Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to mówie, pogratulować - koleś nie wie co odkutasił :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany, a jest sens brac listwy drzwiowe s-line - jedna jest lekko uszkodzona ale latwo mozna naprawic i ile to moze byc warte

Opublikowano

Panowie gdzie jest ten czujnik bo go uja nie widzę

Opublikowano

pomiedzy grodzią a silnikiem jest. Patrzac z gory pewnie jakies przewody go zasłaniaja :wink:

Opublikowano

Panowie gdzie jest ten czujnik bo go uja nie widzę

Gdzies czytalem ze na podlasiu tych czujnikow nie ma w standardzie montowanych :P

A jak szukasz takiego to patrz pod pompa vacum

:wink:

Opublikowano

Ku.....wa patrzę o patrzę i chyba ślepy jestem

Opublikowano

No to zdejmij kolanko co idzie do EGRa i oslone silnika wtedy bedziesz mial wiecej pola i moze zobaczysz

Opublikowano

Podpowiadam :

6bfd8hd5.jpg

bhjsfzbf.jpg

zdjecie 1 owy wadliwy czujnik

zdjecie 2 mniejsce umiejscowienia mnie wiecej

Opublikowano

Wymieniałem tą czujke 2 dni temu. Dostęp jest fatalny w AVF/AWX, ale że miałem zdjęty EGR i puche filtra przy okazji wymieniłem dziada.

Przy wymienianie koniecznie nowy oring i nie zgubcie zawleczki :wink:

Opublikowano

I na zimnym bo nie zdążysz łapki przed płynem zabrać.

Opublikowano

Wymieniałem tą czujke 2 dni temu. Dostęp jest fatalny w AVF/AWX, ale że miałem zdjęty EGR i puche filtra przy okazji wymieniłem dziada.

Przy wymienianie koniecznie nowy oring i nie zgubcie zawleczki :wink:

jaki miales objaw?

I na zimnym bo nie zdążysz łapki przed płynem zabrać.

no ale narazie mam tylko go odpiac i zonbzacyc co sie bedzie działo tak?

Opublikowano

Znajdź przewody które idą do nagrzewnicy w kabinie, jest nad nimi.

Mniej więcej na środku akumulatora po przewodach idź do wtyczki czy jak.

f9439d08950af5fad78a62c5e1a8a0ec.jpg

No, jestem z siebie dumny. [emoji12]

Opublikowano

Znajdź przewody które idą do nagrzewnicy w kabinie, jest nad nimi.

Mniej więcej na środku akumulatora po przewodach idź do wtyczki czy jak.

f9439d08950af5fad78a62c5e1a8a0ec.jpg

No, jestem z siebie dumny. [emoji12]

Wyjąłeś cały silnik żeby pokazać Arturowi gdzie jest czujnik? :decayed:

Opublikowano

Ta wyrwalem 1z z awxa [emoji12]

Następne jego pytanie bedzie:

-Chłopaki gdzie kupić wtyczkę do czujnika bo połamałem.

[emoji12]

Opublikowano

Wtyczki mam ;) służę pomocą ;)

Opublikowano

Ta wyrwalem 1z z awxa [emoji12]

Następne jego pytanie bedzie:

-Chłopaki gdzie kupić wtyczkę do czujnika bo połamałem.

[emoji12]

teteteet cwaniaczek :wink:

Opublikowano

Wymieniałem tą czujke 2 dni temu. Dostęp jest fatalny w AVF/AWX, ale że miałem zdjęty EGR i puche filtra przy okazji wymieniłem dziada.

Przy wymienianie koniecznie nowy oring i nie zgubcie zawleczki :wink:

jaki miales objaw?

01039 - Coolant Temperature Sensor (G2)

30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent

Opublikowano

No dobra to jak ta wtyczkę odpiąć?

Opublikowano

No dobra to jak ta wtyczkę odpiąć?

Jak kazda inna z zabezpieczeniem. Plaskim srubokretem odchylasz to plastikowe zabezp. aż kliknie i ciagniesz za wtyczkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.