Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam ten przekaxnik zeby grzala tylna szyba bo klimatronik mam z b7. Tylko gdzie to podlaczyc teraz mam?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co masz na kablu z pinem napisane? Kółko na pewno do masy.

Opublikowano
Eloszka:hi: Endrju to jak będzie z tą ramką :whistling:?

wole komplet sprzedac bo potem nikt nie kupi mi bez ramki chyba ze znajdziesz klientow na reszte ale to wtedy ja na tym strace i to sporo

Opublikowano

To sie domyslilem ze do masy a na drugim jest F6.

Opublikowano
2154835400_1327042340.jpg1623814600_1327042340.jpg
Opublikowano

Podziękował :hi: Lecę dalej działać. Potem może jak znajdę chwilę się pochwalę :grin:

Opublikowano
:hi: Czy silniczki pod pamięci z B6 będą pasowały do foteli elektrycznych z B7? Może ktoś wie
Opublikowano
a do czego to 53 masz? szybka grzana tylnia?

Mordo podeślij mi na pw jeszcze raz co chciałeś z pirata bo zapomniałem sprawdzić:facepalm:

Opublikowano
:hi: Czy silniczki pod pamięci z B6 będą pasowały do foteli elektrycznych z B7? Może ktoś wie
ja takie kupilem i powinny podejsc bo to praktycznie to samo auto, napisalem ci tez w dziale technicznym:hi:
Opublikowano

dzięki :hi: fajnie jakby pasowało to bym miał komplet gratów do pamięci

Opublikowano

Myslalem ze na 2 to mecz na zywo a tu zonk

tak czy siak gol w 2 minucie to dobry poczatek

Opublikowano

kur.... jeb....royal mail mieli dostarczyc paczke w sobote a ch... sie pokazali, nie zostawili zadnej kartki ze byli pojechalem wiec dzis odebrac na glownej poczcie a ta kur... mowi ze ze bez kartki ktora listonosz zostawia nie dadza mi.... no jak sie nie wkur.... redelivery na srode dopiero...ja pierd..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash::wallbash::wallbash::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:

:banan::banan::banan::banan:

jedyne, co możesz zrobić, to oficjalna skarga do customer service :wink:

gościu dostanie po d*pie, co robił Twój rejon w sobote...

jaka paczka? special delivery? recorder czy normalna??

i sprawdź na 100% czy gdzieś te awizo się nie zawieruszyło, np w ulotkach, co też wrzucają ,w przedsionku, albo czy Ci żonka nie schowała...

Opublikowano

kielichy w dłoń i za zdrowie córy Tomka :naughty::kox::banan::drinks::drunk::drinks::drunk:

Opublikowano

special delivery to bylo by 1pm

nie ma awizo wogole :kwasny:

na srode bedzie dopiero

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

1:0 niemcy

Opublikowano

2:0 dla Niemcowni :grin:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

oooo Gratulacje dla Tomasa :) pierwszy telefon na forum był do Edytki? :naughty::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

nie na lozapie pisal:grin:

Opublikowano

Uui czerwona

portugalia ladna nerwowka

Opublikowano

aaaaa noo to co innego tez musze sobie go zainstalowac w swojej andromaszynie, zwlaszcza, że mobilenet za free ma się:decayed: no to teraz odliczanie do mojej dzidzi termin na 22 sierpnia :banan:

Opublikowano

To juz niedlugo :)

Opublikowano

a no yo odliczanie już rozpoczeło się, łóżeczko i wózek z nosidełkiem czekają :grin:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

3 do jaaaaaja:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.