Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś wie czym usunąć kamień po twardej wodzie, mam taki syf na szkłach fotochromowych. Nie wiem, chyba po myjce mi to zostało. Próbowałem octem, APC w stężeniu 1:1 i nic :doh:

kamien.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2 tygodnie bez suki:cry:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie! Czy ten numer zderzaka to góra pod sline:?

8E0 807 437A (numer pod belką)

8e0 807 233D (numer na zderzaku)

Facet twierdzi, że sline, chociaż u nas na forum znalazłem, że musi to być 103 BB.

Proszę o pmoc.

Opublikowano
2 tygodnie bez suki:cry:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

czekasz na kontener oleju z Chin?

Opublikowano

Tak :wink:

Opublikowano
Ktoś wie czym usunąć kamień po twardej wodzie, mam taki syf na szkłach fotochromowych. Nie wiem, chyba po myjce mi to zostało. Próbowałem octem, APC w stężeniu 1:1 i nic :doh:

http://nees.pl/upload/kamien.jpg

wiesz co ja mam takie cos na calym aucie i musze go mleczkiem polerskim potarktowac

Opublikowano
Ktoś wie czym usunąć kamień po twardej wodzie, mam taki syf na szkłach fotochromowych. Nie wiem, chyba po myjce mi to zostało. Próbowałem octem, APC w stężeniu 1:1 i nic :doh:

http://nees.pl/upload/kamien.jpg

wiesz co ja mam takie cos na calym aucie i musze go mleczkiem polerskim potarktowac

no właśnie, chyba nie ma innej opcji jak to spolerować czymś :thumbdown:

Opublikowano

zapodaj jakiegoś linka :decayed:

Opublikowano

Pany na szybko mi tu numer potrzebny AIRBAG-a do multifunkcji z b8:hi:?

Opublikowano
2 tygodnie bez suki:cry:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

czekasz na kontener oleju z Chin?

Milcz:przebiegly: poszla do malowania. Teraz będzie szajn:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
2 tygodnie bez suki:cry:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

czekasz na kontener oleju z Chin?

Milcz:przebiegly: poszla do malowania. Teraz będzie szajn:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

chyba szajs Andrzeju:polew:

Opublikowano
zapodaj jakiegoś linka :decayed:

Marcin ma chyba jeszcze troche tego :decayed: linka niemam bo kupuje u dostawcy :wink:

zaraz go pomęczę, dzięki :good:

Opublikowano
Ktoś wie czym usunąć kamień po twardej wodzie, mam taki syf na szkłach fotochromowych. Nie wiem, chyba po myjce mi to zostało. Próbowałem octem, APC w stężeniu 1:1 i nic :doh:

http://nees.pl/upload/kamien.jpg

AG Glass

Ktoś wie czym usunąć kamień po twardej wodzie, mam taki syf na szkłach fotochromowych. Nie wiem, chyba po myjce mi to zostało. Próbowałem octem, APC w stężeniu 1:1 i nic :doh:

http://nees.pl/upload/kamien.jpg

AG Glass Polish da na 100 rade to usunac

http://showcarshine.pl/218-autoglym-super-resin-.html

Opublikowano
Ktoś wie czym usunąć kamień po twardej wodzie, mam taki syf na szkłach fotochromowych. Nie wiem, chyba po myjce mi to zostało. Próbowałem octem, APC w stężeniu 1:1 i nic :doh:

http://nees.pl/upload/kamien.jpg

AG Glass

Ktoś wie czym usunąć kamień po twardej wodzie, mam taki syf na szkłach fotochromowych. Nie wiem, chyba po myjce mi to zostało. Próbowałem octem, APC w stężeniu 1:1 i nic :doh:

http://nees.pl/upload/kamien.jpg

AG Glass Polish da na 100 rade to usunac

AUTOGLYM CAR GLASS POLISH NEW - IDEALNE SZYBY NAJNOWSZA FORMUŁA MAJ 2013 - ShowCarShine - Detailing Shop

dzięki Artur :good: jak mówisz że na 100% ten środek sobie poradzi, to kupuję, bo nie mogę patrzeć na te usyfione fotochromy.

PS. Paczka doszła :)

Opublikowano

Chlopaki powie mi ktos czy A4 B7 3.0tdi wystepowaly tylko w Quattro czy tez z napedem FWD? Bo poluje na tylne oslony 288mm i nie wiem czy to ma byc tylko od quattro czy jest tez od fwd i to tez pasi?

Opublikowano

Daniel ja u siebie mam od Q i dopasowalem.trzeba troche przyklepac mlotkiem w jednym miejscu i bodajrze nie pasuje na jedno mocowanie

Opublikowano

tylko quattro ale ośka była w 2.0 tsi?

Opublikowano

Zgadza sie albo B7 3.0tdi quattro albo z oski B7 2.0tfsi benzyna tylko te oslony podchodza elegancko, w takim razie nie lepiej polowac na oslony z 2.0 tfsi z oski? Ktos zna numery? W ostatecznosci jak mam kupywac nowki oskony z ASO to moze lepiej od razu brac z oski moze bedzie w 100% zgodne

Opublikowano

Ja montowałem u siebie osłony z S4 i w ori osłonach były 3 śruby a w S4 4. Na dwie pasowało a na trzecia nawierciliśmy, osłony lekko podgieliśmy w miejscach gdzie obcierało i gra.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.