Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No pewnie czekam na propozycje

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiedy komu pasuje, mi osobiście bardziej sobota, niż niedziela. Może uda się zgrać w najbliższym czasie, o ile pogoda będzie:facepalm:

Opublikowano

Wykrusza sie ekipa z B6stkami [emoji34]

Opublikowano
Wykrusza sie ekipa z B6stkami [emoji34]

Wykrusza???

A z ciekawszych jeszcze jakas poszła???

Opublikowano
I poszła http://img.tapatalk.com/d/14/07/13/epa7upyg.jpg

Sent from my телефон

nie pier**l. będę o nią dbał :giveheart:

Opublikowano
Wykrusza sie ekipa z B6stkami [emoji34]

Wykrusza???

A z ciekawszych jeszcze jakas poszła???

2 Marcinów sprzedało swoje paździerze .... Bo Marcin to nie imie ,Marcin to...:grin:

Opublikowano

Powiadam Wam, że bede jednym z tych co najdłużej beda tłuc sie w swojej B6 :P

Opublikowano

moje ma dozywotke u mnie....Chyba ze jakiś gruby czarny kot wbiegnie na droge.... za dużo nerwów, czasu, bakcyla zmarnowałem żeby je teraz od tak sprzedać...a moja Kobita mowi ze ona jest na drugim miejscu bo na pierwszym jest auto:grin:

Opublikowano

EEee tam, gadanie. Za pół roku, albo za rok Wam się oklei i przyjdą myśli o sprzedaży. Przerabiałem to wcześniej dwa razy. Audi miała byś takim trzecim i zdroworozsądkowym zakupem. Po roku zaczął sie znowu nawrót choroby i rezanie. A jakbym teraz miał kasę na dołożenie, to bym za czymś innym już się rozglądał. Niestety za kase z audi, to najwyżej taczkę sobie bym mógł kupić, więc nie ruszam tematu:wink:

Opublikowano

Pany ja dopiero co wzialem kredyt na 30lat, żona w 8 miesiacu i bez pracy, wiec moja audi pojeździ ze mna naprawde dlugo, chocbym slinil sie na B8 to i tak bedzie nieosiagalna 4me. Gdyby nie dzidzia to moze skusilbym sie po cichu na gwint i stacje multimedialna jvc i to byloby na tyle ;)

Opublikowano

Nie wiem jak Wy ale ja właśnie czarną przytargałem do siebie na plac, rano zrzucam z lawety, a tym czasem robię przelew za nowy zakup :drunk:

Opublikowano

Kaju ten zderzak s4 za ile sprzedasz z tej czarnej co na lawecie jest?

Opublikowano

Ja to do jazdy kupiłem a nie na klamoty. Co za debil położyłby 29k za auto na klamoty?! :polew:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

ميرسعطنشدسد ستطكي سري هيريز يميوياسر!!

Opublikowano

Jaja sobie robię :-) żal byłoby rozbierać :-)

Opublikowano

مدامديار (:

Opublikowano
EEee tam, gadanie. Za pół roku, albo za rok Wam się oklei i przyjdą myśli o sprzedaży. Przerabiałem to wcześniej dwa razy. Audi miała byś takim trzecim i zdroworozsądkowym zakupem. Po roku zaczął sie znowu nawrót choroby i rezanie. A jakbym teraz miał kasę na dołożenie, to bym za czymś innym już się rozglądał. Niestety za kase z audi, to najwyżej taczkę sobie bym mógł kupić, więc nie ruszam tematu:wink:

Jakbym miał worek kasy to też bym sprzedał, na dzień dzisziejszy i pewnie w ciągu przyszłych 10 lat nie sprzedam, bo mnie na sto nie stać :grin:

Opublikowano

jebać system. Marcin mów mi jakie diody wsadziłeś w klamki zamiast tych ori czerwonych bo za***iście na biało świecą klamki i chce to w amerykance zrobić :banan:

Opublikowano

Kaju to jak dobrze rozumieć masz obecnie dwie b6tki? Czy jak? Jaja sobie robil, że od Marcina kupił [emoji13]

Opublikowano

kaju nie pier**l bo marcin w zyciu by ci swojej nie sprzedal chyba ze dal ci na wypucowanie felg:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.