Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wandej rusz glowa troche i napisz do gwertego ja od niego kupilem za 100 ;)

No ja też kupiłem poprzednia valeo i tydzień działała a po za tym on nie odpisuje na pw:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie cie nie lubi :decayed::P

Opublikowano

pewnie cie nie lubi :decayed::P

Nie dziwie się... Sam czasem mam problem z zaakceptowaniem swojej osoby :nose:

Opublikowano

pewnie cie nie lubi :decayed::P

Nie dziwie się... Sam czasem mam problem z zaakceptowaniem swojej osoby :nose:

nie dziwie sie :grin:

Opublikowano

:grin::grin:

Opublikowano


w B6 występował tiptronic ?

Opublikowano

Tak z quattro

Opublikowano

ale w jakich silnikach ?

Opublikowano

Chyba we wszystkich ktore były zestawiane z quattro

1.9 tdi , 2,5 tdi , 1,8t , 3,0 i 2,4 chyba też

oraz 4.2 w s4

Edytowane przez mycha1236

Opublikowano

ale tylko z quattro, bo znajomy myśli o 3,0 q w automacie i myślałem że tam multitronic siedzi

Opublikowano

no to sobie wpisz w wyszukiwarke allegro baranie :P

Wpisałem ale wielki uj tam jest. Jedna sztuka za 200zł to sobie 100zł dorzuce i mam nówke valeo p&p bez łatania dziur :wink:

A Ty siusiaku z czego ha? :przebiegly: Trybów za dużo? :przebiegly:

Hm... Mialem koito z toyoty avensis poszly obie za 200zl szkoda, ze wczesniej Ci nie padlo shit valeo :P a lepiej porzezbic i miec św spokoj, zaoszczedzisz na zarnikach przy Koito bo tam kazdy chinczyk ladnie chodzi ;)
Opublikowano

no to sobie wpisz w wyszukiwarke allegro baranie :P

Wpisałem ale wielki uj tam jest. Jedna sztuka za 200zł to sobie 100zł dorzuce i mam nówke valeo p&p bez łatania dziur :wink:

A Ty siusiaku z czego ha? :przebiegly: Trybów za dużo? :przebiegly:

Hm... Mialem koito z toyoty avensis poszly obie za 200zl szkoda, ze wczesniej Ci nie padlo shit valeo :P a lepiej porzezbic i miec św spokoj, zaoszczedzisz na zarnikach przy Koito bo tam kazdy chinczyk ladnie chodzi ;)

Daniel do 2l ALT to najlepiej dynamo a nie przetwoenice :grin::decayed:

Opublikowano

ale tylko z quattro, bo znajomy myśli o 3,0 q w automacie i myślałem że tam multitronic siedzi

z Q zawsze tip

Opublikowano

no to sobie wpisz w wyszukiwarke allegro baranie :P

Wpisałem ale wielki uj tam jest. Jedna sztuka za 200zł to sobie 100zł dorzuce i mam nówke valeo p&p bez łatania dziur :wink:

A Ty siusiaku z czego ha? :przebiegly: Trybów za dużo? :przebiegly:

Hm... Mialem koito z toyoty avensis poszly obie za 200zl szkoda, ze wczesniej Ci nie padlo shit valeo :P a lepiej porzezbic i miec św spokoj, zaoszczedzisz na zarnikach przy Koito bo tam kazdy chinczyk ladnie chodzi ;)

Daniel do 2l ALT to najlepiej dynamo a nie przetwoenice :grin::decayed:
bardzo cienki tekst:thumbdown:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kurcze jadę sobie dzisiaj kulturalnie przez miasto, przyśpieszam i słyszę takie głośne, głuche "puff", brak mocy i czarny dym za mną, myślę: "Oho znów wąż od turbo spadł..." Zajeżdżam na podwórko, maska w górę a tam wszystkie węże siedzą, no to zdejmujemy dolot do filtra przy turbo też wsio siedzi :huh:. Pierwsza myśl, super rozerwało IC, tylko który? Bo po swapie z 2.5 TDi mam dwa, więc oglądam je, ale one też piękne całe, czarne myśli już się w głowie kłębią iż turbo powiedziało "papa", nom ale trzeba jeszcze wsio sprawdzić i wtedy jest, EUREKA!! rozerwało wąż od turbo do pierwszego IC :huh:. Szczęśliwie miałem jeden na zapas, szybka wymiana przy gorącej turbinie i braku miejsca [sama przyjemność] i autko znów jeździ aż miło :D.

Eh te problemy po swapie mnie dobiją :P. Zawsze jakaś drobnostka wyjdzie :kwasny:

Opublikowano

ale tylko z quattro, bo znajomy myśli o 3,0 q w automacie i myślałem że tam multitronic siedzi

multitronic nigdy nie był spięty z quattro. tylko tip.
Opublikowano

Dlaczego znajomy chce sobie zrobić krzywdę?

3.0q tylko manual :wink:

Opublikowano

a nie wiem czemu :decayed:

Opublikowano

W sumie dobrze że chociaż Q, bo 3.0 były też w ośce...

Opublikowano

Aaaalllleeee wygralismy juzp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.