Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Józek dawaj zamiane za kustro zrobimy :grin: a Ty Wandej srajdej się nie wpie....dalaj :decayed:

Między ćwiare a zakąske :decayed: Jozeusz bierzesz tarcze bo robie własnie zamówienie na oz to bym ci te 345mm zamówił :whistling:

na wiosnę, za dużo wydatków, ale dzięki za info o tym akumulatorze :wink: zawsze jakieś złocisze w kieszeni :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Józek dawaj zamiane za kustro zrobimy :grin: a Ty Wandej srajdej się nie wpie....dalaj :decayed:

Między ćwiare a zakąske :decayed: Jozeusz bierzesz tarcze bo robie własnie zamówienie na oz to bym ci te 345mm zamówił :whistling:

na wiosnę, za dużo wydatków, ale dzięki za info o tym akumulatorze :wink: zawsze jakieś złocisze w kieszeni :kox:

I co kupiłeś na mój nr?

Tylko nie pytaj tam o ceny ferodo bo możesz się w szok wj***ć :decayed:

Opublikowano

Wandej w jakiej cenie masz tylne tarcze nawiercane (sportowe) zimmermann do S4 B8 330x22mm ??

Opublikowano

Tomek trzeba około 260zł za szt dać :whistling:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć, a płyn hamulcowy ATE sport blue racing masz?

Opublikowano

Siema wiem że lekko nie w temacie ale jestem nieogarnięty na tym forum,a widze że tu kwitnie dyskusja może mi ktoś powiedzieć plus minus ile trzeba dać za modyfikacje avf do poziomu 240 hp .Z góry dzięki i prosze o nie zjedzenie mnie za tak ogólnikowy opis mojego problemu :D

Opublikowano

Dobrze wiedzieć, a płyn hamulcowy ATE sport blue racing masz?

Typ200 nie wystarczy? takie same parametry tylko rzadziej go się wymienia :whistling: I kosztuje 35zł za litr ale jak chcesz blue to zerknę jutro :rolleyes:

Opublikowano

Siema wiem że lekko nie w temacie ale jestem nieogarnięty na tym forum,a widze że tu kwitnie dyskusja może mi ktoś powiedzieć plus minus ile trzeba dać za modyfikacje avf do poziomu 240 hp .Z góry dzięki i prosze o nie zjedzenie mnie za tak ogólnikowy opis mojego problemu :D

Na moje z 7 koła musisz liczyć jeżeli uda się tyle wogóle wyciągnać.. :whistling:

Opublikowano

https://www.facebook.com/DynoSoftPL/photos/a.580849928666239.1073741840.366330206784880/580849961999569/?type=1


wiem że to 2.0 cr ale widziałem że goście z 1.9 też tam ogarniają temat w podobnych granicach pytam bo rozważam albo to albo przesiadke na 3.0 b7 i nie wiem co mnie taniej wyjdzie biorąc pod uwage to za ile bym sprzedał mojego

Opublikowano

ale żądza większej mocy mi się udziela coraz bardziej i szukam jakieś ciekawej opcji

Opublikowano

Józek dawaj zamiane za kustro zrobimy :grin: a Ty Wandej srajdej się nie wpie....dalaj :decayed:

Między ćwiare a zakąske :decayed: Jozeusz bierzesz tarcze bo robie własnie zamówienie na oz to bym ci te 345mm zamówił :whistling:

na wiosnę, za dużo wydatków, ale dzięki za info o tym akumulatorze :wink: zawsze jakieś złocisze w kieszeni :kox:

I co kupiłeś na mój nr?

Tylko nie pytaj tam o ceny ferodo bo możesz się w szok wj***ć :decayed:

:decayed: kupię jakoś w przyszłym miesiącu, chyba że zima nadejdzie szybciej to szybciej będę musiał kupić :wink:

Opublikowano

Siema wiem że lekko nie w temacie ale jestem nieogarnięty na tym forum,a widze że tu kwitnie dyskusja może mi ktoś powiedzieć plus minus ile trzeba dać za modyfikacje avf do poziomu 240 hp .Z góry dzięki i prosze o nie zjedzenie mnie za tak ogólnikowy opis mojego problemu :D

Na moje z 7 koła musisz liczyć jeżeli uda się tyle wogóle wyciągnać.. :whistling:

da sie w tych pieniadazach cos kolo 230hp ogarnac

Opublikowano

Dobrze wiedzieć, a płyn hamulcowy ATE sport blue racing masz?

Typ200 nie wystarczy? takie same parametry tylko rzadziej go się wymienia :whistling: I kosztuje 35zł za litr ale jak chcesz blue to zerknę jutro :rolleyes:

Mam zalany cały układ i nie chcę mieszać ;-)

https://www.facebook.com/DynoSoftPL/photos/a.580849928666239.1073741840.366330206784880/580849961999569/?type=1

wiem że to 2.0 cr ale widziałem że goście z 1.9 też tam ogarniają temat w podobnych granicach pytam bo rozważam albo to albo przesiadke na 3.0 b7 i nie wiem co mnie taniej wyjdzie biorąc pod uwage to za ile bym sprzedał mojego

3.0TDI sobie odpuść, za krótka skrzynia i to nie jedzie. Jak już chcesz zapier.. to kup 2.0T i pakuj graty z S3, wtedy 350ps i jest funn

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Nie ma ktoś na handel lewej kratki zderzaka do diesla?

Opublikowano

Pany proszę o szybką pomoc, potrzebuje pilnie wiedzieć jak długie śruby mam kupić do dystansów 15mm

Mam koło na feldze RS6 C5 Ronal 8Jx18" ET43

Z góry dzięki :hi:

http://allegro.pl/dystanse-5x112-piasta-57-1-vw-audi-15mm-sruby-i4652240701.html

Edytowane przez julo23

Opublikowano

Pany proszę o szybką pomoc, potrzebuje pilnie wiedzieć jak długie śruby mam kupić do dystansów 15mm

Mam koło na feldze RS6 C5 Ronal 8Jx18" ET43

Z góry dzięki :hi:

http://allegro.pl/dystanse-5x112-piasta-57-1-vw-audi-15mm-sruby-i4652240701.html

Kup 40mm, do ori felg kule.

Opublikowano

To już jest doliczone te 15mm dystansu i wychodzi długość 40mm ?

Edytowane przez julo23

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.