Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serafin tylko że sacuna na forum tym nie zdoobedziesz :facepalm:

ale trzeba przyznac ze raz kupujesz i masz wszystko

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yeeeep dokupujac nie ori mase innych pier**l tj aby ten RNS stal sie funkcyjny tj tuner cyfrowy czy odtwarzacz dvd to juz tez nie jest ori sprzet i druciarstwo z deka nieprawdaz? Wiec... Kto jak woli :P

Opublikowano

Pany ja kupiłem rnse za 800pln :D dwa tygodnie temu

Opublikowano

:grin: ale wiesz do :audi: inne radio nie pasuje :buahaha:


moja do tej pory myśli że 600 dałem :grin:

Opublikowano

:grin: ale wiesz do :audi: inne radio nie pasuje :buahaha:

moja do tej pory myśli że 600 dałem :grin:

słodka tajemnica

ja do tej pory miałem wszystko mającego ZENCA http://www.audiosklep.pl/zenec-ze-mc292-p-3004.html + ori navi+ tuner dvbt... a teraz do opchniecia

Opublikowano

Mysle ze lepiej kupic nowe cuda Kenwooda za 2tysie tj stacje multi 2din z navi filmy itp TV cyfrowa tez

Panie a zapomniales o navi i telefonie w rns wiec wedlug mnie nie jest to za ta kase malo wydajny sprzet juz nie wspomne o kamerze itp
Opublikowano

w innym radiu tez masz kamere telefon i navi

Opublikowano

Mysle ze lepiej kupic nowe cuda Kenwooda za 2tysie tj stacje multi 2din z navi filmy itp TV cyfrowa tez

Panie a zapomniales o navi i telefonie w rns wiec wedlug mnie nie jest to za ta kase malo wydajny sprzet juz nie wspomne o kamerze itp

Masz rację jest mnóstwo funkcji w Rns ale niestety za wszystko trzeba płacić :kwasny:

Opublikowano

Mysle ze lepiej kupic nowe cuda Kenwooda za 2tysie tj stacje multi 2din z navi filmy itp TV cyfrowa tez

Panie a zapomniales o navi i telefonie w rns wiec wedlug mnie nie jest to za ta kase malo wydajny sprzet juz nie wspomne o kamerze itp

Masz rację jest mnóstwo funkcji w Rns ale niestety za wszystko trzeba płacić :kwasny:
No chyba ze ktos mial prawie wszystko. Ale i tak wolal bym powoli kompletowac wszystko i miec ori sprzet.

Latwy i prosty w obsludze itp

Opublikowano

no wiesz kazdy robi jak lubi :wink:

Opublikowano

Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/

Opublikowano

Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/

I tak nie odczujesz roznicy wedlugmnie. A czegos takiego jak bezstratny pormat raczej nie ma zawsze sa straty.
Opublikowano

A jak ja ruszam do przodu to szarpie. A jak cofam to slychac caly czas takie chrubotanie. Uwazam ze to dwumasa bo poduszki sprawdzałem i sa niby spoko na ręcznym nic nie stuka. Co myślicie ;)?

Sent from my телефон

To jest początek końca dwumasy. Mam tak samo. Potem zaczną się drgania silnika przenoszone na bude i wydech, aż w końcu całkiem się rozleci

ja juz tak przeplatałem dobre 150 tys. Ale jutro odbieram nowke komplet i bedzie wzor konspekt ;)

Sent from my телефон

Ale przeguby na skrzyni do wymiany :whistling:

Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/

Jak prowadzisz to nie oglądasz filmów... a jak stoisz w korku to i tak siedzisz na fonie i przeglądasz forum, a jak chcesz filmy pooglądać to kup sobie tablet a nie radyjko co ma wyświetlacz 7" :doh:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

A jak ja ruszam do przodu to szarpie. A jak cofam to slychac caly czas takie chrubotanie. Uwazam ze to dwumasa bo poduszki sprawdzałem i sa niby spoko na ręcznym nic nie stuka. Co myślicie ;)?

Sent from my телефон

To jest początek końca dwumasy. Mam tak samo. Potem zaczną się drgania silnika przenoszone na bude i wydech, aż w końcu całkiem się rozleci

ja juz tak przeplatałem dobre 150 tys. Ale jutro odbieram nowke komplet i bedzie wzor konspekt ;)

Sent from my телефон

Ale przeguby na skrzyni do wymiany :whistling:

Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/

Jak prowadzisz to nie oglądasz filmów... a jak stoisz w korku to i tak siedzisz na fonie i przeglądasz forum, a jak chcesz filmy pooglądać to kup sobie tablet a nie radyjko co ma wyświetlacz 7" :doh:

:brawo:
Opublikowano

eeee na młode dziunie w sam raz :D a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr

Opublikowano

eeee na młode dziunie w sam raz :D a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr

To kup sobie radio co Ci będzie loda robić :decayed: skoro nie czuć to po co bose wkładasz jak są lepsze głośniki

Opublikowano

eeee na młode dziunie w sam raz :D a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr

To kup sobie radio co Ci będzie loda robić :decayed: skoro nie czuć to po co bose wkładasz jak są lepsze głośniki

yyy Tomaszu sezon na lody już minął przecie jesień idzie tse tse :D drugiej cześci nipanimaju. pełny BOSE mam na pokładzie wymodziłem, a różnicę miedzy ori plytami AUDIO a tymi z MP3 słychać i to bardzo, tak samo sie ma to do FLAC > MP3. cóż poradzić że Bozia obdarzyła takim słuchem, że odpowiednich kolumn stereo i wzmaka szukałem kilka lat :)

Opublikowano

Serfin przy każdym sprzęcie będzie słychać różnice między ori cd a mp3, taka kolej rzeczy, że jakoś nagrywania gorsza

Witam ;-)

Edytowane przez strawberry

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.