Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany polećcie jakiś środek do mycia felg. Tylko taki żeby lakieru nie przejadło hahaha :grin:

ja kupiłem IRON-X , jest świetny :thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki zakupimy :D

Opublikowano

Pany polećcie jakiś środek do mycia felg. Tylko taki żeby lakieru nie przejadło hahaha :grin:

Kup zwykle wd -40 i zobaczysz jak będa lśniły :grin:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tenzi Prix.Też krwawiący,tylko w sensownej cenie

Opublikowano

Coś sie zakupi bo się syfią fele przy tych 345 :P

Opublikowano

Doniu!! :banan2::dancing:

o Ty zdrajco :punish::bicz::whip2:

Pany polećcie jakiś środek do mycia felg. Tylko taki żeby lakieru nie przejadło hahaha :grin:

ja kupiłem IRON-X , jest świetny :thumbup1:

do mnie właśnie idzie:

http://allegro.pl/autodbalnia-adbl-vampire-super-plyn-do-felg-500ml-i4532826084.html

lepsze podobno od ironxa, jutro pewnie będzie to sprawdzę i zobaczę ale zobacz tu :

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=19048&start=180

Opublikowano

Co jeden to inne podaje mi tu :P bedzie trzeba wyliczankę zrobić chyba hehe

Opublikowano

Kto wystawi mi coś na eBayu ?

Opublikowano

Kto wystawi mi coś na eBayu ?

kopsnij p.w. lub napisz na FB do mnie

Opublikowano

Adam sprawa z Twoja byla Audi WJ jest w toku , dzis nie idzie jej upolowac a jezdze z RD, ale kolega postara sie w sposob stanowczy przekonac do blyskawicznego przerejestrowania tej furki, bo mozna zabarac dowod rejestracyjny i poslac do wydzialu komunikacji jak tablica rej a poten to juz problem obecnego wlasciciela ;)

Opublikowano

Adam sprawa z Twoja byla Audi WJ jest w toku , dzis nie idzie jej upolowac a jezdze z RD, ale kolega postara sie w sposob stanowczy przekonac do blyskawicznego przerejestrowania tej furki, bo mozna zabarac dowod rejestracyjny i poslac do wydzialu komunikacji jak tablica rej a poten to juz problem obecnego wlasciciela ;)

No i pięknie pięknie :):) cieszem sie ze cała czas ci wisi w glowie :)

serfin a ty tu być https://www.facebook.com/groups/1532886183611737/ ???

Edytowane przez kajzera

Opublikowano

Yeeep jestem tam jestem

Opublikowano

:banan:


Jak najprosciej podłączyć do prąda lusterko środek fotochrom ??

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Do felg Sonax Gel Extreme. Dziala tak samo jak ironx a tansze 3x:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Witam :hi:

dostałem cynk z rana ze RNSe jest do zabrania jak by kto chciał za 1100zł....

Opublikowano

:banan:

Jak najprosciej podłączyć do prąda lusterko środek fotochrom ??

prad i masa.prad mozesz pociagnac z lampki :wink:

:siema:

Opublikowano
:hi: jak led to biorę od razu [emoji1]
Opublikowano

Mam pytanko ,zapala mi się kontrolka ESP i wywala błąd 00526 brake light switch-f ,czy to czujnik stopu do wymiany?

Opublikowano

Bry

Co do felg, to ironx i inne tego typu nie służą do codziennego mycia!

Miałem valet blue gel i dawał radę, obecnie myję szamponem SG truskawkowym i nie ma problemu i sensu przepłacać. A dwa razy do roku ironem i prickbortem - po umyciu wstępnym na suche felgi.

Wysłane z mojego GT-I9070

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.