Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukałeś mnie:-P

Opublikowano

a o to mój ostani modzik, może delikatny ale częściowe przejście z 2x na 4x eletrico z chromem z B8

2014607123627.jpg

2014607220136.jpg

---------- Post dopisany at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ----------

ooo pojawia się i znika jak mr of america :grin:

Opublikowano
:shock3::polew:
Opublikowano

uuuu 3:1 dla Chile ale miazga :whistling:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ----------

no ja sobie czarnucha zaserwowałem bo zalatywało ciszą już i jeszcze trochę i dobranocka zakradłaby się w powieki :D aleee jest nowy dzień i szkoda go troche marnować :grin:

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

żem trafił w kobitę co usypia przed 22:00 i więcej jak 2 piwa nie upije :kwasny: tzn teraz stan błogosławiony więc ni kropi nawet wina nie chce lampi skosztować) żaden towarzysz w nocnych wojażach z tej mojej babuszki :grin:

---------- Post dopisany at 02:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

ooo są jeszcze piosenki umcyk boom boom z sensowną treścią

Opublikowano

Calkiem calkiem Fr0styyy ;) okey nudno pic samemu wiec uderzam w kime dzis ide na jakies weselicho wiec trzeba sie wyspac by pozniej %%% dobrze wchodzily ;)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam

Serfin żyjesz :-P :-D

Opublikowano
:siema: mordeczki:wink:
Opublikowano
miszka pamiętaj :decayed:

ja pamiętam tylko nie wiem jak przejść przez to:

Plik, który próbujesz wysłać, przekracza limit rozmiaru załącznika, czyli 25 MB. :thumbdown:

skompresowałem go w rar. :kwasny:

Wrzuć na dropboxa lub Zippyshare.com - Free File Hosting lub Upload - Speedy Share - upload your files here

Opublikowano
miszka pamiętaj :decayed:

ja pamiętam tylko nie wiem jak przejść przez to:

Plik, który próbujesz wysłać, przekracza limit rozmiaru załącznika, czyli 25 MB. :thumbdown:

skompresowałem go w rar. :kwasny:

Wrzuć na dropboxa lub Zippyshare.com - Free File Hosting lub Upload - Speedy Share - upload your files here

zaraz spróbuje na dysk google

Opublikowano
:siema: Artu w robo dzis ?

niestety tak :facepalm:

Opublikowano
:siema: Artu w robo dzis ?

niestety tak :facepalm:

spoko sam niejestes :decayed::drinks:

dzięki za wsparcie :drunk::drunk::drunk::drinks::drinks::drinks::dancing:

Opublikowano
miszka pamiętaj :decayed:

ja pamiętam tylko nie wiem jak przejść przez to:

Plik, który próbujesz wysłać, przekracza limit rozmiaru załącznika, czyli 25 MB. :thumbdown:

skompresowałem go w rar. :kwasny:

Wrzuć na dropboxa lub Zippyshare.com - Free File Hosting lub Upload - Speedy Share - upload your files here

poszło przez dysk gmail , nie wiem czy dobrze bo pierwszy raz tak wysyłałem :decayed:

sofcik masz w załączniku

to jest sw0220 więc jeśli aktualnie masz 0220 to musisz obniżyć do 0150 a potem wgrać ten

żadnych clone cd i alkohol 120 , ja nagrywam normalnie windowsem laptopem z systemem xp profesional

pozdro

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

mam nadzieję że nie będzie ci on służył w celach zarobkowych :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

aha zapomniałem dodać że funkcja sds która jest zawarta w tym pliku nie działa , przynajmniej u mnie bo mam leda z seata exeo :wink:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

Jeszcze zapomniałem dodać że używam map 2013 bo mam z opcją fotoradarów , ale myśle że mapy 2014 tez powinny latać

vyvaru5y.jpg

5anapuju.jpg

najaqe5u.jpg

Opublikowano

co to za guzik S? SZATAN? :naughty:

Opublikowano
co to za guzik S? SZATAN? :naughty:

to ty nie wiesz :shock3:, można kupić taki w aso , po wciśnięciu system przełącza się w sport i dodaje 50 kucy więcej :decayed::wink:

chciałbym :polew:

Opublikowano

o k**wa :slina: działa to to to z leniuchem? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.