Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/

I tak nie odczujesz roznicy wedlugmnie. A czegos takiego jak bezstratny pormat raczej nie ma zawsze sa straty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja ruszam do przodu to szarpie. A jak cofam to slychac caly czas takie chrubotanie. Uwazam ze to dwumasa bo poduszki sprawdzałem i sa niby spoko na ręcznym nic nie stuka. Co myślicie ;)?

Sent from my телефон

To jest początek końca dwumasy. Mam tak samo. Potem zaczną się drgania silnika przenoszone na bude i wydech, aż w końcu całkiem się rozleci

ja juz tak przeplatałem dobre 150 tys. Ale jutro odbieram nowke komplet i bedzie wzor konspekt ;)

Sent from my телефон

Ale przeguby na skrzyni do wymiany :whistling:

Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/

Jak prowadzisz to nie oglądasz filmów... a jak stoisz w korku to i tak siedzisz na fonie i przeglądasz forum, a jak chcesz filmy pooglądać to kup sobie tablet a nie radyjko co ma wyświetlacz 7" :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja ruszam do przodu to szarpie. A jak cofam to slychac caly czas takie chrubotanie. Uwazam ze to dwumasa bo poduszki sprawdzałem i sa niby spoko na ręcznym nic nie stuka. Co myślicie ;)?

Sent from my телефон

To jest początek końca dwumasy. Mam tak samo. Potem zaczną się drgania silnika przenoszone na bude i wydech, aż w końcu całkiem się rozleci

ja juz tak przeplatałem dobre 150 tys. Ale jutro odbieram nowke komplet i bedzie wzor konspekt ;)

Sent from my телефон

Ale przeguby na skrzyni do wymiany :whistling:

Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/

Jak prowadzisz to nie oglądasz filmów... a jak stoisz w korku to i tak siedzisz na fonie i przeglądasz forum, a jak chcesz filmy pooglądać to kup sobie tablet a nie radyjko co ma wyświetlacz 7" :doh:

:brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee na młode dziunie w sam raz :D a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee na młode dziunie w sam raz :D a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr

To kup sobie radio co Ci będzie loda robić :decayed: skoro nie czuć to po co bose wkładasz jak są lepsze głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee na młode dziunie w sam raz :D a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr

To kup sobie radio co Ci będzie loda robić :decayed: skoro nie czuć to po co bose wkładasz jak są lepsze głośniki

yyy Tomaszu sezon na lody już minął przecie jesień idzie tse tse :D drugiej cześci nipanimaju. pełny BOSE mam na pokładzie wymodziłem, a różnicę miedzy ori plytami AUDIO a tymi z MP3 słychać i to bardzo, tak samo sie ma to do FLAC > MP3. cóż poradzić że Bozia obdarzyła takim słuchem, że odpowiednich kolumn stereo i wzmaka szukałem kilka lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serfin przy każdym sprzęcie będzie słychać różnice między ori cd a mp3, taka kolej rzeczy, że jakoś nagrywania gorsza

Witam ;-)

Edytowane przez strawberry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee na młode dziunie w sam raz :D a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr

Daniel zjedz snickersa:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee na młode dziunie w sam raz :D a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr

Daniel zjedz snickersa:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie chce mi sie isc do sklepu [emoji13] poza tym czekam na wyklucie sie potomka bo to juz tuz tuz mial byc na piatek a ten maly skrzat dalej nie chce zobaczyc swojej karocy tj. srebrnej strzały ktora bedzie sie woził [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammeryslisz ze to przeguby a nie dwumasa ?

Sent from my телефон

Tam jest przegub trójpalczasty i jak ma luz to puka w każdej płaszczyźnie także może to wydawać dźwięki. Po za tym ja kiedyś jak miałem wywaloną poduszkę skrzyni to nawet jak mi silnik szarpnął na wolnych obrotach to było stukanie.Przy gaszeniu i odpalaniu również :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i Andrzeju poki co wycieraki ladnie zbieraja zobaczymy jak bedzie w listopadzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i Andrzeju poki co wycieraki ladnie zbieraja zobaczymy jak bedzie w listopadzie :D

Mówiłem że są git. Tomkowi coś się kiepsko trafiły.. W sumie pierwsze :kwasny:

U mnie już 3 rok śmigaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie już 3 rok śmigaja
nie dziwota, jak w deszcze z garażu nie wyjeżdżasz :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już 3 rok śmigaja

nie dziwota, jak w deszcze z garażu nie wyjeżdżasz :grin:

Niestety garażowanie odpada przez gwint :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...