Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka ;)

Wczoraj wyrwalem tasme z koncowka A pod multi kiere z B7 za jedyne 19zl :D

widzisz Ty tez masz dar to szukania okazji :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeeep jak dobrze ppszukac i troche popolowac ;) 2 zdesie sline sedan do b6 na 2 rurki tez mialem po 400zl

Opublikowano

koledzy z wysp, jest któryś zainterere takim panelem w boczek kierowcy? oddam

za 60zł +kw :wink:

9a3f09fd20ae2efc0e763beb3a851613.jpg

jakby coś mam jeszcze dostępną jedną lampkę i dwa komplety damych diod ambiente:

054d06597f20eecf9013cd4cbd3bfffc.jpg

:wink:

Opublikowano

sp***dalaj, na szybko musiałem wyjść to wskoczyłem w pierwsze

lepsze :grin:

Opublikowano

koledzy z wysp, jest któryś zainterere takim panelem w boczek kierowcy? oddam

za 60zł +kw :wink:

9a3f09fd20ae2efc0e763beb3a851613.jpg

jakby coś mam jeszcze dostępną jedną lampkę i dwa komplety damych diod ambiente:

054d06597f20eecf9013cd4cbd3bfffc.jpg

:wink:

klapki i skarpetki ":D

:grin:

Opublikowano

Wlasnie jechalem za A4 B8. Diesel z dwoma rurami wydechowymi wiec pewnie jakis 2,7 albo 3,0. Kopcil jak jakis ford co najmniej.. To normalne? Chyba ze mial tak program zrobiony ze az kopci..

Opublikowano

Wlasnie jechalem za A4 B8. Diesel z dwoma rurami wydechowymi wiec pewnie jakis 2,7 albo 3,0. Kopcil jak jakis ford co najmniej.. To normalne? Chyba ze mial tak program zrobiony ze az kopci..

Albo wgrany program beznadziejnie albo cos miał nie tak. A też mi coś o uszy się obiło ze 2.0 tez miały na wydechu. Tak jak a co.

Dwa wydechy tak miało tam być :-)

Opublikowano

koledzy z wysp, jest któryś zainterere takim panelem w boczek kierowcy? oddam

za 60zł +kw :wink:

9a3f09fd20ae2efc0e763beb3a851613.jpg

:wink:

Kaju na wakacjach...buhahahah zimowe skarpety z froty :)

Opublikowano

robocze :grin:

siąde do kompa to Wam cwaniaczki posprzątam te posty z moim

klapkiem :polew:

Opublikowano

Wlasnie jechalem za A4 B8. Diesel z dwoma rurami wydechowymi wiec pewnie jakis 2,7 albo 3,0. Kopcil jak jakis ford co najmniej.. To normalne? Chyba ze mial tak program zrobiony ze az kopci..

Albo wgrany program beznadziejnie albo cos miał nie tak. A też mi coś o uszy się obiło ze 2.0 tez miały na wydechu. Tak jak a co.

Dwa wydechy tak miało tam być :-)

Wedlug mnie lipa straszna. Taka fura a kopci jak jakis szrot ale moze mial jakas awarie ;)

Opublikowano

robocze :grin:

siąde do kompa to Wam cwaniaczki posprzątam te posty z moim

klapkiem :polew:

nie cwaniakuj :P

Opublikowano

A jak skusi sie ktos na te lampki to sandales w gratisie dorzucasz? :D

Opublikowano

k**wa skarpetke

Ci dorzuce, albo tak jak Wandejowi dwa ziemniaki :grin:

Opublikowano

nieee dzieki za takiego zielonego splesnialego ziemniaka, i za skrapetke z mikrobami :) ale te rzymskie cezarowe sandalesy to jest rarytas :P

Opublikowano

k**wa skarpetke

Ci dorzuce, albo tak jak Wandejowi dwa ziemniaki :grin:

a skarpety chociaż bez dziury na pięcie? :polew:

Opublikowano

takim desperatem nie jestem :gin:

Opublikowano

jaka posucha zrobiła się tu.... fiuuu fiuuu :huh:

Opublikowano

A Ty małego nie bawisz?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

takim desperatem nie jestem :gin:

To po uj Kupiles dwaipol w automacie?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mamy kogos od kompow?? Spadł mi laptop teraz i matryca poszła. A jutro w delegacji kompa potrzebuje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.