Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale bloków nie kojsrzycie? Mam problem z galaxy w którym klima chodzi czynnik jest i co chwila się wyłącza. Coś ją odcina. Jest tylko pykniecie jakiegoś przekaznika i klima przestaje działać:wink:

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Tak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Tak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Tak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Opublikowano

Nie opisanych bloków w vcds??nie pamietam który to dokładnie. Idź po blokach i jednostkach

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Idź sobie pobiegaj to się dotlenisz:przebiegly:

Opublikowano
Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Idź sobie pobiegaj to się dotlenisz:przebiegly:

Deszcz pada nie chce mi się ale spoko trzymam formę i będę Cię ganiał na Oem z flaszką a k**wa spróbuj nie napić się ze mną:grin:
Opublikowano
Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Idź sobie pobiegaj to się dotlenisz:przebiegly:

Deszcz pada nie chce mi się ale spoko trzymam formę i będę Cię ganiał na Oem z flaszką a k**wa spróbuj nie napić się ze mną:grin:

dobrze że tylko z flaszką :grin::grin::polew::wink:

Opublikowano
Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Idź sobie pobiegaj to się dotlenisz:przebiegly:

Deszcz pada nie chce mi się ale spoko trzymam formę i będę Cię ganiał na Oem z flaszką a k**wa spróbuj nie napić się ze mną:grin:

dobrze że tylko z flaszką :grin::grin::polew::wink:

Teee naprawiaj te lcd bo nie opierdolisz w końcu tego leda:polew:
Opublikowano
Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Idź sobie pobiegaj to się dotlenisz:przebiegly:

Deszcz pada nie chce mi się ale spoko trzymam formę i będę Cię ganiał na Oem z flaszką a k**wa spróbuj nie napić się ze mną:grin:

Masz kurfa łatwe zadanie bo nie zamierzam uciekać:decayed:

Opublikowano
Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Idź sobie pobiegaj to się dotlenisz:przebiegly:

Deszcz pada nie chce mi się ale spoko trzymam formę i będę Cię ganiał na Oem z flaszką a k**wa spróbuj nie napić się ze mną:grin:

Masz kurfa łatwe zadanie bo nie zamierzam uciekać:decayed:

Eeeee to nie.....ja nie lubię łatwizny:polew::polew::polew:
Opublikowano

OK Koledzy jest tu ktoś kto miał pełny BOSE na czarnym wzmaku a potem zmienił na srebrny wzmak Bose i zauwazył różnicę? bo nie wiem co czynic mam dostep do full ori wiazki BOSE pod czarny wzmak (taki mam obecnie w aucie i działa na półgwizdka tj. stage I) czy mam to porzucic i szukac srebrnego i wiazki pod niego? bo jezeli nie ma znaczacej roznicy to wole nie przeplacac :wink:

Opublikowano

Tzn. jaki masz czarny bo nie kojarze...z A6? Ja mam taki i za***rdala nieźle a srebrny nie wiem jak gra

Opublikowano
Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Idź sobie pobiegaj to się dotlenisz:przebiegly:

Deszcz pada nie chce mi się ale spoko trzymam formę i będę Cię ganiał na Oem z flaszką a k**wa spróbuj nie napić się ze mną:grin:

dobrze że tylko z flaszką :grin::grin::polew::wink:

Teee naprawiaj te lcd bo nie opierdolisz w końcu tego leda:polew:

u mnie nie leży nic dłużej niż tydzień :wink:

Opublikowano

No i po pracy juz

piwka do lodowki na mecze wstawione

chwilke odpoczac i ide kable rzezbic a troche tego mam:wink:

Opublikowano

Dlatego mysle, ze nie ma co kombinowac. Pelna wiazke Bose z wtyczka of course pod czarny wzmak mam juz zamowiona, po opyleniu wzmaka z tego zestawu, wyjdzie mi jakies 150zl za ta wiazke wiec chyba cena znosna za ori kable Bose?

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

ide dzis na weselicho ale zrywam sie z niego kolo 22:00już ( dzieki żonie bo wciaży :) , wiec zdążę na jebitny mecz Anglia - Włochy :banan:

Opublikowano
Dlatego mysle, ze nie ma co kombinowac. Pelna wiazke Bose z wtyczka of course pod czarny wzmak mam juz zamowiona, po opyleniu wzmaka z tego zestawu, wyjdzie mi jakies 150zl za ta wiazke wiec chyba cena znosna za ori kable Bose?

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

ide dzis na weselicho ale zrywam sie z niego kolo 22:00już ( dzieki żonie bo wciaży :) , wiec zdążę na jebitny mecz Anglia - Włochy :banan:

U mnie na mieście już co drugi samochód flagami obwieszony :kox: to sie bedzie dzisiaj działo

Opublikowano

w trakcie wczorajszego meczu na skype gadalem z siostrą z Holandii to mowila, że w kazdym domu z okien szły okrzyki jak bramka za bramką leciały :grin:

Opublikowano

Eurosport now:kox:

Opublikowano

pany wie ktoś może czy mogę jeździć z odłączonym osuszaczem od klimy , to znaczy z luźnymi wężami ? niczemu to nie zaszkodzi ? jak np: może się dostać wilgoć albo co

oczywiście pasek ze sprężarki ściągnięty

muszę poczekać aż mi przyślą prawidłowy a nie chcę mi się już tego starego zakładać

?

Opublikowano

ja jeździłem bez zdejmowania paska ze 3 m-c może więcej i nic się nie stało,o ile wiem ważne żeby był olej w sprężarce ,żeby na sucho nie chodziła

Opublikowano

10370996_661672917235522_3673237201314838359_n.jpg?oh=35f956863d72f78c677c8ddef343da44&oe=539E658F&__gda__=1402878832_52fa3e4daed0f5778aa6b8a6d1e8d4c3

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.