Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj skończyłem wymianiać zawieszenie na gwint, pocątkowo byłem niemile zaskoczony gdy tył skręcony na maxa był tak samo wysoko jak 1BE, ale po krótkiej przejażdzce ułożył się idealnie, teraz tylko jakiś dystans aby spas był lepszy i voila :D.

Jutro tylko mam przegląd i zastanawiam się jak im powiedzieć że chyba nie dam rady wjechać na rolki bo jest za niski :kox:. Choć rok temu też nie miałem badania hamulców gdyż nie chciało im się kombinować ze względu na napęd quattro.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko wszystkim!

I od razu pytanko, nie ma ktoś popielniczki na tył czarnej na handel?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:^_^

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Panowie podobno można kupić dekle bixa do b6.

Ten dekiel z przetwornicą.

Poda ktoś nr?

Opublikowano

Siemka... :hi:

Opublikowano

Siemanko :wink4:

Opublikowano

Ja potrzebować jakiś namiar na kogoś kto chromuje plastik... wie kto co?


Siemanko :wink4:

Musti :notworthy: Ty żyjesz :kox:

Opublikowano

Ja potrzebować jakiś namiar na kogoś kto chromuje plastik... wie kto co?

Siemanko :wink4:

Musti :notworthy: Ty żyjesz :kox:

żyje się powoli Panie :)

więdzę ostro z modami lecisz u siebie i dobrze :good:

Opublikowano

Ja potrzebować jakiś namiar na kogoś kto chromuje plastik... wie kto co?

Siemanko :wink4:

Musti :notworthy: Ty żyjesz :kox:

żyje się powoli Panie :)

więdzę ostro z modami lecisz u siebie i dobrze :good:

Coś trzeba robić żeby nie zwariować :wink::P

Opublikowano

:hi:

Pytanko mam. Przez własną głupotę połamał mi się zaczep daszka przeciwsłonecznego od strony kierowcy :facepalm: Dokładnie o ten element:

2998-9634-thickbox.jpg

Czy to siedzi na samych zatrzaskach czy dodatkowo na śrubach? Próbowałem podważyć, ale boję się, że coś połamię więc wolę się upewnić jak to zdjąć.

Opublikowano

<p>To ustrojstwo trzyma sie na samych kolkach,w suń delikatnie śrubokręt od strony sufitu i podwaz, zwjdzie ci oslonka a nastepnie wyciagniesz reszte</p>

<p>W tej oslonce sa kolki blokujace calosc</p>

Opublikowano

Ktoś coś ostatnio wspominał, że gdzieś ktoś się ścigał audi a6 c6 i a4 b7 po mieście. Macie jakiś link?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

f406d60562c25442358db09e1e243f35.jpg

rezacze poznajo to altankje? :naughty:

Opublikowano

Ktoś coś ostatnio wspominał, że gdzieś ktoś się ścigał audi a6 c6 i a4 b7 po mieście. Macie jakiś link?

Ja. Nie wiem gdzie na tvn pokazywali w faktach jak mówili o tym typie w 3-mieśce na ścigaczu

Opublikowano

f406d60562c25442358db09e1e243f35.jpg

rezacze poznajo to altankje? :naughty:

lepiej powiedz kto jej nie poznaje :) tylko się nie najebcie jak dzwony :decayed:

Najpierw robota, potem picie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.