Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany chyba jakaś mgła mi na oczy zaszła i nie moge znaleść wskazówek jak podłączyć parktronic tył :) :) pomużta biedakowi :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to że żona mi potomka wyda w sierpniu właśnie i to że chate kupiłem u developka na dniach dopiero co i trzeba ją szykować powoli.... to bym zjechał na ten zjazd sierpniowy bo mam "niedaleko" ale musze obejść sie ze smakiem. może za rok zjade z Tomkiem na bukowinę i damy w palnik z resztą :git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaczuje TV i mam chyba telewizor z lat 90..... Zibo, Masters itp itd.

Ale jak idą w kierunku Dance to przejdzie taka nuta na libe.

Pamiętam metali z klasy na imprezie się okazało ze Boysow wszystkie teksty na pamięć znali i cala bibe śpiewali. A po trzezwemu polo Ble.

Tapatalk Sony Xperia.

taki naród i wk***ia mnie to. przed piciem bohatery kuźwa, ale po trzech piwach jak ktoś coś zapuści to nagle cały tekst zna. no jakby w łeb nie pierdolnął :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajzera zasada jedna w weekend a tym bardziej o późnych hours nie zadaje się takich cięzkich pytań w tym wątku bo prawdopodobieństwo że padnie jakakolwiek odpowiedz na takie "złożone" question jest wątpliwa?:zyzol:

---------- Post dopisany at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

ok Kaju no to śpiewam... kawałek D-Bomb zaczynamy: BOMBA-A-A-A-A-A

BOMBA-A-A-A-A-A

Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba

Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba

Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba

Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba

Hej, jesteście tutaj?

Nie słyszę was

Łapy w górę

Jazda, jazda, jazda, jaaaaazzzdddaaaa

Jazda, jazda

Bomba - a-a-a-a-a-a

Bomba - a-a-a-a-a-a

Booooomba

UPS i to by była cała piosenka :grin: ale nie powiem bo zdrowo wstawiony skakałem i przy tym na bstockich parkietach lat kilkanascie temu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serfin - nie tylko ty skakałes przy tych kawalka hahahah :) :) :) ps. przyjołem do wiadomości :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany chyba jakaś mgła mi na oczy zaszła i nie moge znaleść wskazówek jak podłączyć parktronic tył :) :) pomużta biedakowi :) :)

koniec 1 posta :hi:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu-zdalne-zalaczanie-97008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju u Ciebie chyba weekend zaczął sie bez procentowo haha :polew: ja z dużą uwagą pacze w klawe by nie robic z byt duzych bugów.. ach przydało sie doswiadczenie po pracy na błękitnej linii TPSA za czasów studiowania w Olsztynie :grin: nie zapomnę jak wdzwonił mi sie jeden pan, ja przywitałem się i zapytałem z kim mam przyjemność kolo powiedział ....Stolec zawiesiłem sie zaniemówiłem myślałem że pirdolnę z krzesła jak to usłyszał,,, to kolo nie słyszał że można zmienic nazwisko jezeli jest obraźliwe? przecie PL prawo na to zezwala Hi I'm Mr. Stolec ...no way... omg f*ck noo i dont believe really? shotgun and shot into --->head :grin:

---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

Edytka odezwała się przez chwilę i fly away... chyba na dziś wątek kaput?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

% wlasnie sa ale jak mowa byla wczesniej te butelki sa male:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nawet 650ml za małe dziś są :/ bo ja tak qr** mam, czasami mi wystarczą 2 sztuki by poczuć chillout a czasami człek leje w siebie i ni uja nie zakołysze, oby na dzisiejszym weselichu wlewało się mi bez limitu to będzie GiTT musze teścia pogrążyć chlejusa moczygębę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to mój ostani modzik, może delikatny ale częściowe przejście z 2x na 4x eletrico z chromem z B8

2014607123627.jpg

2014607220136.jpg

---------- Post dopisany at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ----------

ooo pojawia się i znika jak mr of america :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu 3:1 dla Chile ale miazga :whistling:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ----------

no ja sobie czarnucha zaserwowałem bo zalatywało ciszą już i jeszcze trochę i dobranocka zakradłaby się w powieki :D aleee jest nowy dzień i szkoda go troche marnować :grin:

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

żem trafił w kobitę co usypia przed 22:00 i więcej jak 2 piwa nie upije :kwasny: tzn teraz stan błogosławiony więc ni kropi nawet wina nie chce lampi skosztować) żaden towarzysz w nocnych wojażach z tej mojej babuszki :grin:

---------- Post dopisany at 02:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

ooo są jeszcze piosenki umcyk boom boom z sensowną treścią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem calkiem Fr0styyy ;) okey nudno pic samemu wiec uderzam w kime dzis ide na jakies weselicho wiec trzeba sie wyspac by pozniej %%% dobrze wchodzily ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...