Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem kupon na opony od allegro nie wiem o co chodzi w tym ale jak ktoś wie to oddam za flaszke wspólnie zrobioną ;)

Na 100 pln ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Każdy chyba taki dostał bo ja tez.

Panowie numer grilla dolnego s4 potrzebuje ?

Opublikowano

To juz dwie flaszki hahahah :D

Edytowane przez bongod

Opublikowano

ja też kupon dostałem :decayed:

Opublikowano

Ty najbliżej do flaszki :D

Dawaj dziś do wawy na 20 ;)

Opublikowano

pany ile jest lampek w bagaju w sedanie?

ja wiem o jednej

ja mam dwie u góry i w progu

Opublikowano

pany jarzmo potrzeba pod zaciski 345mm 663 oznaczenie. Ktoś coś? :hi:

Opublikowano

Ty najbliżej do flaszki :D

Dawaj dziś do wawy na 20 ;)

nie chce mi się bo jak ja później wrócę

Opublikowano

pany jarzmo potrzeba pod zaciski 345mm 663 oznaczenie. Ktoś coś? :hi:

nikt nic :decayed:

Opublikowano

Ty najbliżej do flaszki :D

Dawaj dziś do wawy na 20 ;)

nie chce mi się bo jak ja później wrócę
Wkd :D, hotel :D , ławka na centralnym :D wiele możliwości jest :D
Opublikowano

jasne jakbym jeszcze dotarł :decayed:

Opublikowano

Hehehehe

Opublikowano

Oo akurat sie przewinal temat hebli to mam pytanko, czy przy przejsciu z 288mm na 312mm wystarczy faktycznie zmienic tylko jarzma i tarcze i czy roznica w hamowaniu jest jakas znaczna/odczuwalna? Czy od 3.0 ASN podejda do mnie do AVFa bez problemu? Tak wiem, ze nie ma sensu i lepiej 320mm od razu zakladac ;) jednak chcialbym wiedziec. No i czy przy tych 312mm zaloze felgi 16' biedronki ? Do 320mm jaka musi byc min. felga?

Opublikowano

I programik wpadł, teraz bestyjka ma 185KM i 411Nm, od razu przyjemniej się jeździ zupełnie jak wtedy gdy było 2.5 TDI :banan:

Opublikowano

Ori AVF tyle wyplul? Jakis wykresik jest?

Opublikowano

I programik wpadł, teraz bestyjka ma 185KM i 411Nm, od razu przyjemniej się jeździ zupełnie jak wtedy gdy było 2.5 TDI :banan:

chyba rekord PL jak to Ori AVF....

Opublikowano

I programik wpadł, teraz bestyjka ma 185KM i 411Nm, od razu przyjemniej się jeździ zupełnie jak wtedy gdy było 2.5 TDI :banan:

:eusathink: tak na samym programie?

Za Toba, to pewnie czarne chmury są, czy jeszcze bezdymny ;)?

Opublikowano

Wykresik postaram się pokazać jeszcze w tym tyg, muszę go po prostu zdobyć od znajomego który robił program :P.

Hm przerobiony tylko dolot czyli zaadaptowane 2 SMIC z 2.5 TDi i przelotowy wydech. Jakoś wielkiego batorego nie ma.

Co do rekordu, to wątpię, gdyż widziałem już kilka wykresów AWX i AVF na ori gratach osiągające po 180KM i 410Nm.

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Kto stroił?

Trudne do uwierzenia.

1.9 130KM z AL-kami wypluwa po chipie do 180KM a tu AVF+chip i 185KM? :)


Kto już założył zimę 7649aa635cc6357580cf86613ae18065.jpg


Sent from my Iphone 6

Ha, ha u mnie zima identyko :decayed:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Armi to wtryski AL nie są ori w AVF?? Jeżeli nie to AL-ki też są dołożone ;).

Stroił znajomy, który rozkręca biznes i posiada hamownie drogową.

Ja do zimowego setupu czekam na pierwszy śnieg :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.