Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za uja nie mogę jej zdjąć. Połamie zaraz to w cholerę

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Turzol wybierasz się może dziś na garage :naughty:


:hi:

Opublikowano

Turzol wybierasz się może dziś na garage :naughty:

:hi:

No bede,zgadamy sie
Opublikowano

Panowie, takie pytanie. Jak mam radio Concert 2 z B7 i zamontuję MF z B6, to wszystko będzie działało - w sensie sterowania? Mam moduł N z B6.


Opublikowano

Wandej co z tym płynem ATE :whistling:

40zł/litr dostępny od ręki :decayed: Wiem w c**j tanio :decayed:

Opublikowano

Wandej co z tym płynem ATE :whistling:

40zł/litr dostępny od ręki :decayed: Wiem w c**j tanio :decayed:

To biorę, dawaj konto na PW i wysyłaj :decayed:

Mówimy o ATE super blue racing?

Opublikowano

Wandej co z tym płynem ATE :whistling:

40zł/litr dostępny od ręki :decayed: Wiem w c**j tanio :decayed:

To biorę, dawaj konto na PW i wysyłaj :decayed:

Mówimy o ATE super blue racing?

Tak dokłądnie z czerwonym samochodzikiem :decayed:

Te tarcze 330mm też?

Opublikowano

wandej zawieszenia gwintowane masz?biltstein np??

Opublikowano

wandej zawieszenia gwintowane masz?biltstein np??

Nie. tylko springi eibach w fajnej cenie :wink:

Opublikowano

Wandej co z tym płynem ATE :whistling:

40zł/litr dostępny od ręki :decayed: Wiem w c**j tanio :decayed:

To biorę, dawaj konto na PW i wysyłaj :decayed:

Mówimy o ATE super blue racing?

Tak dokłądnie z czerwonym samochodzikiem :decayed:

Te tarcze 330mm też?

Tak z czerwonym, tarcze na razie nie :wink:

Opublikowano

53b89030619839192db19cf0c8c8b54d.jpg

materiał własny. jebła epicko! co więcej - przy spokojnym ruszaniu :grin:

Opublikowano

53b89030619839192db19cf0c8c8b54d.jpg

materiał własny. jebła epicko! co więcej - przy spokojnym ruszaniu :grin:

Chyba mi nie powiesz że 2.5tdi urwało półoś? :nose: Ten silnik nie złamałby półosi gdyby nawet była średnicy paluszka lajkonik :decayed:

Opublikowano

53b89030619839192db19cf0c8c8b54d.jpg

materiał własny. jebła epicko! co więcej - przy spokojnym ruszaniu :grin:

ale urwał :wink:
Opublikowano

Wandej Ty ku**sie, za kare nie chce od Ciebie wahaczy, bo to to mi tak napierdalało :grin:

Opublikowano

no urwał ja jak koste od czujnika :banan::D:grin:

Opublikowano

no urwał ja jak koste od czujnika :banan::D:grin:

Ale jednak go znalazles:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

no urwał ja jak koste od czujnika :banan::D:grin:

Haha, a mówili "tylko nie urwij"

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

no urwał ja jak koste od czujnika :banan::D:grin:

bohater :polew:

Wierzcie mi albo nie, ale przez te 6-8km holowania zanim podniosłem auto i zobaczyłem tą półośkę, to zdążyłem nagrać sobie kompletny swap pod Q - i zgadnijcie... będę to brał :polew: a miałem nic nie robić przy tym aucie... :facepalm: jebać system, zima idzie, trza się zbroić :banan2:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4615938974&ref=last-visited

cena mnie zabiła z miejsca :decayed:

Opublikowano

jeszcze webasto i do zimy uzbrojony kompletnie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.