Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wiem ja wiem ;d

co to jest ? cos się popsuło ;d :decayed:

a tak serio moze sie zapowietrza gdzieś

mam podobne podejrzenie tylko gdzie szukac?

Kaju jaki czujnik ? co on ma wspólnego z odpalaniem ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to, że jak czujnik poda sygnał do ecu, że auto jest zimne, to inną dawke paliwa ecu podaje. inną potrzebuje przy odpaleniu na zimno, a inną na ciepło. podpinaj vaga.

Opublikowano

Kaju vag nic nie pokazuje

Opublikowano

czujnik temp-trafna sugestia ten 4 pinowy

aa zapowietrzanie najczesciej pompa paliwa , zaworek odpowietrzający na węzu, lub okolice filtra paliwa


na vagu zobacz jaka wartosc podaja czujniki temperatury czy różnia sie odczyty

sa 2 lub 3

jeden z tyłu silnika 4 pin

jeden z lewej strony na dole chłodnicy 2 pin

w benzynie jeszcze przy termostacie nierozłaczny z obudową :)

Opublikowano

gdzie szukac tej pompy paliwa ?

ps. tylko sie nie smiac bo nie znam sie na tym

Opublikowano

jak czujnik temperatury to na vagu nie wywali błędu

Opublikowano

tak bo czujnik pokazuje wartosci :) dlatego porównujemy :>

pompa w zbiorniku paliwa najszybszy dostęp od bagaznika pod plastikami wanny , jezeli quatro to pod siedziskiem tylnym

Opublikowano

Artur nie słuchaj. Mają trochę racji ale po prostu pada Ci rozrusznik i nie wykreca pełnych obrotów co przy ciepłym silniku powoduje brak podania paliwa. Norma w 1.9PD.

Opublikowano

jak czujnik temperatury to na vagu nie wywali błędu

to jak go sparwdzić?

Artur nie słuchaj. Mają trochę racji ale po prostu pada Ci rozrusznik i nie wykreca pełnych obrotów co przy ciepłym silniku powoduje brak podania paliwa. Norma w 1.9PD.

kurcze ale rozrusznik mialem lasnie robiony...i kreci jak glupi

bo slysze jak kreci a auto nie chce zapalic

Opublikowano

[emoji15]

W takim razie mają rację. Odepnij całkowicie czujnik za silnikiem 4 pinowy. Pojeździć rozgrzać i zobaczyć czy bez dobrze pali. Jak pali to nowy czujnik.

Opublikowano

[emoji15]

W takim razie mają rację. Odepnij całkowicie czujnik za silnikiem 4 pinowy. Pojeździć rozgrzać i zobaczyć czy bez dobrze pali. Jak pali to nowy czujnik.

a mozesz blzej cos opisc gdzie ten czujnik szukac ? jak wyglada?

Opublikowano

jeszcze może którys pompowtrysk siadac powoli


czujnik jest patrzac od przodu z lewej strony silnika za głowica przy scianie grodziowej , obok vacum pompy na aluminiowym kolanku takim kolor zielony lub czarny

Opublikowano

jeszcze może którys pompowtrysk siadac powoli

czujnik jest patrzac od przodu z lewej strony silnika za głowica przy scianie grodziowej , obok vacum pompy na aluminiowym kolanku takim kolor zielony lub czarny

ok jutro go odłącze i zobacze co sie bedzie dzialo

a filtr paliwa moze byc czy raczej nie ?

Opublikowano

czekamy na info

Opublikowano

Vacum tez moze byc.

Opublikowano

Takie coś mniej więcej na równi z podstawą akumulatora

6de09f3c7f6c4762bc14116179b20087.jpg

Opublikowano

Najpierw sprawdz czujnik :) potem bd myslec dalej :)

Opublikowano

ok jutro odlacze czujnik


no dobra to zagadka nr 2

jak do iphone 5s wgrac muze z kompa ?

Opublikowano

:wink: tutaj się poddaje na starcie ;d


iphone ma swój swiat i swoje kredki :)

Opublikowano

Kaju were are you

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.