Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

9dn1inB.jpg

Chłopaki co to jest? Mam w środku w tym urządzeniu pęknietą membranę. Jakie to może dawać objawy? Można kupić samą membranę czy tylko całe to ustrojstwo?

A jest to w okolicach EGR-u:)

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siłownik klapy gąszcej objawy takie że przy gaszeniu silnika telepie budą że hoho. Samej nowej części nie kupisz. Jedynie używke.

Edytowane przez Kshyhu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłownik klapy gąszcej objawy takie że przy gaszeniu silnika telepie budą że hoho. Samej nowej części nie kupisz. Jedynie używke.

A czemu nie kupię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza wykapac dziada w kwasach

b99816ad8fe4b5f7d2914381568ddce7.jpg

ekologia:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur lepiej zalej go benzyna ze 2 3 razy i wypal potem karcherem i błyszczy się jak nówka. Ja tak robiłem i nic się nie stało a czyściutki był że hoho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można przełożyć z angola do naszych furek?

??
Wszystko zaczynajace sie na 8E0 i 8E1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki;)

Myślicie, że znajdą się amatorzy na zderzak przedni do a4 b6 w kolorze LY7W w stanie prawie, że idealnym. Oczywiście wszystko w komplecie kratki, halogeny, zaślepka haka ale bez PDC i ksena. Ile w ogóle mógłbym za to wołać?

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki;)

Myślicie, że znajdą się amatorzy na zderzak przedni do a4 b6 w kolorze LY7W w stanie prawie, że idealnym. Oczywiście wszystko w komplecie kratki, halogeny, zaślepka haka ale bez PDC i ksena. Ile w ogóle mógłbym za to wołać?

Mów jaka cena?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki identyczny zderzak kompletny lezy w garazu po przesciu na mod z sline, nie sprzedaje bo nima chetnych, trzeba poczekac do poczatku zimy sezonu masowych kolizji :D

A tak wogole to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki;)

Myślicie, że znajdą się amatorzy na zderzak przedni do a4 b6 w kolorze LY7W w stanie prawie, że idealnym. Oczywiście wszystko w komplecie kratki, halogeny, zaślepka haka ale bez PDC i ksena. Ile w ogóle mógłbym za to wołać?

Mów jaka cena?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

ogarnij się i kupuj s-line:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kosmos :facepalm: chyba że okazji nie mogę trafić..

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Chcesz dokladke w zamienniku? Dobrze pasuje ktoś tu na forum foty wrzucal 250zl nowka:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze narazie znaleźć górę najlepiej pod spryski w dobrej kasie, a jakoś to potem się zgłosze :-D

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem, przy wymianie termostatu tata posprawdzał wszystkie rurki podciśnienia, egr itd. Niektóre rzeczy porozłączał i po wszystkim odpalił auto, włączył się tryb awaryjny i turbo w ogóle nie działało. Przejechał się kawałek. Ale usunąłem błędy i na sterowniku kompa wszystko spoko. Natomiast nie łapie mi teraz auto od dołu w ogóle, dopiero przy 3-3,5 tyś dopiero. Co może być nie halo? Są jeszcze jakieś sterowniki z których należy usunąć błędy? Bo przed usunięciem błędów w ogóle turbiny podobno nie załączał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem, przy wymianie termostatu tata posprawdzał wszystkie rurki podciśnienia, egr itd. Niektóre rzeczy porozłączał i po wszystkim odpalił auto, włączył się tryb awaryjny i turbo w ogóle nie działało. Przejechał się kawałek. Ale usunąłem błędy i na sterowniku kompa wszystko spoko. Natomiast nie łapie mi teraz auto od dołu w ogóle, dopiero przy 3-3,5 tyś dopiero. Co może być nie halo? Są jeszcze jakieś sterowniki z których należy usunąć błędy? Bo przed usunięciem błędów w ogóle turbiny podobno nie załączał.

Sprawdź czy podcisnienie masz dobrze podlaczane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...