Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

to to oryginał czy odnawiane?

http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i4689596551.html

brać taki czy szukać z opcja telematik maja tel po BT z RNS-E

wygląda jak oryginał :)

http://allegro.pl/glosnik-czujnikow-pdc-audi-a4-b6-b7-8e0919279-i4702344958.html

ktoś szukał , sam brałem stąd i polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Chlopaki jestem w trakcie modu na kiere z B7 multi, chce przelozyc tasme ale widze juz, ze ta co mi przyszla jest w innym ustawieniu niz ta ktora mam zamontowana jeszcze w aucie. Jak to ustawic by bylo dobrze i abym tasmy nie spierdzielil?

Foty obu tasm504af3c8388ce5af56e1b8a9e9cedbdd.jpg i ta nowa c41e942cc30341d7492cb2aa896f9ff5.jpg

tylu już zmieniło kiere i nikt nic nie wie? :huh:

Edytowane przez serfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jestem w trakcie modu na kiere z B7 multi, chce przelozyc tasme ale widze juz, ze ta co mi przyszla jest w innym ustawieniu niz ta ktora mam zamontowana jeszcze w aucie. Jak to ustawic by bylo dobrze i abym tasmy nie spierdzielil?

Foty obu tasm504af3c8388ce5af56e1b8a9e9cedbdd.jpg i ta nowa c41e942cc30341d7492cb2aa896f9ff5.jpg

tylu już zmieniło kiere i nikt nic nie wie? :huh:

Kiera z B8 chyba ładniejsza jest :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy chlopaki ja nie pytalem ktora kiera ladniejsza z B7 czy B8 oraz czy ze wstawkami z chromu czy bez... Rozumiem, ze nie nic nie wiecie w tym konkretnym zagadnieniu tak?

Michał nie cytuj mojego posta nie majac nic rzeczowego do dodania w tym temacie, plizzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy chlopaki ja nie pytalem ktora kiera ladniejsza z B7 czy B8 oraz czy ze wstawkami z chromu czy bez... Rozumiem, ze nie nic nie wiecie w tym konkretnym zagadnieniu tak?

Michał nie cytuj mojego posta nie majac nic rzeczowego do dodania w tym temacie, plizzzz

Nie sr** żarem gościu;) Kolega mycha1236 Ci odpisał;)

taki przycisk widac ze sprezynka go wciskasz i mozesz sobie dowolnie ustawic wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra podejmuje współpracę z kolejnym dostawcą części :kox: Chyba już nie długo będzie własny sklep :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na telefonie całe g...... widziałem jego post, teraz na kompie zauwazylem, żar to jest ale w kominku który własnie rozpaliłem ;) gościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest jakaś różnica między verva on a zwykłe on? Jadę w trasę i się zastanawiam czy jest sens tankować verva on?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest jakaś różnica między verva on a zwykłe on? Jadę w trasę i się zastanawiam czy jest sens tankować verva on?

no jest. Jest to cena:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest jakaś różnica między verva on a zwykłe on? Jadę w trasę i się zastanawiam czy jest sens tankować verva on?

no jest. Jest to cena:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Miałem właśnie dopisać "poza ceną" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na telefonie całe g...... widziałem jego post, teraz na kompie zauwazylem, żar to jest ale w kominku który własnie rozpaliłem ;) gościu

Przed założeniem sprawdz czy tasma nie jest w skrajnym położeniu , zeby jej nie zerwać przy kręceniu kiera. Wciśnij ten przycisk blokujący ,obkrec tasme do konca i wróć 2,5 obrotu. Wtedy bedzie na srodku :) Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki na szczescie autem nie jezdzilem teraz szybki demontaz kiery aby to sprawdzic

na telefonie całe g...... widziałem jego post, teraz na kompie zauwazylem, żar to jest ale w kominku który własnie rozpaliłem ;) gościu

Przed założeniem sprawdz czy tasma nie jest w skrajnym położeniu , zeby jej nie zerwać przy kręceniu kiera. Wciśnij ten przycisk blokujący ,obkrec tasme do konca i wróć 2,5 obrotu. Wtedy bedzie na srodku :)
Ta bardzo cenna informacja dotyczaca wyregulowania tasmy powinna byc dopisana w watku modu w B6 kierownic z B7 B8 i TT. Kupujac bowiem tasmy m.in. Z allegro mozemy dostac tasme przekrecona, bo skad mamy wiedziec czy przed demontazem wyprostowali kola w aucie. Ktory tu jest wladny niech dopisze te info do watku z modem kiery. Zaraz jade na nocke do robo, tasma juz wyregulowana, raz jeszcze wielkie dzieki cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany szybka porada zanim wygładze morde w krawacie. gładzić na full US zderzak czyli bez miejsca na blache, czy wstawić ori blende mocowaną w tylnych klapach US? tak to wygląda:

786d24e77b71a7ecff23b0acebb57231.jpg

oczywiście przy okazji zrobie zderzak z dokładką w jedną całość :wink: z tą blendą teraz mi wpadło do głowy, bo początkowo chciałem całkiem gładki a blende mocowaną na kątowniki w kratce - patent kowiego. co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany szybka porada zanim wygładze morde w krawacie. gładzić na full US zderzak czyli bez miejsca na blache, czy wstawić ori blende mocowaną w tylnych klapach US? tak to wygląda:

786d24e77b71a7ecff23b0acebb57231.jpg

oczywiście przy okazji zrobie zderzak z dokładką w jedną całość :wink: z tą blendą teraz mi wpadło do głowy, bo początkowo chciałem całkiem gładki a blende mocowaną na kątowniki w kratce - patent kowiego. co myślicie?

strechem opierdziel i bedzie gladki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy czy moze ktos z Was podac numer czesci , ori wiazki pod servotronic do magla z B7 ? prosze :hi: oraz czy jest ktos z was z Lubuskiego lub w poblizu Poznania , kto podjol by sie montazu i podpiecia servotronic albo tylko puszcsenia wiazki i jej podpiecia pod wsio co trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, pewnie niektóry z Was już przerabiał temat silniczków klimatronika. Różne porady czytałem na różnych forach i finalnie każda porada kończy się wymianą silniczka.

Teraz pytanie, czy szukać pojedynczo, czy może kupić całą nagrzewnice + silniczek od strony kierowcy ( tak wielu radzi - taniej i pewniej)?

Drugie pytanko, czy wiecie z jakiego rocznika szukać takiej nagrzewnicy? Niby z B7 i Exeo podchodzą, ale po 2009 roku były niby już ulepszone....czy z tak młodego rocznika podejdą?.

Może jakiś sprawdzony sprzedawca???

Z góry dziękuje i pomóżcie, bo zima tuż tuż a w aucie zimno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...