Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zeby nie bylo pokonalem niemoc i rozebralem kompletnie wnetrze auta pod wiazki 9yvuvy9y.jpg

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Tomek a Krzysiek zjechal juz z Norwegii na Mazury? Bo mamy heble ogarnac a wiem ze na tydzien wyrusza do It

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zeby nie bylo pokonalem niemoc i rozebralem kompletnie wnetrze auta pod wiazki http://img.tapatalk.com/d/14/07/07/9yvuvy9y.jpg

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Tomek a Krzysiek zjechal juz z Norwegii na Mazury? Bo mamy heble ogarnac a wiem ze na tydzien wyrusza do It

no juz dotarl na mazury takze pisz do niego pw:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

domin co z gwintem? józek ładny link wrzucił :naughty:

wiem, gdybym miał kasę i nie malował auta bym intensywnie myślał :naughty:

Opublikowano
:hi:

domin co z gwintem? józek ładny link wrzucił :naughty:

wiem, gdybym miał kasę i nie malował auta bym intensywnie myślał :naughty:

Gdzie mms?:whistling: Kurfa żeby sprzedawca klientowi sie przypominał:facepalm::decayed:

Opublikowano

Witam!

Potrzebuję nr joysticka lusterek bez opcji składanych i tego plastiku na 2 szyby, z góry dzięki

Opublikowano

Tak wygląda mój katalizator teraz pytanie czy go wbijać czy jakoś przemyć i zostawić?

jyja7emy.jpgpasavy3e.jpg

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Witam!

Potrzebuję nr joysticka lusterek bez opcji składanych i tego plastiku na 2 szyby, z góry dzięki

mam to w garażu, wyślę Ci za 20zł z przesyłką.

Opublikowano
:hi:

domin co z gwintem? józek ładny link wrzucił :naughty:

wiem, gdybym miał kasę i nie malował auta bym intensywnie myślał :naughty:

Gdzie mms?:whistling: Kurfa żeby sprzedawca klientowi sie przypominał:facepalm::decayed:

poszedł :decayed: chyba że nie dostałeś ?

Opublikowano

Siema

Pany jest u nas ktoś z Sieradza??

Opublikowano
Tak wygląda mój katalizator teraz pytanie czy go wbijać czy jakoś przemyć i zostawić?

http://img.tapatalk.com/d/14/07/07/jyja7emy.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/07/07/pasavy3e.jpg

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Szkoda wybijać, poza tym będzie buczeć jak wybijesz, lepiej sprzedać i kupić zamiennik kata.

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Siema

Pany jest u nas ktoś z Sieradza??

Ty się szykuj bo 18-20.07 jestem na dubit w Kielcach :decayed:

Opublikowano

A można to czymś umyć? Właśnie tak patrzyłem na to ze jakieś to za ładne a błąd wyskakuje skubany... Myślę żeby to umyć benzyną. Będzie dobrze? Nic się z tym nie stanie?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

H4mm3R a duża różnica będzie w głośności auta?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tylko chce ten katalizator wytluc ale trochę mi go szkoda bo ładnie wygląda.. Nie mam porównania jak wygląda zaje any kat i się grubo zastanawiam.. Tyle się naszarpalem żeby to wykręcić z zamiarem wywalenia tego ale jak go zobaczyłem to trochę mi się go szkoda zrobiło Hehe juz sam głupi jestem.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Raczej nie, co innego jakbyś tłumiki wyciął...

Nie polecam:decayed: Głośno w c**j bez środkowego np:kwasny: Wyjmuj kąta będzie lepiej myślę:wink: wyjmij w calosci to wsadzis z powrotem jak się uda:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Taaa weź i go wyjmnij w całości.. Tam jest takie dojście ze by to uj upalil :-/ żeby odkręcić kat od kolektora musiałem cały kolektor wydechowy odkręcić i dopiero po wielkich bólach jedna śrubę od kata z tyłu odkrecilem. A żeby wyjąć kata z samochodu to trzeba odkręcić jeszcze trzy śrubki za katem a tam to wogule nie ma miejsca a i jeszcze nakrętki mówią same "zostaw mnie bo i tak nie odkrecisz ":-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Albo młotek i przecinak albo zostaje... Musze się z tym przespac :-?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jakby ktoś szukał, to myślę, że dobry prajs, sam na dniach wziąłem od tego sprzedawcy, widzę, że wystawił następne:

Komplet ramion wycieraczek+pióra Audi A4 B6/B7 UE (4401176656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

moje stan igła, śmiało polecam

Opublikowano

śmieszny prajs.. nic tylko chapać:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.