Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tos nabujal panie:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
szydera j**ana :grin: kaju lubi to!

buahhahaha:polew:

Opublikowano
FELGI 19" 5x112 AUDI A3 A4 A6 A8 NIE ROTIFORM (4344286732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

całkiem fajne koło :naughty:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Wandej, na TVN w zakupie kontrolowanym właśnie leci A4 B6 2.0 ATL, dopiero co ruszyli a już było w im za mało oleju i kontrolka się paliła :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Ale mu jedziesz :grin:

Jedrek i ty sie tak dajesz

brw jak z ta cena za te klocki tyl pod 300 mm

Opublikowano
FELGI 19" 5x112 AUDI A3 A4 A6 A8 NIE ROTIFORM (4344286732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

całkiem fajne koło :naughty:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Wandej, na TVN w zakupie kontrolowanym właśnie leci A4 B6 2.0 ATL, dopiero co ruszyli a już było w im za mało oleju i kontrolka się paliła :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Ale mu jedziesz :grin:

Jedrek i ty sie tak dajesz

brw jak z ta cena za te klocki tyl pod 300 mm

On ma diesla to już go życie wystarczająco pokarało:decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema::hi:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Ktoś raz chwalil mi sie na forum, że pracuje obok ASO ktos cos wie ktovto taki?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema::hi:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Ktoś raz chwalil mi sie na forum, że pracuje obok ASO ktos cos wie ktovto taki?

a co tam ci potrzeba :decayed:

Opublikowano

Szukam po "taniości" oslony na tylne tarcze 288mm bo zrobilem moda ale w takcie okazalo sie ze moje oslony zostaly przez kogos wyjebane i mam mega nerwa, bo mialem sliczne oslony a teraz nie mam :/

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Musialem na szybkiego flexem przyciac stare oslony 245mm ale tak byc nie moze bo tarcze nie sa osloniete na ok 1,5cm od wewnetrznej strony

Opublikowano

na allegro nic nie ma? moze czaki22 lub dev bedzie mial

Opublikowano

Czaki22 pewnie obrazil sie na mnie po ostatniej akcji z tunelem i moim grymaszeniem ;P Dev'a nie pytalem jeszcze ;)

Opublikowano

a ja wlasnie dorwalem zaciski z jarzmami pod 300 mm:dancing:

teraz tarcze wiercone zimmermanna od sida i klocki ferodo od mordy:decayed:

Opublikowano

Te te chwalipieta :P a na przod masz juz 345 tarczyska jak na tyl wrzucasz 300? A ja nie pomodze za duzo juz bo kredyt na splate mieszkania ruszyl zona bez pracy i za miesiac dzidzia przyjdzie mi na swiat, tak wiec bida bedzie zagladac i piszczec z kazdej strony

Opublikowano

Chopcy nie drapac się:grin: potrzebny nr halogenka od strony pasazera s4 b6:hi:

Opublikowano
Te te chwalipieta :P a na przod masz juz 345 tarczyska jak na tyl wrzucasz 300? A ja nie pomodze za duzo juz bo kredyt na splate mieszkania ruszyl zona bez pracy i za miesiac dzidzia przyjdzie mi na swiat, tak wiec bida bedzie zagladac i piszczec z kazdej strony

no a jak inaczej:wink: przod juz czeka w domu kompletny :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.