Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wyrezalem elektryke szyb tyl i pelny BOSE, i chyba drugi raz bym za to nie zabral sie :P ale oko cieszy, no i przyciski chrom z B8 pieknie leza w boczkach B6 ;)

Opublikowano
Ja wyrezalem elektryke szyb tyl i pelny BOSE, i chyba drugi raz bym za to nie zabral sie :P ale oko cieszy, no i przyciski chrom z B8 pieknie leza w boczkach B6 ;)

Podkładałeś w końcu furę do kupy ???

Opublikowano

Wachacze firmy MAXIS co to za twór? Wiem, że robia tez akumulatory,

Opublikowano
Wachacze firmy MAXIS co to za twór? Wiem, że robia tez akumulatory,

masz u Wandeja sprawdzone Master Sporty, to po co kombinować?

Opublikowano

Nie kombinuje zamowione sa juz dawno, tylko dla siorki mechanik chcial wcisnac te Maxis za niecale 600zl juz po mega znizkach, zadzwonilem i powiedzialem, ze w zyciu bo to pewnie szmelc. Ma ktos nr tel do Wandeja?

Opublikowano

Maxis chyba robia dla autolandow

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Nie kombinuje zamowione sa juz dawno, tylko dla siorki mechanik chcial wcisnac te Maxis za niecale 600zl juz po mega znizkach, zadzwonilem i powiedzialem, ze w zyciu bo to pewnie szmelc. Ma ktos nr tel do Wandeja?

Ma nr tel. w sygnaturce obok loga Ferodo

Opublikowano
Nie kombinuje zamowione sa juz dawno, tylko dla siorki mechanik chcial wcisnac te Maxis za niecale 600zl juz po mega znizkach, zadzwonilem i powiedzialem, ze w zyciu bo to pewnie szmelc. Ma ktos nr tel do Wandeja?

wejdź w jego profil jest w sygnaturce :wink:

Opublikowano

Mordziaki jak coś chcecie to piszcie bo od jutra forum nie bangla:facepalm:

Opublikowano

Od piątku :-P

Opublikowano
Mordziaki jak coś chcecie to piszcie bo od jutra forum nie bangla:facepalm:

wandej fajna koszula:decayed::polew:

Opublikowano
Mordziaki jak coś chcecie to piszcie bo od jutra forum nie bangla:facepalm:

wandej fajna koszula:decayed::polew:

on tak bardzo mnie już nie nawidzi, a Ty go jeszcze dobijasz :grin:

Opublikowano

Ok temat ogarniety dzieki Andrzeju ;) a co do info marki Maxis to faktycznie obok zakladu mechanikow stoi Autoland i z niego biora pewnie rzeczy, bo akumulator juz zdarzyla siostra wziac ;(

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Nie kombinuje zamowione sa juz dawno, tylko dla siorki mechanik chcial wcisnac te Maxis za niecale 600zl juz po mega znizkach, zadzwonilem i powiedzialem, ze w zyciu bo to pewnie szmelc. Ma ktos nr tel do Wandeja?

wejdź w jego profil jest w sygnaturce :wink:

Moj Tapatalk nie wyswietla mi tych danych nawet bedac w profilu mam tylko w sygnaturce "wachacze Mastersporty" i tyle ;P

Opublikowano
Od piątku :-P

kurfa fakt źle na kalendarz spojrzałem.Myślałem że jutro już 1:doh:

Opublikowano
Ok temat ogarniety dzieki Andrzeju ;) a co do info marki Maxis to faktycznie obok zakladu mechanikow stoi Autoland i z niego biora pewnie rzeczy, bo akumulator juz zdarzyla siostra wziac ;(

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Nie kombinuje zamowione sa juz dawno, tylko dla siorki mechanik chcial wcisnac te Maxis za niecale 600zl juz po mega znizkach, zadzwonilem i powiedzialem, ze w zyciu bo to pewnie szmelc. Ma ktos nr tel do Wandeja?

wejdź w jego profil jest w sygnaturce :wink:

Moj Tapatalk nie wyswietla mi tych danych nawet bedac w profilu mam tylko w sygnaturce "wachacze Mastersporty" i tyle ;P

mój też :kwasny:

Opublikowano
Ok temat ogarniety dzieki Andrzeju ;) a co do info marki Maxis to faktycznie obok zakladu mechanikow stoi Autoland i z niego biora pewnie rzeczy, bo akumulator juz zdarzyla siostra wziac ;(

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Nie kombinuje zamowione sa juz dawno, tylko dla siorki mechanik chcial wcisnac te Maxis za niecale 600zl juz po mega znizkach, zadzwonilem i powiedzialem, ze w zyciu bo to pewnie szmelc. Ma ktos nr tel do Wandeja?

wejdź w jego profil jest w sygnaturce :wink:

Moj Tapatalk nie wyswietla mi tych danych nawet bedac w profilu mam tylko w sygnaturce "wachacze Mastersporty" i tyle ;P

Maxis to marka Autoladnu. Bez szału. A wahacze to już w ogóle porażka:decayed:

Opublikowano

Pany kto miał przekaźniki itp. do klimatroników z B7 co by tylnia szyba chodziła normalnie ?? :) :)

Opublikowano

wez przeloz bebechy ze starego i nie bedzie ci potrzebny przekaznik:wink:

Opublikowano

turbina ogarnieta.. tym razem zabanglała... jest moc... tylko inni kierowcy maja mega mgłe:grin: bo musze olej z calego wydechu wypalić:doh: ... Jutro wycieczka do Siedlec... Biggman daj namiar na pw to podjade...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.