Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

feniks

Dobrze Ci idzie - szukaj dalej - zwachales tropa tylko jeszcze nie wiesz do czego ;)

Edytowane przez Stichy

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doszliśmy dotąd... 2e841b9456d2f451b537ec4c1786e95c.jpg

siedzim we dwóch w bagaju i grzejem grzechotnika bo piździ na dworze :grin:

Opublikowano

Domin i Ty się dałeś Kajusowi na mówić na Bożenkę? :grin:

Opublikowano

f406d60562c25442358db09e1e243f35.jpg

rezacze poznajo to altankje? :naughty:

Jaskinia Zła w całej okazałości :D

Wladi a Ty kiedy wjeżdżasz?

Opublikowano

Ja już w domu dawno...ale jaskinia odwiedzona :decayed::wink:

Opublikowano

Ja już w domu dawno...ale jaskinia odwiedzona :decayed::wink:

A rezultaty odwiedzin gdzie curwasz twasz? :grin:

Ja to będę musiał z kolędą pojechać chyba :wink: i połamać się łopłatkiem %%% :lol:

Opublikowano

Wpadły ledy w lusterka no i webasto do końca ogarnięte :wink:

Opublikowano

od dziś żelazna. Doniu, najpierw rzeźbim, potem pijem :grin: babol z clh u mnie był i nie banglało jak trzeba, ale już ogarnięte :banan:

Opublikowano

Pany można może tą skórzaną osłonkę która przychodzi na obudowę z kierownicy osobno dostać w ASO ? jest jakiś nr części ?

bo ma sens zmiana obudowy jedynie na tą z b7 , a ta niestety nie pasuje mi do tej skórzanej obudowy.

Edytowane przez badboy

Opublikowano

Ja już w domu dawno...ale jaskinia odwiedzona :decayed::wink:

Byłeś i nic nie dzwoniłeś :thumbdown::kwasny:

Opublikowano

Musti mordo taka ujnia wyszła że w niedziele rezaliśmy i czasu na nic nie starczyło :kwasny:

Opublikowano

Musti mordo taka ujnia wyszła że w niedziele rezaliśmy i czasu na nic nie starczyło :kwasny:

nie no wiadoma sprawa , okey

Opublikowano

Musti mordo taka ujnia wyszła że w niedziele rezaliśmy i czasu na nic nie starczyło :kwasny:

i do mnie też się nie odezwałeś zwyrodnialcu :thumbdown:

Opublikowano

Kuwa cały tydzień pisałem że będę jechał ale jak ktoś zajmuje się tylko swoim gwintem to sory :grin::grin::grin:

Opublikowano

Kuwa cały tydzień pisałem że będę jechał ale jak ktoś zajmuje się tylko swoim gwintem to sory :grin::grin::grin:

Od wakacji Ci mówiłem przyjedź jak będziesz :jerk:

Opublikowano

778ac83acba3574264c980e0c88d0876.jpg

ja też wracam dzwony :wink: doniu kocham cie :buziak:

Opublikowano

Kuwa cały tydzień pisałem że będę jechał ale jak ktoś zajmuje się tylko swoim gwintem to sory :grin::grin::grin:

nie czytam forum redtube:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kaju pała na fisie stoi ups strzałka i od razu auto dostało orgazmu..wylewne masz to to auto haha

Opublikowano

Witam. Może mi ktoś podać nr katalogowy ori wyjmaków do RNS-E ? Z góry dzięki ;)

Pozdro

Opublikowano

778ac83acba3574264c980e0c88d0876.jpg

ja też wracam dzwony :wink:doniu kocham cie :buziak:

Domin kukurydza była? :grin:

Szerokości Kaju :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.