Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wesoło......jest moc :polew::polew::polew:

lSRi2O4.jpg

Ale już niedługo :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wstyd się przyznać ale mam podobnie tylko, że u mnie Concert tak leży :facepalm: ale to tylko chwilowe :whistling:

Opublikowano

:decayed: no ja już godziny odliczam, chyba że z montażem mi nie pójdzie :P

Opublikowano

To co wziąłeś Grzesiek zwykły czy lodzik ledzik. ? [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Na wesoło......jest moc :polew::polew::polew:

lSRi2O4.jpg

Ale już niedługo :whistling:

:grin:

Opublikowano

:hi:

pytanko do tych co maja webasto lub ogarniaja temat

wyrezal ktos z was moze taka opcje ze przy wlaczaniu zdalnie pieca mignely np raz kierunki lub cos w ten desen ?

ciekawa sprawa :naughty:

Na wesoło......jest moc :polew::polew::polew:

lSRi2O4.jpg

Ale już niedługo :whistling:

LED ? :)

Opublikowano

Powiedzcie mi, czy klimatronik ma jakieś kodowania?

U was też przy wyższej predkości (powyżej 120-140km/h) wieje po prostu słabiej z nawiewu mimo, że jest ustawione np. 4 kreski?

Mając te 4 kreski i stojąc dmucha dobrze, ale gdy jadę te 140 i mam 4 kreski to słabo dmucha po prostu.

Da się to jakoś wyregulować?

Opublikowano

LED ? :)

tak mnie jakoś wzięło:

:dancing::banan2:

Opublikowano

LED ? :)

tak mnie jakoś wzięło:

:dancing::banan2:

Teledyski disco polo najlepiej ogląda się bez głosu :decayed:

Opublikowano

LED ? :)

tak mnie jakoś wzięło:

:dancing::banan2:

Teledyski disco polo najlepiej ogląda się bez głosu :decayed:

odstaw to synek :decayed: i chwal się kiedy u Ciebie:

:banan:

Opublikowano

Powiedzcie mi, czy klimatronik ma jakieś kodowania?

U was też przy wyższej predkości (powyżej 120-140km/h) wieje po prostu słabiej z nawiewu mimo, że jest ustawione np. 4 kreski?

Mając te 4 kreski i stojąc dmucha dobrze, ale gdy jadę te 140 i mam 4 kreski to słabo dmucha po prostu.

Da się to jakoś wyregulować?

Mam tak samo i ponoć to normalne ale nigdzie nie znalazłem dokładnej odpowiedzi

Opublikowano

LED ? :)

tak mnie jakoś wzięło:

:dancing::banan2:

:naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

LED ? :)

tak mnie jakoś wzięło:

:dancing::banan2:

Teledyski disco polo najlepiej ogląda się bez głosu :decayed:

odstaw to synek :decayed: i chwal się kiedy u Ciebie:

:banan:

Kolumbijskie niewolnice już żują liście koki na imprezę żeby zdążyć do sierpnia :kox:

Opublikowano

jozek, c**ja tam z czornuchami, ostatnio Marcelek ma napał na to:

:banan2::dancing::kox:

Opublikowano

Wie co dobre :kox:Chce ktoś daszek czarny z homelinkem za 60$ ?

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

Ryje taka sytuacja. B6 nie moje otwierasz drzwi lampa się zapała i za moment gaśnie. Otwieram drzwi to samo. Pacjent anglik:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Ryje taka sytuacja. B6 nie moje otwierasz drzwi lampa się zapała i za moment gaśnie. Otwieram drzwi to samo. Pacjent anglik:decayed:

Tapnięte z SGS5

jedno jest pewne. NASI TAM BYLI :kox:

Opublikowano

Domin ale lampki w drzwiach się zapalają

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Domin ale lampki w drzwiach się zapalają

Tapnięte z SGS5

rób co mówie , potem mozna podmienic lampke

Radzisz jak zrobie master

o-YODA-MOVIE-facebook.jpg:kox:

Opublikowano

Domin ale lampki w drzwiach się zapalają

Tapnięte z SGS5

rób co mówie , potem mozna podmienic lampke

Radzisz jak zrobie master

o-YODA-MOVIE-facebook.jpg:kox:

odstaw to, poważnie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.