przy truskawkach da się kogoś w c**ja zrobić???? :kox:

Swoje bydlaku zbieram:decayed: Ty za groszem tak daleko jezdzisz a wystarczy na mazowsze wpasc. 1.5zl za lubianke Ci dam niech strace:decayed:

jak za taką stawkę, to spoko, ale mam jeden warunek. każdego dnia przed i po zakończeniu zbierania będziesz mi opierdalał kolbe :decayed: stoi? :naughty:

Opublikowano
jest ktoś tu z Mosiny ? :whistling:

Opon szukasz

dokładnie, mam opony na oku do kupienia :wink:

Opublikowano

Za wczesnie na sezon kukurydziany chlopaki takze ten tego musicie wziac na wstrzymanie :D wymiana ramion wycieraczek przebiegla blyskawicznie, rekawica na dlon chwytamy jedna reka za ramie a druga walimy mlotkiem w gwint sruby i łala za pierwszym jebnieciem puscily

Opublikowano
Kurfa 20 lubianek truskawek zabrałem dzisiaj i plecy spalone:kox:

ja się spaliłem, ale nad jeziorem :grin:

nic nie mów ja też:facepalm:

Opublikowano
jest ktoś tu z Mosiny ? :whistling:

Opon szukasz

dokładnie, mam opony na oku do kupienia :wink:

brałem 2 razy przez allegro od gościa czarna7781 z Mosiny i oponki ok

Opublikowano

mój ma inny nick :kwasny:

Opublikowano
Kurfa 20 lubianek truskawek zabrałem dzisiaj i plecy spalone:kox:

to przy truskawkach da się kogoś w c**ja zrobić???? :kox:

Swoje bydlaku zbieram:decayed: Ty za groszem tak daleko jezdzisz a wystarczy na mazowsze wpasc. 1.5zl za lubianke Ci dam niech strace:decayed:

jak za taką stawkę, to spoko, ale mam jeden warunek. każdego dnia przed i po zakończeniu zbierania będziesz mi opierdalał kolbe :decayed: stoi? :naughty:

Pojeb:decayed:

Opublikowano

Jak zwykle głębokie tematy :polew:

Opublikowano
Jak zwykle głębokie tematy :polew:

brakuje ci ich:naughty:

Opublikowano

Pany Vcds ogarnia b8?:whistling:

Opublikowano

ogarnia:wink:

Opublikowano
Pany Vcds ogarnia b8?:whistling:

Ty masz ogarnąć lepiej jutro moją paczkę :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

HALOOO HALOOOO NIE DZIAŁ LOGO DIVISIONU :smutas::song::beksa:

Opublikowano
Pany Vcds ogarnia b8?:whistling:

Ty masz ogarnąć lepiej jutro moją paczkę :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

HALOOO HALOOOO NIE DZIAŁ LOGO DIVISIONU :smutas::song::beksa:

Ogarne nie bój nic:decayed: Mi logo działa:whistling:

Opublikowano

kurde wiesz jak się jeździ bez klimy w tych upałach ? OMG :facepalm::grin:

to nie wiem czemu mi nie trybi :decayed:

Opublikowano

jozek za to ze masz fajny kolor to masz klime do d*py:grin:

Opublikowano
kurde wiesz jak się jeździ bez klimy w tych upałach ? OMG :facepalm::grin:

to nie wiem czemu mi nie trybi :decayed:

Wiem bo też mam pustą bo mi zaworki puszczają trochę a nie ma kiedy ich zmienić:kwasny: Dodam tylko że maszyna do klimy stoi u brata w warsztacie:decayed:

Opublikowano

józek mi też nie działa logo

Opublikowano

Hehe ja w tamtym roku poczułem co to klima jak mi nabili :grin: Aż prawie zamarzłem bo wcześniej to porażka była. Ja na LO a tam dalej gorąco hehe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.