Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te mądrala :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie miałaś czasu myśleć o pierścionkach, to trzeba było poczekać aż skończy się studia i licencjat i o wszystkim na spokojnie pomyśleć, o to mi chodziło.

A coś Ty się tych studiów uczepil?:whistling: Nie którym dyplomów nie trzeba do lepszego samopoczucia:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
nie miałaś czasu myśleć o pierścionkach, to trzeba było poczekać aż skończy się studia i licencjat i o wszystkim na spokojnie pomyśleć, o to mi chodziło.

A coś Ty się tych studiów uczepil?:whistling: Nie którym dyplomów nie trzeba do lepszego samopoczucia:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

ja się broń boże nie czepiam, niczego ani nikogo, tylko nie było czasu bo były studia, dlatego mówię że można było spokojnie po studiach ogarnąć weselicho :decayed:

Opublikowano

Gooool dla NL yeeeeaaa

Opublikowano
nie miałaś czasu myśleć o pierścionkach, to trzeba było poczekać aż skończy się studia i licencjat i o wszystkim na spokojnie pomyśleć, o to mi chodziło.

A coś Ty się tych studiów uczepil?:whistling: Nie którym dyplomów nie trzeba do lepszego samopoczucia:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

ja się broń boże nie czepiam, niczego ani nikogo, tylko nie było czasu bo były studia, dlatego mówię że można było spokojnie po studiach ogarnąć weselicho :decayed:

Zmieniałeś dławik w klimie? Polepszyło się coś od tego? Bo koszt żaden jest:whistling:

Opublikowano

dławik i osuszacz i dmucha DUŻO lepiej:naughty:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

WjlMFpO.jpg

:naughty:

Opublikowano

2 do jaja dla NL yeee

Opublikowano
https://www.facebook.com/inneobraczki

może komuś podsunę fajny pomysł :wink:

Niektóre faktycznie ciekawe :wink:

Opublikowano
dławik i osuszacz i dmucha DUŻO lepiej:naughty:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

http://i.imgur.com/WjlMFpO.jpg

:naughty:

Skąd masz zdjęcia Magdy???

Opublikowano

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Pany ktoś ma konto na ebay'u ?

Ma :)

a czy ja od ciebie kiedys lamp nie brałem :)

całkiem możliwe Adaś :decayed:

Opublikowano
dławik i osuszacz i dmucha DUŻO lepiej:naughty:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

http://i.imgur.com/WjlMFpO.jpg

:naughty:

Skąd masz zdjęcia Magdy???

a co znasz ją ? :decayed: na FB się tam gdzieś przewinęło :wink:

Opublikowano
Mialem rezac klape u mnie w Avancie, ale niestety odpuszczam... Sily wyzsze. Zatem mam na sprzedaz dwie klapy US: sedan czarna (spolerowac i na auto) i do cabrio. Sedan powiedzmy ze 300zl + przesylka, cabrio jeszcze nie wiem, musze to do siebie na plac zwiezc. Jak ktos cos, to walic na PW, na pewno na dniach bedzie wisiec w ogloszeniach :hi:

o proszę, jaki kod tego czarnego lakieru ?? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

dławik i osuszacz i dmucha DUŻO lepiej:naughty:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

http://i.imgur.com/WjlMFpO.jpg

:naughty:

:slina::decayed:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Ani ja, stąd pomysł na taką tablicę.

O tu lepsze zdjęcie, na zdjęciu tablica zlotowa. Mam też z normalnymi numerami rejestracyjnymi. Tylko trzeba uważać i nie zgubić bo jak trafi na policję czy do urzędu komunikacji to nie chcą oddać:decayed:

http://s12.postimg.org/vyirg5q2l/P1050858.jpg

a co w tej tablicy USA jest nie tak że policja zabiera?? jak ja widze zderzak s4 to dostaje ślinotoku:slina:

Opublikowano

fantowski nie wiem, chyba ly9b

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

wymiar sie nie zgadza z zapisem w przepisach i nie ma naklejki homologacyjnej.

Opublikowano
kurde ale jeszcze nie widziałem klapy z b6 avant USA na sprzedaż :whistling:

he, ja chciałem wymienić klapę, bo tylna szyba nie działała i kupiłem na allegro. Dopiero jak przyszła, okazało się że to US :kox:

Opublikowano
kurde ale jeszcze nie widziałem klapy z b6 avant USA na sprzedaż :whistling:

he, ja chciałem wymienić klapę, bo tylna szyba nie działała i kupiłem na allegro. Dopiero jak przyszła, okazało się że to US :kox:

:shock3:

Opublikowano
fantowski nie wiem, chyba ly9b

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

wymiar sie nie zgadza z zapisem w przepisach i nie ma naklejki homologacyjnej.

a uj z tym powiem im że ważne że w ogóle jest :grin: jak mi mają dowód zabrać to za szyby, brak regulacji bixów, naciąg i może jeszcze przysapaliby się o coś :grin:

ja mam LZ9W więc poszłaby do malowania, pisz ile chcesz za nią :decayed:

Opublikowano

no to 300+kw z 30 i tyle :wink:

Opublikowano
kurde ale jeszcze nie widziałem klapy z b6 avant USA na sprzedaż :whistling:

he, ja chciałem wymienić klapę, bo tylna szyba nie działała i kupiłem na allegro. Dopiero jak przyszła, okazało się że to US :kox:

taki to ma szczęście :shock3:

Opublikowano

Te klapy us są paskudne:bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.